Ako skombinovať farby do detskej izby?

franka83
25. jún 2012

chystame sa dcerke malovat izbicku a jej sa velmi paci fialova farba tak by som rada privitala nejake farebne kombinacie,lebo chceme aby mala dve steny fialove a dve inej farby len akej to je otazka? chem aby to tam mala take vesele ...poradte mi zienky nieco...dakujem🙂

katrinka8
25. jún 2012

@franka83 - ahoj, mozno by som skusila tie steny s bielou a doladit len doplnkami tretej farby - napriklad jablckovo zelenej alebo aj zltej, ale taky teply a vyrazny odtien - aby to bolo vesele 😉 Alebo fialova s bielou (steny) a doplnky plus fuchsia ruzova 😉 Ale zase je aj dolezite, aky odtien tej fialovej mas na mysli - ci vyrazna alebo jemna, pastelova...

franka83
autor
25. jún 2012

ja by som chcela asi skor taku jemnejsiu fialovu a nejakou farbou...lebo doplnky mame take do ruzova,mame krasny barbie zaclonku a ruzovy zaves...tak nejak k tomu by som to chcela doladit...videla som uz aj fialovu so zltou(steny) ale len na obrazku ktovie ako by to vyzeralo nazivo🙂

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

my máme fialovú s takou žlto oranžovou a je to veľmi pekné