Prenášanie predmetu na vysokej škole

karkulos
7. júl 2023

Chcem sa spýtať,keď prenášam 1 predmet, skúšky môžem spraviť aj v septembri keď začína semester, alebo ako to je
Ďakujem

dskjhfdlkdjhl
7. júl 2023

@karkulos Ked prenasas predmet, tak ho robis normalne v tom semestri ked aj ostatni (o rocnik nizsie) studenti. Takze ak si teraz v letnom semestri nieco neurobila, tak si predmet znovu v letnom zapises a budes ho musiet absolvovat.

luliu
7. júl 2023

@karkulos závisí prečo prenášas, ak preto,že si ho neurobila, tak určite nie, treba znova absolvovať a cez skúškové urobiť. Ak napr. si bola Erazme, tak závisi od vyucujuceho

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
7. júl 2023

@karkulos Ano, mozes aj septembri. Ja som raz prenasala. Ale bolo to u veduceho katedry.

misana84
7. júl 2023

Ak sa prenáša predmet by sa mal aj absolvovať v tom čase ako je v akreditačnom spise a potom nasleduje skúška… čiže nie

luliu
7. júl 2023

@maros313 to je len hra slovíčok, ten čo bol na Erazme si "prenáša" predmet do ďalšieho semestra, lebo ho nemohol spravit v čase, keď bol na Erazme. Bežne študent predmet zo zimy robí v lete, keď bol na Erazme - teda si ho "prenesie"

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luliu
7. júl 2023

@rony2255 uz skončilo 😉

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luliu
8. júl 2023

@rony2255 píše, že ho prenáša, takže ho opakuje a pýta sa či môže hneď robiť skúšku....

karkulos
autor
8. júl 2023

@luliu presne, som v prvom ročníku a patologia mi nejako nesadla, takže keď som pochopila, tak sa zapíšem až v letnom semestri s prvákmi, absolvujem prednášky ešte raz a potom skúška? A oznamujem to teraz alebo v septembri? A bez absolvovania len skúška sa to nedá? Len sa informujem, vďaka

luliu
8. júl 2023

@karkulos treba sa spýtať vyucujuceho, u nás študenti absolvujú predmet znova a potom idú na skúšku vtedy kedy ostatní

dskjhfdlkdjhl
8. júl 2023

@karkulos chod na studijne oddelenie, predmet si musis znovu zapisat, bude lepsie, ked si tam nechas poradit (nemusi byt na kazdej skole uplne rovnaky postup). A normalne budes buduci letny semester chodit na prednasky, labaky a proste vsetko znovu absolvujes.

karkulos
autor
8. júl 2023

@luliu ďakujem krásne

karkulos
autor
8. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl ďakujem pekne