Ako sa objednáva kuriér UPS?

smolo56
14. nov 2020

Baby ako funguje kuriérska slúžka UPS? Tak ako kuriér na postu?? Napr. Zavolám objednám príde po balík na dobierku a pri prevzatí mi to dotyčný zaplatí?? Alebo sa niečo platí popredu.

danielahamar
14. nov 2020

SPS sa tuším vybavuje kuriér cez net a tam sa vypisujú veci

svetkonanete98
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smolo56
autor
15. nov 2020

@danielahamar

@svetkonanete98 aha pretože predávam hraciu deku za 15 eur ozval sa mi pan ze on ji chce a ze on si zabezpečí kuriéra ups ze mi príde kuriér z obálkou donesie mi 65eur, a potom mi určia dátum kedy si prídu po balík. Poslal mi aj email ze kontaktoval usp aby som mu poslala 50 eur ktoré on uz zaplatil na účet. Takže podvod?

mirka17
15. nov 2020

@smolo56 ano podvod, to už tu bolo

mirka17
15. nov 2020

@smolo56 a radím ti zablokovať toho hajzla, pretože sa zvyknu vyhrážať, nedávno som čítala na našej mestskej stránke presne takýto prípad, akože poslal peniaze po kurierovi, potom mu máš nejaku čast akože poslať, a potom si akože príde po balík, trošku rozumu zapoj a zistíš že podvod jak vyšitý, nemá to ani hlavu ani patu, total bez logiky

danielahamar
15. nov 2020

A začo zaplatil 50eur🤔

smolo56
autor
16. nov 2020

@danielahamar podvod, volala som do ups ze ako to u nich chodí vysvetlila situáciu a pani mi povedala ze nie nemám nikam nic posielať

smolo56
autor
16. nov 2020

@mirka17 ved mne to hneď došlo ze tak kuriérovi zaplatil 50e to mohol poslať rovno mne Tých 15 😂 hneď mi to nešlo do hlavy a ked mu mm napísal ze chce telefón. Číslo tak jemu nejde mikrofón nebudeme hi počuť 😂

paaaaj544
27. jan 2022

@smolo56 no keď to tu vidím aj mne sa to stalo pred mesiacom pisala mi taká jedna na fb že ma zaujem o mobil čo som predavala povedala že da mi za ten mobil 160€ ale je v práci pošle mi domov kuriéra FedeX ale povedala že mam kúpiť náplň 50€ ktore ona vráti potom som to kúpila teda poslala a zrazu prišlo chyba kódu ale ten kód bol normálne kupovaný potom som jej písala cez iný účet a už sa tvarila že je francuziačka NIKDY TO NEROBTE JE TO PODVOD!!!