Ako postupovať, keď nemám oznámenie o uložení zásielky?

dannisimo
23. feb 2019

Ahojte hľadám niejaku poštárku ktorá mi poradí .Cez týždeň som si objednala fusak od jednej pani v piatok mi mal prísť keď poobede som pozrela do schránky nič tam nebolo žiadne oznámenie o uložení zásielky.Je to aj kvôli tomu že nám robili v bráne kamery a ja som mala nalepenu menovku mohla niejako spadnúť a kvôli tomu má poštárka nenašla .Potrebujem poradiť ako mám ďalej postupovať viete mi niektorá poradiť ?

bleblu
23. feb 2019

Ved si vypytaj od predavajucej podacie cislo z podacieho listka a chod s nim na postu. Najdu zasielku podla cisla a vydaju ju. Posta k tomu nepotrebuje ten zlty listok, staci cislo

bleblu
23. feb 2019

Ci yo bola obycajna zasielka?

jamabe
23. feb 2019

Ani cislo nepotrebujes.. aj podla mena najdu. Normálne chod na postu sa opytat.

dannisimo
autor
23. feb 2019

@bleblu bolo to obyčajné .práveže

bleblu
23. feb 2019

@dannisimo tak ako pisu vyssie aj podla mena vedia dohladat, len, sa nenechaj odradit neochotnou pracovnickou, aj take su, co povedia, ze to hldat nebudu ked nemas cislo.

dannisimo
autor
23. feb 2019

@bleblu viete čo všetky ? Najlepšie je na Tom že som študovala na Soš pôšt a telekomunikácií -odbor poštový manipulant.Ale akosi pri tej materskej som zostala asi dementna 😂ale nie bolo to dávno a zasa mohlo sa veľa zmeniť 😁

bleblu
23. feb 2019

@dannisimo to je v pohodke, vsetky sme tym presli 😂

3009
23. feb 2019

@dannisimo poučenie, že drahšie veci si dať posielať doporučene.

dannisimo
autor
23. feb 2019

@bleblu nikdy som tomu neverila ale naozaj existuje starobinecka demencia ale aj meterska demencia😂

dannisimo
autor
23. feb 2019

@3009 ja som nevedela ako pani mi pošle balík viete.

fridi96
24. feb 2019

Ked to bolo obycajne podane bez podacieho tak max na poste vedia pozret v sklade Ci to Prislo Ale ked nie tak to v stroji sa nájsť nedá...možno ani poslane to nebolo