Ako sa posiela balík na dobierku?

10. okt 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mimikuku
8
Registrovala sa 25. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 251 príspevkov. Má 14 priateľov. Okres Košice.
 Ahojte baby, kedze som este balik na dobierku neposielala a neviem ako to funguje mozte mi to objasnit, zabalim balik , pridem na postu a ?odoslem ho na adresu a ako sa peniazky za tovar potom ku mne dostanu, dakujem Vam vsetkým pekne za odpovede
17. aug 2010 o 09:47  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
harmi
1
Registrovala sa 20. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 12786 príspevkov a 30 inzerátov. Má 7 priateľov.
 ahoj, prides na postu a povies ze chces poslat na dobierku.
daju ti vypisat klasicku sprievodku k baliku plus este sek ktory vypises opacne. ty budes prijemca a dotycny bude odosielatel. s tym sekom ti potom vlastne pridu peniaze. na sek napises ty alebo pani na poste sumu aku chces za balik. vacsinou jej to davam napisat lebo neviem kolko bude postovne tak jej poviem sumu aku chcem za balik a nech k tomu prirata postovne co zaplatim. a este sa na ten sek vypises , ci chces peniaze na adresu poslat alebo ti maju prist na ucet.
17. aug 2010 o 09:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
doll
Registrovala sa 26. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov.
 Ahoj, ak posielaš dobierku do 2 kg, posli radsej ako list, tiez na dobierku, je to lacnejsie.
18. aug 2010 o 21:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
livijja (25 r.)
vecicky pre deticky a aj mamicky 56-164
PRO

Detské oblečenie - Okres Prešov
11
 @mimikuku tak ako maminky napisali na poste vam daju listok vypisete ho a nasledne ak maminka preberie balicek pridu vam peniazky, ja osobne nie na tomto bazariku tu som len dva tyzdne ale na inom na dobierku neposielam pretoze malo kto prevezme balicek a potom ked ho maminka neprevezme sa plati aj za vratenie balicka cize nebudete ziskova ale stratova , cize radsej prevodom na ucet ale to musite vediet ci chete tak posielat alebo nie , nehadzem kazdu maminku do jedneho vreca ale stava sa to casto
17. aug 2010 o 12:01  •  livijja@azet.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danu
22
Registrovala sa 14. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 31048 príspevkov a 28 inzerátov. Má 12 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
fotoportrét
fotoportrét
maryanna
4
Registrovala sa 4. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4143 príspevkov, 1 album a 30 inzerátov. Má 12 priateľov. Prešov.
 @mimikuku zabalíš balík, prídeš na poštu povieš že na dobierku chceš poslať , pracovníčka ti dá tlačivá, a sa opýta že či chceš peniaze prevodom dostať speť alebo poštovou poukážkou....tak vyplníš, vyberieš a hotovo, žiadna veda
17. aug 2010 o 09:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atrami
18
Registrovala sa 8. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2344 príspevkov. Má 20 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 @mimikuku , na dobierku posielaš ak nežiadaš peniaze dopredu na účet. To znamená ako písali kočky, prídeš na poštu vypíšeš lístok. Do sumy zarátaš- cena predávaného tovaru+poštovné+dobieročné- výjde Ti výsledná suma, ktorú uhradí kupujúci. On dostane s balíkom šek, ktorý uhradí na pošte a tebe príde časť z toho šeku, s ktorým ideš na poštu a vyplatia Ti peniaze. Celý cenník slovenskej pošty najdeš na ich internetových stránkach.
17. aug 2010 o 12:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alzbea
Registrovala sa 6. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky.
 moze sa stat situacia, ze poslem balik na dobierku, dotycny si balik vyberie a peniaze mi nepridu? dakujem za odpoved.
22. jan 2013 o 18:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa2010
2
Registrovala sa 7. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov a 81 inzerátov. Má 8 priateľov.
  • V4 roky
  • A6 rokov
  • D6 rokov
 ja som posielala väčší balík na dobierku, pýtala som sa na pošte ako to chodí, vraveli mi že pri prevzatí balíka musí dotyčná osoba (kupujúca) vyplatiť šek s požadovanou sumou, ináč jej nepredajú.ja som si dala vyplatiť hotovosť na adresu a nemala som s tým problém.
27. jan 2013 o 16:35  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denis5281
Registroval sa 31. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Trnava.
 a to je ejdno do akej krabice to zabalim ?
31. jan 2013 o 01:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniela300
1
Registrovala sa 8. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
 Ahojte mamičky, tiež by som chcela vedieť ako presne to funguje?.. precitala som si co ste pisali, no chcela by som vediet tiez ze do coho mam zabalit tovar?.. ak chcem poslat botasky tak do krabice? ake su tarify za balicky? vazi sa to?dakujem za info emoticon
7. máj 2013 o 12:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smokenakova
2
Registrovala sa 19. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Martin.
 prosim poradi mi niekto ked mi peniazky prisli na ucet a mam poslat balik ako sa to vipisuje co ide na aku stranu
26. máj 2013 o 21:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marko12223
Registroval sa 17. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Vranov nad Topľou.
 ked som poslal balik minuli tizden v stredu ho prijal a dneska je pondelok a kdo kolkych dni bi mali prst peniaze?
17. jún 2013 o 14:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelivka (25 r.)
Registrovala sa 27. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 4 príspevky a -3 inzerátov. Má 57 priateľov. Nad Jazerom, okres Košice.
  • Snažíme sa otehotnieť
 a odkial mam zobrat foliu alebo nieco porste na zabalenie ?
28. jún 2013 o 07:58  •  snaží sa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jennet2528
12
Registrovala sa 8. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov a 37 inzerátov. Má 33 priateľov.
 prosím vas kolko bude stat balik do 5kg na dobierku.Ďakujem
17. okt 2013 o 18:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
altaya
4
Registrovala sa 14. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 86 príspevkov a 17 inzerátov. Má 11 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Anjelivka, foliu zozenies aj v dedinskych potravinach. Pokial nezijes na marse. Poniektore tu mate fakt idiotske otazky.
5. jan o 21:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salomuska
2
Registrovala sa 3. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 253 príspevkov a 30 inzerátov. Má 2 priateľov. Malacky.
 najjednoduchsie takto: http://eph.posta.sk/ na poste len podas opisane cislo podacieho harku. a lepsie je nechat si poslat peniaze na ucet, je to rychlejsie a lacnejsie
5. jan o 21:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipinka696
Registrovala sa 1. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trenčín.
 Prosím vás môžem zabaliť balík posielaný na dobierku do väčšej obálky? Ďakujem za odpoveď.
1. máj o 17:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denae
4
Registrovala sa 29. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 177 príspevkov, 1 album a 150 inzerátov. Má 7 priateľov.
 pipinka696 - môžeš
2. máj o 10:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacena12345
Registrovala sa 10. júla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Baby prosim vas ako mam poslat saty? Do coho to mam zabalit a kde mam vypisat adrwsu moju a jej?
10. júl o 21:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lazor
Registroval sa 1. septembra 2014 na modrykonik.sk. Pridal 11 príspevkov. Bardejov.
 Najlacnejšia preprava. Www.kurierske-sluzby.sk

Porovnaj prepravu najpreprava.sk
1. sep o 13:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dovira (36 r.)
Registrovala sa 22. februára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 23 inzerátov. Humenné.
  • Janka2 mesiace a 3 týždne
  • Paťka1 rok a 5 mesiacov
  • Radka9 rokov
  • Viktoria12 rokov
  • Dominik14 rokov
 baby chcem sa opytat ci je lepsie peniazky prevodom alebo sekom dostat ked posielam dobierkou emoticon
27. sep o 12:26  •  5 detí  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina321321
Registrovala sa 10. októbra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte,ja by som sa chcela opýtať,kedže tiež ešte nemám skúsenosti s posielaním balíka,kolko budem platiť na pošte .
10. okt o 12:12  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy