Ako odstránim škvrny z púpavy?

mathias2009
6. apr 2014

ahojte,

viete mi poradit ako odstarnim z oblecenia skvrny z pupavy???nova suprava ☹

dakujem

pe
6. apr 2014

skus ariel profesional, je to taky gel, nanesies na skvrnu, nechas posobit a operies, najlepsie zase v arieli, mam s nim najlepsie skusenosti

monicm
6. apr 2014

mne zatiaľ asi všetko zišlo so savom perex,tak môžeš skúsiť

sophia2
6. apr 2014

@pe vyskúšané na pupavu vobec nezabral ani ja neviem ako to dat preč. 😢

pe
6. apr 2014

@sophia2 aha no vidis tak asi na pupavu je aj ten slaby, tej sa treba asi vyhnut, ale vysvetli to detvakom, ked sa saleju... 🙂

sophia2
7. apr 2014

@pe ani nehovor , uz som vysvetlila len neviem ci to zaberie 🙂

kiwi82
7. apr 2014

akurát včera som stretla jednu staršiu pani a ona hovorila, že na škvrny je dobré dať ružovú fixinelu. ale že to musí byť na suché prádlo, dať trošku na škvrnu a šúchať až do peny a potom zmyť a dať riadne oprať. neviem, čo je na tom pravdy, neskúšala som a ani to neberte ako radu..... aby ste si nezničili náhodou súpravku ale tak na niečom staršom by sa to možno oplatilo vyskúšať. ono je to určené na WCka tak aby to nevyžralo.....

gabikkas
8. apr 2014

@mathias2009 ahoj, riesim to iste, obe dievcata bundy od pupav :( ak by ti to cosi vypralo, prosim daj vediet. vdaka

mathias2009
autor
8. apr 2014

Dakujem za pomoc. Niecio vyskusam a dam vediet

roxi
8. apr 2014

@mathias2009, @gabikkas z DM drogérie - zelené malé vedierko s práškovým odstraňovačom DENK MIT - mne sa podarilo dostať škvrny od púpavy pred pár rokmi z novej svetloružovej vetrovky práve tým prípravkom, neviem či ho u nás v DM ešte mávajú, lebo jeden čas nebol, tak sme ho kúpili v Rakúsku, ale je účinný na rôzne fľaky, treba ho však nechať chvíľu pôsobiť.

gabikkas
10. apr 2014

@mathias2009 ahoj, tak pomohol jaso, taky zeleny sacok na skvrny, stoji okolo 0.8e...oprali sa aj na bunde, co uz bola vyprata, az pootm som zbadala pupavove flaky a ta co nebola oprata tiez pekne opralo....vyskusaj.

mathias2009
autor
10. apr 2014

@gabikkas dakujem a kde to kupim....??

gabikkas
13. apr 2014

@mathias2009 ahoj, v drogerii, skus teta, alebo take uplne obycajne "komunisticke drogerie"