Ako prestať myslieť na muža?

lentilka640
6. júl 2020

Minuly týždeň som spoznala fajn muža. Je to sestrin kamarát s ktorým sme boli na pive. Už vtedy som si povedala, že sa mi veľmi páči a že takého ako je on, nikdy nebudem mať. No o dva dni na to sme boli znova na pive, on trochu opitý a začal mi hovoriť ako sa mu veľmi pacim, zažili sme spolu krásny večer (bez intímnosti). Lenže je rozvedený a ma syna a má 33 rokov, ja mám 22 a som slobodná, bezdetna. Neviem na neho prestať myslieť ale nechcem sa do neho zamilovať. A bojím sa aj, že to čo mi hovoril boli len prázdne slová. Ako mám prestať na neho myslieť a nezamilovat sa do neho? Prosím pomoc

marca12
6. júl 2020

@lentilka640 to ta ocari ozraty chlap?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaass
6. júl 2020

@lentilka640 tu neziadaj od nikoho radu ani povzbudenie. SKORO kazda žena ťa tu zdrbe, schladí a urobi z teba, že nie si normálna. Rob, ako myslíš, ako cítiš a buď šťastná ❤️ nazory žien z MK snáď nepotrebuješ

lenka2710
6. júl 2020

@lentilka640 aj môj teraz už muž si musel trocha vypiť, aby mi dokázal povedať, že sa mu páčim a ci nezačneme spolu chodiť a podotýkam, že inak nepije, aby si tu podaktore nemysleli, že som sa vydala za ozrana 😂😂 takže ja len toľko k tomu 😉

ivca88
6. júl 2020

Kľudne na neho mysli, nie je na tom nic zle ...
Len si naozaj over či je rozvedený a slobodný... Lebo takých tu u veľa bolo 🤷🤭

jaass
6. júl 2020

@marca12 trochu opity je u teba ožratý? Si v poriadku? 🤦🤦🤦

lentilka640
autor
6. júl 2020

Ste zlate... očividne tu niekto nepochopil čo som chcela povedať. Ja viem, že pre mna nie je správny a že ma možno ani naozaj nechce... len ja naozaj neviem prestať na neho myslieť. A s tým chcem radu, čo mám robiť aby som predišla tomuto pocitu.

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2020

@lentilka640 Tak zamestnaj svoju mysel niecim inym.

jaass
6. júl 2020

@lentilka640 stretni sa s nim a uvidis 🙂 vek nerieš vobec. Ja mám o 13 rokov staršieho muža a som veľmi spokojná. Ale to musíš sama zistiť 🙂

katkabg
6. júl 2020

A preco by nanho mala prestat mysliet???Preco hned z kazdeho robite ozrana?Stretni sa snim znovu a uvidis;)aj ja robim na jednom mieste a dala som vypoved a posunula som sa dalej,o mesiac idem do lepsie platenej prace.Keby sim vsak mala kadekoho pocuvat....nikam sa nepohnem

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2020

@katkabg ved ona chce na neho prestat mysliet, len nevie ako.

gir
6. júl 2020

Predstav si reálny život s ním. Z rozpočtu bude platiť alimenty. Pokiaľ majú striedavú starostlivosť, budeš sa starať o jeho dieťa. Bude sa stretávať so svojou ex, zvládneš to? Stojí ti to za to? Radšej slobodný s "čistým stolom", budovať si vzťah a nie ťahať so sebou niečiu minulosť. Všetko dobré prajem 🍀

777januska777
6. júl 2020

@lentilka640 Na muža prestaneš myslieť vtedy, keď zistíš a spoznáš jeho zlé vlastnosti. Odporúčam ho trošku viac spoznať, zistiť dôvod rozvodu (vždy je chyba na oboch stranách), zistiť ako sa správa k dieťaťu a podobne. To čo teraz k nemu cítiš je len chémia a očarenie a to sa často stáva, niekedy však nepomôže ani znechutenie si toho človeka a vtedy je asi dôležité sa tomu človeku vyhýbať a po čase tie myšlienky na neho prejdú. A chválim ťa zato, že chápeš a vieš, že zapletenie sa s chlapom, ktorý už má dieťa ti môže narobiť len problémy.

dilino
6. júl 2020

Ale že vraj opitý a male deti hovoria pravdu.Možno sa mu naozaj páčiš len za triezva sa ti to hanbil povedať tak si dal na náladu a povedal ti to.Tak asi to je pravda, A chcem naňho prestať myslieť to sa dá no nedá.Niečo ťa núti o ňom premyšľať.Teraz je to chémia ale spoznáš ho do realného života ked by si s nim išla bývať žiť tam by sa to všetko ukazalo.To že má dieťa je vec druhá ak citiš že nedokažeš mať vzťah z rozvedenim a zo zaväzkom tak radšej to nechaj tak. Hovori sa nikdy sa nevzdavaj niekoho o kom musiš každy deň aspoň 1 minútu premyšľať.Asi to tak ma byť ved sa stretavajte nemusite hned chodiť spolu a tam ho poznáš či pije veľa alebo málo.Podľa toho sa zariadiš. A samozrejme ked má dieťa to nie vždy musi dobré dopadnuť ak to citiš že nechceš ísť s nim do vzťahu tak daj na svoju intuiciu svoj pocit.

karpina
6. júl 2020

Vravíš, že je to sestrin kamarát, ved nech ti dá o ňom nejaké info.

severannka
6. júl 2020

@lentilka640 je to len ošiaľ to prejde . Sladkými rečami ťa zmotaval vieš asi prečo....., Zisti si o ňom niečo napr prečo sa rozviedol? Neverník?

marca12
6. júl 2020

@lentilka640 staci cas. Par dni,tyzdnov ho nevidiet a zide z mysle. Nemusi byt zrovna ozran,ale musite sa stretavat pri pive? To,co prezivas je osial.

cervenaruza123
6. júl 2020

@lentilka640 Mozes skusit tomu dat sancu a mozno ta to tym padom prejde velmi rychlo. Alebo neries, ten pocit tu chvilu bude, ale casom prejde. Su to hormony hlavne, chemicke reakcie v tele, tie nie vzdy vieme uplne ovplyvnit. Akurat vieme im nepodliehat a casom sa to skludni.
Ale si slobodna, ja by som tomu dala sancu, pravdepodobne rychlo zistis, ze nie je pre teba (ked to tak uz teraz citis), sklames sa a rychlejsie sa z toho dostanes. Jedno dve rande ta nezabije a moze ti to otvorit oci. A na druhej strane, ak by bol fajn chlap, tak preco si nechat ujst sancu?
Nie jedna zena sa sklame, ked svojho vysneneho princa stretne viackrat a lepsie ho spozna. Velakrat ju hned cele ocarenie opusti tak rychlo, ako prislo.

kitycat
6. júl 2020

och mat tak znovu 22 :D

Takze, ak nechces mysliet na tohoto chlapa..musis sa zamerat na ineho chlapa....alebo si aspon nezavazne uzit? ...asi nechces zakladat rodinu s rozvedenym a s dietatom z predosleho vztahu

V nasich fantaziach je muz ideal :D

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gir
6. júl 2020

@cinda555 písala som, že sa ide vydávať? Chýba porozumenie? Škoda

dskjhfdlkdjhl
6. júl 2020

@cinda555 Nauc sa citat s porozumenim, zistis, ze zivot nie je az taky pes.

cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gir
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinda555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz