Ako prebieha výpredaj Zara?

veronko
21. jún 2023

Viete mi povedať ako prebiehajú vypredaje zara ?
Dnes o 8 v apke prebiehajú výpredaje. Samozrejme cez den som nachádzala všetko do košíka a o i uz nič v našich veľkostiach nebolo k dispozicii.

anjelicek26
21. jún 2023

Ako prebiehaju zara vypredaje? Nic nekupis, len sa naseries s prepacenim 😂 Prilis vela ludi a klik klik a je vsetko prec, ja to mozem...sadnem si na to o druhej rano, pozriem, co este je, co nebude, nebude... nemam nervy na to, kazdy rok to iste.

veronko
autor
21. jún 2023

@anjelicek26 no ano. Pravda. Ale uz v noci sa mi do toho ozaj cumiet nechce 🤣🤣🤣 kedze povacsinou su nase vypredané.

luliu
21. jún 2023

@veronko nefungujú tak ako si si myslela, že cez deň nahadzes a večer kupis

anjelicek26
21. jún 2023

@veronko moja ma uz 128 velkost, v zare uz aj 134, tam uz take halo okolo toho neni...chalanom chcem sortky pobrat, mlada ma veci az moc

veronko
autor
21. jún 2023

@luliu tak ako ?preto sa pytam.

luliu
21. jún 2023

@veronko začneš nakupovať, keď začne výpredaj, ten v aplikácii začal o 20.00 tusim

veronko
autor
21. jún 2023

@luliu no raz som to tak spravila teda minuly rok keď bol výpredaj. A co sok potrebovala pre maleho,hned prec. Dnes dkm tiez v priebehu dna pozerals a vela veci uz bolo nedostupneho.

luliu
21. jún 2023

@veronko o tom je vypredaj

veronko
autor
21. jún 2023

@anjelicek26 my potrebujeme 104 a pre druheho 110. 98 uz moc brat nechcem to doma vo ma hadam mu staci.