Boli ste sklamaní zo svojej bakalárskej práce?

2. máj 2024

Boli ste niekto zo svojej práce aj sklamaný ? Že ste tomu nevenovali toľko času čo ste mohli ? Už mám odovzdanú,ale vôbec nemám pocit žeby som s ňou bola spokojná a teraz má to trápi :/

luliu
2. máj 2024

Teraz je už neskoro na trapenie, mala si dostatok času sa jej venovať.....

sevrin
2. máj 2024

S bakalárkou bol som spokojný, ešte čo to by som tam doplnil, ale už som mierne presahoval limit strán.
S diplomovkou som bol tiež spokojný, podľa môjho školiteľa (prof ) dosahovala úroveň rigoróznej práce. Akurát som nebol spokojný s dotazníkom, mal som málo respondentov, vtedy nebolo moc možností ako to šíriť.
K obom prácam som sa začal venovať krátko po výbere témy, holt, netreba si to nechávať na koniec marca 😁

cyberk
2. máj 2024

Ale prosim ta, po obhajobe si nikto ani nespomenie, ze nejaka Zofka P. mala nejaku pracu. Hlavna vec, ze si ju odovzdala a mas pokoj.

lindous
2. máj 2024

Z odovzdaných prác som bola najmenej spokojná s písomnou prácou k dizertačnej skúške, tú som vcelku odflákla, ale posudok oponenta bol nakoniec úplne v pohode 😅 ono asi skoro vždy to môže byť lepšie, ale ber to tak, že je to prvá taká práca, ktorú si písala, učíš sa, keby som ja teraz pozrela svoju bakalarku, tak by som s ňou tiež už nebola taká spokojná, vtedy mi prišla ok, nemala som skúsenosti proste… keby to bolo nejaké hrozné, tak vedúci prace by ťa usmernil 😊 priprav sa poriadne na obhajoby, predaj im to tam a dobre bude

michaela789
2. máj 2024

Ja som bola v priebehu písania sklamaná z témy, ktorú som si vybrala 🙈 v procese som si vravela "preboha, toto snáď nikto ani nedočíta dokonca", pripadala mi nezaujímavá. Na objahobe som zožala pochvaly a zložené klobúky za to, že mi napadlo riešiť práve tú problematiku a za to, ako som ju poňala.
Tieto pocity sú normálne, si jednoducho sebakritická. Už je to odovzdané, hodnotenie nechaj na tých, ktorí sú naň určení. Možno budeš veľmi milo prekvapená.

katkakuch1
2. máj 2024

Ja som síce aj bakalárskej aj diplomovej práci venovala veľa času. Ale obe mi prišli veľmi nudné a nazvala by som to, že chaotické. Ďalšia vec bola, že ani jeden môj školiteľ nemal žiadnu snahu o komunikáciu so mnou.. Vtedy som bola naozaj zúfalá a počas posledných vianoc pred odovzdaním som plakala, že to nestihnem, že to neodovzdám, že neviem ako ďalej. Školiteľ bakalárskej práce sa mi ozval až 3 dni pred odovzdaním, že prácu si predstavoval inak ale že to mám poslať nakoniec to bolo A, A. Pri diplomovej práci mi odpísal v deň odovzdania (posledný deň) len že OK. Tak som sa rozhodla to odovzdať. Hodnotenie bolo B,A ale naozaj si myslím, že to bolo veľmi slabé dielo. Najmä sa teraz priprav na obhajobu. U nás spolužiaci vyleteli najmä na tom. Viem, že jedna baba mala D,B hodnotenie a vyhodili ju, vraj tá práca nie je vôbec na úrovni diplomovej práce. Tým ťa nechcem strašiť ale neboj sa! Priprav sa na obhajobu a uvidíš, že to bude dobre. Do budúcnosti- nenechávaj si všetko na poslednú chvíľu. 😊

panonia
2. máj 2024

Take pocity ma väcsina ludi😀

majlo1234
2. máj 2024

Ale ni, nikto v zivote si ju uz neprecita, maximalne z nej nieco skopci😊 mas to za sebou, sustred sa na statnice

sevrin
2. máj 2024

@lindous ja po rokoch svoje práce nemám odvahu si prečítať, ktovie koľko hovadín by som tam našiel 😂

tana85
2. máj 2024

ja som s diplomovou bola, aj som obhajila na A, ale skolitelka mala ina nazor a dala mi C. ale uz je ako je, mas odovzdane, mozes to vylepsitna obhajobach (ak su ,ja som statnicovala pred 14 rokmi, neviem ci sa nieco zmenilo)

lindous
2. máj 2024

@sevrin Ja som úplne nový pohľad na písanie prác získala, keď som sa ocitla na druhej strane (teda ako vedúca), takže teraz si to spätne prečítať by bolo asi zábavné 😂

kiki68
2. máj 2024

Toto by ma netrapilo, ak to mas sama napisane, tak co s tym mas ako viac robit. Diplomovka a rigorozka uz he ina liga

diewcatqoo
2. máj 2024

Ja som mala 2 tyzdne do odovzdania bakalarky a citala som si tu pracu a prislo mi to ako hrozna blbost. Dohodla som si stretnutie so skolitelkou, povedala som jej, ze to napisem odznova, lebo sa mi nepaci, akym sposobom je to ponate, a teda bola dost skepticka, ale povedala mi, ze ked chcem, mozem. Tak som za dva tyzdne zbuchala celu pracu nanovo a mala som to za A od vsetkych.
Hlavne je, ze si pracu odovzdala a pokial to nebude Fx, tak absolutne nikoho nikdy nebude trapit, aku znamku budes mat a co vsetko si tam popisala. Aj tak tu pracu uz nebudes potom nikdy citat 🙂

zuzina1988
2. máj 2024

ale jasne ze ano, aj ja som bola nespokojna s mojou pracou…nejaky rozchod do toho, lenivost, brigady… a kaslat na to.
a potesim ta - s celozivotneho hladiska, je to len malinky krocik z mnohych.

a neskoro je sa trapit nad niecim co uz nejde zmenit. makaj dalej, a nabuduce daj do toho viac. este bude vela prilezitosti v zivote. ci uz v osobnom zivote aj v pracovnom. a teraz skus este zabojovat na obhajobe. chod dalej…

sheila121
2. máj 2024

Trápila som sa s ňou rok, takže nie nebola som sklamana.

sisska96
23. máj 2024

Obhájiš to úspešne a dovi dopo. Nikto nikdy v živote nebude čítať tvoju prácu. Ide do archívu a ty budeš ďalej študovať alebo pracovať. Ja už skoro ani nepamätám čo som tam písala