Ako a kde zistím telefón na užívateľku?

mizu89
27. apr 2017

Ahojte potrebovala by som poradit od vas mamicky alebo od Timu MK.Ked ma mamicka napisane v profile overeny telefon a kliknem na to tak preco mi nezobrazi tel.cislo ale postup ako si to aktivovat.Ako a kde zistim kde ma dotycna mamicka tel.cislo.Dakujem

lienka737
27. apr 2017

To vidí iba admin.

0silvia0
27. apr 2017

@mizu89 overený telefón neslúži na zistenie telefónneho čísla užívateľky, ale ide o zvýšenie/potvrdenie dôveryhodnosti užívateľky mk:
https://www.modrykonik.sk/overenie-telefonneho-...

mizu89
autor
27. apr 2017

@lienka737
@0silvia0 Aha tak dakujem.Lebo mamicka je neaktivna(neviem ako dlho) a mala by som na nu prosbu a myslela som si ze ked ma napisane v profile overeny telefon ze jej zavolam 🙂

0silvia0
27. apr 2017

@mizu89 nemáš inú šancu, ako poslať jej súkromnú správu. Info o súkromnej správe jej príde do mailu, ktorý udala pri prihlasovaní.

mizu89
autor
27. apr 2017

Tak vam dakujem

anjelik3
26. aug 2019

@mizu89 mozno uz odveci, ale moja skusenost s uzivatelkou, ktora v profile nemala vobec nic uvedene, len "Overeny tefon", bola najhorsia a NIKDY viac, snazim sa takymto typom vyhybat...davajte si pozor..dokonca ani inzeraty mi neukazalo u pani s "overenym telefonom", pritom mala tam 30 inzeratov..nerozumiem tomu a pride mi to ako podvod..stalo sa to aj vam, ze ste mali negat.skusenost?