Aké domáce zvieratko odporúčate?

20. jan 2024

Prosim vas ake domace zvieratko by ste odporucili? Nejake male nenarocne hrave nehlucne 😊 Morske prasiatko, zajac, mys, potkan, korytnacka a pod.? Dakujem pekne

loliki
20. jan 2024

Rybičky do akvária.

syslik81
20. jan 2024

krysa je super ale byvaju dost chore .. mini zajac je fajn . skrecok ak nebude debil ako nas ... zalezi aky mas cas ake priestory ake naroky ... hlodavce su hlucnejsie hlavne v noci ale da sa to ... korytnacky rybky su nehlucne nenarocne .. skladne ked ides na dovolenku ..alebo chod vencit psov do utulku- spravis dobry skutok

alexas56
20. jan 2024

Pre koho je zvieratko určené ? Predpokladám, že pre dieťa..koľko má dieťa rokov ? Každé jedno čo si vypísala vyžaduje určitú starostlivosť, čistenie a kontakt s človekom. Aby potom zvieratko neskončilo 24 hodín zatvorené celý rok v malej klietke.

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexas56
20. jan 2024

@rozumny_krasavec Nesmrdia, len sa treba vedieť o ne starať🙂

minenkak
20. jan 2024

Nenáročné, hravé a nehlučné N E E X I S T U J E

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
20. jan 2024

@alexas56 každý živý tvor má charakteristický pach,niekomu zvieratá smrdia a aj ľudia

alexas56
20. jan 2024

@rozumny_krasavec Ja som mala zajka 13 rokov a mala som ho v obývačke, absolutne ho nebolo cítiť. Zato kamarátka mala zajka, nečistila mu moc často a používala pilini a veru smrdel. Ja som mu dávala také podložky a mal záchodík, ktorý som každý deň vyčistila🙂

alexas56
20. jan 2024

@minenkak áno to je jasné, ale myslela som to tak, že každý si hneď predstaví obrovský smrad napríklad zo zajka, ale len nevedia správne čistiť..jasné, že bude smrdieť, keď sa mu nečistí, nemení podstielka..

autor
20. jan 2024

@alexas56 pre 10 rocneho syna, mame vonku psa, macku a sliepky, vie sa krasne postarat a chceme nieco dovnutra do domu 😊

rozumny_krasavec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
20. jan 2024

Potkany su super...

ivangeline
20. jan 2024

Korytnacky a rybky. ;D Mame skrecka a tiez je v pohode. V noci pri nom nik nie je. 🙂

topgabo
20. jan 2024

zajaca.

skrecka som daroval susedovi pre maleho ked som zistil ze cela izba smrdela ako keby mysi boli v celom dome toiste potkany. Morske prasiatka piskaju v kuse akonahle vidia pohyb. Korytnacka moc nie je zaujimave ak nemas jazierko, a moc sa snim neda hrat.
Zajacika vies naucit, na svoje miesto kde bude spinit, necha sa chytat viac ako macky alebo psy.

radkamatisova
20. jan 2024

Potkaniky 🤗

niiikaaa
20. jan 2024

Máme pagekona, nenáročný... nočné zviera, ale nieje hlučný... 🦎

lucia851
20. jan 2024

Mi máme zajačika a morča

kristiii
20. jan 2024

Osmák degu. Prípadne ešte potkanov by som zvažovala.

dankavass
20. jan 2024

My máme africké slimáky, sladkovodné krevety a hnedé pakobylky.
Nič z toho nie je hlučné, neplzne ani nesmrdí :D
Starostlivosť vyžadujú všetky zvieratká, slimáky sú dokonca veľmi kontaktné a nenáročné 🙂 ale nie každému je takéto slizké zvieratko sympatické 😀

majlo1234
20. jan 2024

@dankavass I would never…😅 to je pre mna naozaj brrrr😂

Ja b som neodporucila nic. Ale teda ak je to pre dieta, a musi to byt, tak nejaky skrecok. Teda co najmensie, ale chlpate a mojkacie. Lebo vsetky rybicky, slimaky a plazy, to sa pre mna mina tomu psychologickemu ucinku pritulit sa k zvieratku.
Pre mna je ideal pes, ale len ked su vsetci stotozneni s obrovskym zavazkom, ktory z toho plynie. A potom ako druha, teochu menej narocna je macka. U nas nic ine neprejde

miadi
20. jan 2024

Axolotl mexicky salamander ktory ostava v zubrienkovom stadiu.. len ho nemoze moc chytat do ruk treba to brat ako rybku . alebo iguana 🦎 len tie vedia narast do velkych rozmerou ale zas su velmi pritulne a ked su male su rozkosne. A zas to moze byt moc exoticke.. tak skrecok je ok 😁 🐢 su super

dreamax19
20. jan 2024

Ahoj, my mame macku a chameleona 🙂 ten chame bol taky spontanny napad ked sme isli s detmi okolo super zoo a chceli sa ist pozriet na zvieratka. A odchadzali sme s nim 🙂 je to pomerne nenarocne zvieratko, potrebuje terarko na vysku, predavaju sa aj hotove sety s osvetlenim, ktore potrebuje. Nas ma v terarku zivy fikus a papradie, ktore pre neho nie su jedovate. V podstate mu to staci raz za 2-3 tyzdne vycistit, kvety oplachnut v sprche, kazdy den to tak rozprasovacom postriekat, pretoze chameleon prijma vodu olizovanim rastlin. My mame aj parny zvlhcovac, ktory mu tam udrzuje vlhkost, spusta sa automaticky parkrat za den. Zerie to zive cvrcky, sarancata, v lete mu mozte nachytat muchy😊 je to zaujimave zvieratko na pozorovanie, ak si na vas zvykne aj pekne kontaktne, nas sa pyta na ruky, posledne tyzdne ma aj otvorene terarko a chodi si po izbe, samozrejme davame pozor na macku a zatvarame dvere. Pomerne rychlo rastie. Je to take smiesne, vtipne, ale mile a vdacne, nenarocne zvieratko. deti ho maju velmi rady. Je zaujimave sledovat ako meni farby podla prostredia kde sa pohybuje 🙂 chameleon samotny stoji okolo 60-70€, uz si nepamatam presne a terarko ma komplet vysko. aj s vybavenim, zavlazovanim atd asi na 200€. Takto chodi spat na zaves 🙂))

lelelienka
21. jan 2024

Dlhe roky mame v rodine vodnu korytnacku, je to nenarocne zviera a najvacsie vyhody - tiche, nesmrdi, netreba vencit. Nie je sice taka nunu ako rozne chlpace, ale tie smrdia, to by som nezniesla. Nevyhoda - nechapte ma prosim zle - je to naozaj zavazok na dlhe roky. Dnes uz by som ziadne zviera nechcela. Ak raz bude syncek tuzit, verim, ze postacia navstevy u niekoho, kto nejake ma 😁

bimbambim
21. jan 2024

My máme škrečka, myš 🐭,rybky ,dve mačky,africké slimáky tri kusy

surrender
22. jan 2024

Agamu