Ako si nájsť spriaznenú dušu na dedine?

katulienka30
12. nov 2011

Ahoj žienky, chcem sa vás spýtať presťahovala som sa na dedinu no a viete ako to tam chodí - každý každého pozná veľmi ťažko pustia medzi seba cudzích atď...... no a môj problém spočíva v tom, že neviem veľmi zapadnúť a nájsť si tu "spriaznenú dušu". Ako poznám tu pár ľudí no skôr susedov ale to nie je to čo chcem. Som na RD a preto sa mi žiada porozprávať sa s niekým aj o niečom inom nielen stále to isté ako malá, čo malá určite to poznáte. Muž je v robote no a mne je jednoducho dlho. Malú zbožňujem no chýba mi to, že sa nemám s kým rozprávať, komu vyžalovať a tak by som sa vás chcela spýtať čo by ste mi poradili aby som si našla nejakú kamošku ( som trochu utiahnutejšia no nemám problém rozprávať sa ). Za vaše odpovede vám ďakujem

annaopialova
12. nov 2011

ahoj neboj casom si urcite niekoho najdes na pokec najprv musis si ludi troch preklepnut aby si vedela komu co mozes povedat lebo na dedine to tak chodi ako vo filme slnce a par faciek ved vies co myslim

marianka79
12. nov 2011

@katulienka30 zisi si nejakú rovesníčku kde býva upeč koláč a vyštartuj.........he lahko sa to píše že?ale treba byt priamy a povedat dotyčnej na rovinu čo a ako tak vela štastia a odvahy 😉

zuzuliq
12. nov 2011

@katulienka30 urcite tam najdes tiez nejaku maminu, nemate tam nejake detske ihrisko, alebo MC kde sa stretavaju mamicky? Tam sa zoznamis ani nevies ako 🙂