2017 - naše sny, plány a predsavzatia

sunny8
1. jan 2017

Ahojte baby. Stastny novy rok ! ;) taak ja som si uz urobila 365 predsavzati na novy rok ;) niektore su male ciele ine dlhodobejsie ;) chcem byt lepsou zenou lepsou matkou a nieco pre seba urobit 🙂 ake ste si dali vy predsavzatia alebo ake mate sny ktore si chcete splnit ? ;)

yennn
1. jan 2017

Uuu to je tema pre mna! 😎
Vcera som sa pytala mojho muza, ze ake su jeho plany / ciele / sny na tento rok. Veeelmi pragmaticky clovek, na taketo babske reci s nim mozem zabudnut. Ziadne snivanie dievca zlate. Zato ja? Asi by som ich tiez nahrabala 365 kebyze zapisujem 😀
Vsetko dobre a nech sa nam tie sny plnia 😉
PS: tak aky je tvoj plan?

timea7
1. jan 2017

@sunny8 úplne igorovať názory sfanatizovaných veriacich, ktorí by radi rozdávali rozumy, ale popritom im chýba tolerancia a schopnosť prijať aj iný názor, ako ten svoj. Presne takýchto ľudí cirkev potrebuje, ktorí bezmyšlienkovite budú hlásať v panickom strachu zo zatratenia to, čo chce ona. Strach je vynikajúci prostriedok na manipuláciu. Našťastie som obklopená inými ľuďmi, či už veriacimi alebo neveriacimi. A nechodiť na MK, úroveň je už úplne niekde inde, ako keď som sa sem pred rokmi prihlásila. Všetkým želám šťastný rok 2017, veľa zdravia, šťastia, lásky a porozumenia,

anatalia77
1. jan 2017

Nedala som si predsavzatia-ale je len 10h ráno🙂)

cerez
1. jan 2017

Veľké predsavzatia si do Nového roka radšej nedám, nejak sa mi nedarili plniť tie predošlé. Byť dobrou matkou je dosť ťažké, keď to svoje môžem a chcem ovládnuť, no byť dobrou matkou neznamená len o mojej osobe, ale je dosť podmienená aj inými osobami. A keďže doma mám začínajúcu pubertu a druhé dítko je viac zanovité ako to staršie, no buď maminka kľudná. 🙂
Takže jediné predsavzatie nielen do roka 2017, ale aj tie ďalšie je, aby sme boli všetci hlavne zdraví, aby sme ako rodina boli voči sebe láskavejší a tolerantnejší aj cez vlastné chyby.
Viac si skutočne neželám!

tanecnica82
1. jan 2017

fuha, tak ja som si dala menej minat viac setrit, venovat sa rodine, cvicit co sa mi celkom darilo a zdolat jedny bezecke preteky🙂 Pokracoval v brusných tancoch..Je to skor o mojich konickoch . Hlavne aby bolo zdravie a rodinna pohoda.

tyelde
1. jan 2017

Žiadne, ak chcem nieco zmeniť tak to robím hocikedy počas roka... A sny mám asi nesplniteľné, takže si prajem len zdravie a šťastie pre moju dcérku 🙂

sunny8
autor
1. jan 2017

@timea7 tak pokracuj v ignorovani a nezapajaj sa do diskusie ked ma tak nevies vystat. A ako vidim tak aj viac zien ti ide na nervy. Kto a kde pisal ze nie je schopny prijat tvoj nazor? Ale ved dobre maj si ho sak kto ti ho berie ! Len si ho dobre obhaj. Lebo taka zmena sa asi nedeje len z dovodu byt cool. Proste ani ty si neprijala moj nazor. Neakceptujes ze su aj ini ludia ako ty. Ak mas milucuju rodinu tak si ti vaz nie kazdy mal a ma taku moznost. Ja mam tiez niekoho koho milujem a kto mi pomaha.

sunny8
autor
1. jan 2017

@yennn drzim palce ! Ja si chcem urobit vodicak toho roku ;) chcela by som vela veci napr naucit sa plavat naucit sa tancovat co sa mi na silvestra zide ;) ist niekde na dovolenku v lete najst si mozno aj lepsiu pracu aj zmeny v sebe napr ked som sa odnaucila ziarlit tak toho roku chcem zmiernit nervy co sa tyka vychovy malej ;) strasne ma rozculi ked 2,5r dieta nie je schopne ani po dohovore ani po.kriku jest nad stolom vazne ma nebavi vysavat po kazdom jedle ;) aspon nieco malo z toho vsetkeho ;) moj manzel tiez nelubi take debaty :D

sunny8
autor
1. jan 2017

@tanecnica82 tiez tam mam body ako zdokonalit aj postavu aj povahu ;) drzim palce ;)

sunny8
autor
1. jan 2017

@tyelde to je to najhlavnejsie ale verim ze ti vyjdu j tie nesplnitelne sny ;)

tyelde
1. jan 2017

@sunny8 ďakujem, aj tebe 🙂

libawet
1. jan 2017

@sunny8 nedávam si žiadne predsavzatia a ani sľuby. Žijem a chovám sa podľa danej situácie, okolností, ktoré život prináša. Počúvam svoje telo a snažím sa vo všetkom dodržiavať rovnováhu.