Ako bojovať s jarnou únavou u detí?

babulina
28. feb 2010

jar nam este ani pomaly nezacala, a zacinam mat pocit ze nasu bambulku zastihla jarna unava, z extra hyperaktivneho dietata sa stava zrazu kludas, na prechadzke namiesto toho aby lietala ako zmyslov zbavena sa necha vozit na trojkolke, vecer ziva uz hodinu pred normalnym spanim a zaspava do 10minut, mate rady a triky ako bojovat s jarnou unavou? 🙂

zuza.m
28. feb 2010

no taka jarna unava by sa nam teda zišla. 😅 😀
mne maly je ako z retaze utrhnúty .len beha blazni niči demoluje hryze ......

tynushqa
28. feb 2010

babulina a ty sa stazujes??? 😉 😀

babulina
autor
1. mar 2010

nestazujem, len sa bojim ze si moc rychlo zvyknem na lepsie 😀
dopujete deturence vitaminmi, alebo nejakymi inymi zivotabudicmi? 🙂

junovka
1. mar 2010

babulina, mozno sa pomaly a isto meni aj povaha.Z hyperaktivneho cloviecika sa vyvija kludny clovek 🙂 😉

jankapiknova
1. mar 2010

No naš maly je tiež strašne živy,beha cely den.... a dnes bol na dve hodinky rano u babky a ta ho chvalila ze aky bol
dobry,nebehal stale,ze ho nespoznava,tak mozno aj nas zasiahla uz jarna unava 😉

anta
1. mar 2010

Holky, vy mi čtete myšlenky, náš Honzík asi taky trpí jarní únavou, najednou začal spát v noci dobře, vstává nejméně o hodinu později (dřív byl vzhůru od 5 a dnes např. až od 7), přes den taky spí nádherně, no nestěžuji si, občas bych to jaro brala celý rok 😀 😀 😀 Bála jsem se, jestli na něj něco neleze, ale kdepak 🙂

ined77
1. mar 2010

babulina 🙂 ..a proč chceš bojovat??? 😀 já bych to brala hned 😀

misa84
1. mar 2010

jj, asi nás to taky potkalo, honzík mi usnul u oběda, nevzbudilo ho ani když jsem ho vytahovala z židličky, přebalila, převlíkla a přenesla do postýlky, taky jsem myslela, že na něj něco leze, tohle se nám totiž ještě nestalo, ale třeba na něj fakt leze jenom to jaro

libka1
1. mar 2010

my netrpezlivo cakame kedy k evke jarna unava dorazi... a ta nechodi a nechodi 😀

babulina
autor
1. mar 2010

som akasi nesvoja z toho ze je taky klud, alebo ze by to bolo ticho pred burkou 😀

boka79
1. mar 2010

Ahoj, no ja mam momentalne z mojeje Lei taky isty pocit, je to v podstate velmi aktivne dieta - ma rok aj nieco, ale posledne dni by len spala, kuka, nerobi neplechu... No uz som zlakla, ci nie je chora 🙂 .
Dobrovolne ide cez den spinkat - no normalne si robim starosti, ci jej nieco nie je, ze je taka kludna zrazu 🙂

zuza.m
1. mar 2010

no toto kolko vas tu pribudlo, 😅
ja sa toho asi ani nedočkam mne sa zda ešte živši .niekedy je ako zmyslov zbaveny 😅 a to si poviem že ho necham behat vedla kočika že sa unavi a on je ešte viac naladeny a nabyty. 😅

babulina
autor
2. mar 2010

ja som vedela ze nam dlho nevydrzi ten utlm, dneska uz diablila uplne statocne 🙂