Ako odstránim fľaky od krvi?

duda82
27. nov 2013

poradte mi baby, ako pustia najlepsie, co mate osvedcene,krvave flaky 🙂

hradnapani
27. nov 2013

@duda82 pokial este nie su zaprane prackou, tak ich jednoducho vyperies vo vlaznej , resp. studenej vode. A k tomu mozes pouzit mydlo na pranie, ale da sa to aj tou vodou iba. Zavisi, ako su zaschnute.

linda20111
27. nov 2013

@duda82 tiez periem v studenej vode ale iba ak su cerstve, ked su starsie tak s tym uz neviem nic spravit :(

babaker
27. nov 2013

@linda20111 starsie staci nastriekat prostriedkom na skvrny, pekne sa vyperu. Fleckito (Dedra), Vanish...

kazunomiya
27. nov 2013

Na cerstve skrvrny studenu vodu (namocit na dostatocne dlho) a pripadne mydlo na pranie, zlcove mydlo, resp. iny prostriedok na skrvny (ja pouzivam tekuty gel na skvrny od Ecover). Prostriedky, ktore obsahuju enzymy, by to mali zvladnut (napr, to zlcove mydlo). Ale na skrvny ktore su zaprate v teplejsej vode a v pracke, neviem co funguje.

duda82
autor
27. nov 2013

skusakla som to namocit ale nezislo to tak som to oprala v pracke a trocha to pustilo ale stale to tam je,poskusam co ste mi poradili 🙂

ichbinich
28. nov 2013

@duda82:
Peroxid vodika. Poliat, nechat posobit, podla potreby zopakovat.
Na cerstve najlepsie studena voda, ko uz pisali ostatne. Na stare peroxid vodika, vsak sa pouziva aj na rany 😉 Len nie zaprat horucou vodou. Potom by este mohlo pomoct skusit vybielit citronovou stavou, v idealnom pripade dat potom na slnko.

nelyss
28. nov 2013

Idealne kyslikove bielidlo z amway overene - odskusane na vsetky nemastne skvrny 🙂

dusandaniel
27. jan 2016

Dobrý deň prajem. Ak niekto potrebuje zabezpečiť Amway produkty, prípadne sa na niečo opýtať, neváhajte ma kontaktovať. Exkluzívne značky v oblasti zdravia, krásy a ekologickej domácnosti sú fantastické, veľmi rýchlo sme sa do nich "zamilovali". Veríme, že rovnako oslovia aj Vás a skvalitnia Váš život.
Okolie Bratislava, Nitra, Veľký Krtíš.
S pozdravom Dušan Daniel.
0948 332 603 alebo na http://www.amway.sk/user/daniel

patress112
17. apr 2018

Ahojte, ak máte záujem o Amway výrobky, prípadne o rozbehnutie biznisu, píšte mi na 0915 053 234 prípadne na e-mail patress112@gmail.com 🙂 ideálne BA TT alebo TN kraj 🙂