Ako vybaviť liečebný pobyt pri mori pre deti?

luy
4. nov 2011

Dobrý chcem sa opýtať,absolvoval niekto z vás takýto pobyt?Vybavovali ste ten pobyt cez alergológa alebo cez CK.Každá rada mi príde vhod,aj skúsenosti.Ďakujem.

sisko78
4. nov 2011

tak tato tema zaujima aj mna .)))asi neobijdeme an mi bez,,,,, ☹ sofinka mava casto larinktididu...aj teraz par dni skolka tyzden doma....

luy
autor
4. nov 2011

@sisko78 no u nás na alergo visí leták len ja som ho stratila a idem až buduci mesiac,a ked bol syn malý ešte to preplácala poistovna,teraz neviem musim všetko pozistovať

luy
autor
4. nov 2011

@sisko78 inak malý je prieduškár a mala od neho všetko chytí

sisko78
4. nov 2011

hmmm tak toto by ma zaujimalo tiez u nas na alergolo...nic take nieje aspon som nic neobjavila aboli sme vcera ,,,keby si sa nieco dozvedela podakovala by som keby si aj mna info 🙂

sisko78
4. nov 2011

@luy :(((hmm verim teda nic moc ale za info podakujem ak sa nieco dozvies 😉

luy
autor
4. nov 2011

@sisko78 určite popíšem idem pozriet do poistovne pozistovat a dufam že sa niekto ozve čo vie viac

sisko78
4. nov 2011

@luy super dakujem 🙂

kala33
4. nov 2011

ja som tak bola so synom pre 5timi rokmi a našla som ponuku u alergologičky na dverách , bola to súkromná osoba , ktorá s tým podnikala a robila takéto ozdravné pobyty pre deti a školy v prírode pri mori pre alergikov.

luy
autor
4. nov 2011

@kala33 ja sa kuknem na alergo,obvolám aj cestovky,urobím prehlad

luy
autor
9. dec 2011

@sisko78
@kala33 dnes idem na alergo

sisko78
9. dec 2011

@luy ok daj potom vediet🙂ako ...to funguje

katecameron
9. dec 2011

to sa da som ani nevedela a brala by som hned

luy
autor
12. dec 2011

@kala33
@katecameron
@sisko78 takže letáčik dali dole ,lebo že sa to nesmie ak ich tam nie je viac,a pobyt teraz poistovne nepreplatia lebo daju radšej na Slovensku,ale udajne sú alergologovia čo organizujú také čosi a mám si pohladat na internete........alebo CK a napr. našla som jedného tu u nás,ale ten robí pobyty len pre dospelákov

kala33
12. dec 2011

@luy len sa to dosť zle hľadá. našla som len to čo som ti poslala z východu. Vieš že teraz si uvedomujem že ked sme boli aj my u alergologičky pred mesiacom tak tam nič nebolo. Kedysi toho bolo toľko že až.

luy
autor
12. dec 2011

@kala33 hej a mne dali pre malého Lučivnu,tak som odmietla,volala som tam ,že kde zaparkujem auto...tak že len vonku za bránou....potom ,že na izbe budem z niekým,ďakujem pekne.......a že chcem aby v so,ne som mohla ist do Tatier a muž že príde za nami,že sa nedá.............tak som odmietla a teraz ked je Lujza na svete tak už len niečo spoločné musim vymysliet

kala33
12. dec 2011

ja som bola v Dolnom Smokovci, som si časť hradila a tam sa dá byť aj sám na izbe, veľa mamičiek tak bolo.Aj ja som bola sama v hlavnej budove a v tej vynovenej tam berú deti s rodičmi a si sama.

luy
autor
13. dec 2011

@kala33 hej ale vtedy bola k dispozícii len Lučivná,a ja som dosť neprispôsobivá k takým požiadavkám,príkazom....... 😝