Ako ste si odstránili kurie oko?

evulienka22
14. apr 2018

Ahojte, mam otazku ako ste odstranili kurie oko na nohe, co vam pomohlo. Dakujem

terezia32
14. apr 2018

@evulienka22 chirurgicky mi ho odstranili a mala som s nim pokoj. Pred tym som vyskusala vsetko mozne a nic nepomohlo.

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivankagemini
14. apr 2018

Z lekárne voľno predajné (viď foto), trvalo to niekoľko pár týždňov qle je preeeeeč bez rezania 👍 držím palce

daniela.ho
14. apr 2018

Kup si duofilm v lekarni. Za 3 tyzdne bolo po nom

lilyianka
14. apr 2018

@evulienka22 ja som mala sice bradavicu na prste ruky, ale duofilm mi nepomohol....sice sa vzdy zmensila, ale nezmizla...tak po polroku smer kozna a vypalit

minnie55
14. apr 2018

To kolodium forte je naozaj vyborne, odporucam...

evulienka22
autor
14. apr 2018

@ivankagemini dakujem pekne, kupim to.

ivankagemini
14. apr 2018

@evulienka22 snad ti to pomôže, inak keby si to dávam naozaj pravidelne možno by mi to aj rýchlejšie zmizlo. Pekne sa dalo rozoznat ze to islo prec ajdalsie s koreňom ;) neni zacoooo ;)

alobalka
14. apr 2018

@evulienka22 prikladanie platku cesnaku

katlenad
14. apr 2018

Nam to koldium forte nepomohlo. Stale to vypadlo ale bez korena a narastlo zas.uz som to v podobnej teme pisala... Potom syn dostal kiahne, kupala som ho v hypermangane, kolodium sme uz nepouzivali. Mali sme to ist vypait a den pred terminom mu to dopadlo uplne cele. A nenarastlo zas. Takze neviem ci nahoda alebo ten hypermangan to vysusil.

ivankagemini
14. apr 2018

No mne to tiez par krat odpadlo a iba vrchna vrstva ale davala som dalej kolodium.
Resp.som si toto aj strhavala keď som videla ze uz je to hrubé a sla ta vrchna vrstva (niekedy to bolelo) az kym sa to uplne neodstranilo. Nemala som s tym skusenosti, tak som len cakala a vyslo to 👍 chvalabohu

magnolia555
15. apr 2018

@evulienka22 ahoj v lekárni si kúp takú vodičku gehwohl a tá mi veľmi pomohla a pozor stačí toho máličko iba slabucko potrieť

katka1981
15. apr 2018

@evulienka22, mala som ako dieta, vyrezali mi ho.