Ako vytvoriť e-mail adresu?

olivuska
29. aug 2007

viete mi poradit ako si mam vytvorit e-mailovu schranku?

emjee
29. aug 2007

chod napr. na pobox.sk, zoznam.sk, yahoo.com, hotmail.com a tam si ju vytvor

maca793
29. aug 2007

alebo centrum, a-zet
musíš sa zaregistrovať a ak chceš tak mi napíš na IP a ja ti poradím

zuzitka
13. máj 2008

ja som mala na POST.sk, na POBOX.sk, na ZOZNAM.sk....... ale najviac sa mi osvedcila na AZET.sk 🙂

paci sa mi, ze tam je POKEC, da sa posielat POSTA ked komunikujes s priatelmi, dokonca tam su k dispozicii aj FOTOALBUMY 😉

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=179fb163f518

😀 😀 😀

jankando
13. máj 2008

cauko, mne sa tiez najvacsmi osvedcila Azet.sk....

nola
13. máj 2008

ja pouzivam od googlu, tzv. gmail.com. je tam vela MB na prilohy, v pohode prechadzaju aj vacsie rozmery fotiek a podobne. A google ucet ma aj dalsie vyhody.

ankaa
13. máj 2008

Áno, gmail je super 🙂

junovka
13. máj 2008

ja mam aj na orangeportal.sk 😉 samozrejme, pokial mas Orange 😉 🙂

otrivinkajanka
13. máj 2008

olivuska ja mam inmail.sk som s nou velmi spokojna mam ju uz dva roky a zatial mi vzdy dosla vsetka posta skus je tam jednoducha registracia

bibula
13. máj 2008

aj ja som sa dala z post-u na gmail-da sa tam farebne upravit schranka a nemusis mazat,je taka obrovska.urobis si priecinky a ukladas si tam ludi ako chces,aby si ich rychlo nasla,ja tak mam napr.kamosky,registracie,platby z IB a pod 😀

zuzitka
13. máj 2008

gmail nepoznam... ale azet ma kapacitu 2000MB na prijimanie mailov 🙂
taktiez je moznost tvorby priecinkov pre lepsiu prehladnost schranky

cicushka
13. máj 2008

gmail je naj, lebo nemas problem posielat a dostavat velke prilohy a hlavne nemusis si mazat postu. Mam uz 3 roky a nic som zatial nemazala. Tiez ma taky messenger, ze ked si prihlasena, tak sa mozes rozpravat s ludmi, co tiez maju g-mail a mas ich v adresari (a musia by tiez prihlaseny)

zuzitka
13. máj 2008

to je asi take nieco ako POKEC na azete, ak su prihlaseny ludia s mojho adresara, mozme kecat 🙂
a aka presne kapacita je na tom gmaily? nevies?
na azete mi tiez prejdu velke prilohy, myslim ze 15 MB

matja
13. máj 2008

gmail je super, má veľa výhod, chat, prechádzajú aj veľké prílohy, nie si obmedzená veľkosťou schránky. Tá kapacita sa im nejako mení, momentálne mám kapacitu 6719 MB.

zuzitka
13. máj 2008

wow... tak to je fakt dost!
a fotoalbumy sa tam daju robit? ... lebo na azete mam... zeby som presla na gmail? 😎

cicushka
13. máj 2008

zuzi) neviem podla coho to je...stale to ale rasite.

Aktuálne využívate 99MB (1 %) z 6719MB 😉

cicushka
13. máj 2008

zuzi) fotoalbumy nie...je to postova schranka...nie pokec 😉

mimkao
13. máj 2008

Jednoznačne gmail. Ja by som už inde nedala. 😉

matja
13. máj 2008

a z gmailu mám presmerované maily na orangeportal, aby mi prišla SMS o tom, že mi prišiel mail. Tie na orangeportali si však vôbec nepozerám a musím si ich pravidelne mazať, lebo schránka má malú kapacitu. Možno sa zdá, že je trošku komplikované, ale pre mňa je niekedy dôležité vedieť, keď dostanem mail. A tie SMS mi vyhovujú.

zuzitka
13. máj 2008

tak azet ma zase fotoalbumy 🙂
ale sak som v podstate spokojna s azetom.... zatial
😀

matja
13. máj 2008

Cicushka, Zuzitka, myslím, že aj fotky sa dajú nejako ukladať, ešte som to ale neskúšala.

zuzitka
13. máj 2008

aj azet ma to presmerovanie z inych schranok... z postu, z poboxu, z atlasu,.....

bibula
13. máj 2008

gmail sa zvacsuje podla rozsahu "premavky" sprav,ja mam teraz kapacitu 6719mb z toho mam plne 3% 😀 vacsiu schranku som este nevidela.post som musela pravidelne mazat,kedze denne mi chodi aj 15 majlov. 😉

zuzitka
13. máj 2008

no mne niekedy pride za 2 dni aj 150 mailov 😝 - same hovadiny, ale zase niekedy je hluchota.
prave teraz mam schranku plnu na 99% 😅

zuzitka
13. máj 2008

a neni gmail v anglictite?

matja
13. máj 2008

na výber máš mnoho jazykov, aj slovenčinu

cicushka
13. máj 2008

bibula) som sa zasmiala, ze denne aj 15 mailov..mojmu muzovi pride denn 300 a to musi kazdy precitat. A nedajboze, ze ma tyzden dovolenky... 😀 😀 😀 to potom iba tri dni cita.
Ale samozrejme, je to polovanim.

henrieta76
14. máj 2008

ahojte
spravila som si dnes schranku na gmail.com lebo ste ho chvalili,chcem sa vas opytat aj vam sa tak dlho otvara?lebo mne vypise stale pracujeme.je to normalne?trva to dost dlho.

lilu18
14. máj 2008

aj ja mam gmail a som spokojna.Neotvara sa dlho,asi to nazavisi od schranky ,ale od netu 🙂

wladka
14. máj 2008

ja mam yahoo.com.. maximalna spokojnost 😎 ..

cicushka
14. máj 2008

henrieta) nie, zrejme moze byt problem v priehladaci (mozzila, int. expl.) mne niekedy cez mozzilu blbne kon. Alebo pripojenim.

tiez to netrva dlho. a dnes je kapacita na gmail uz 6721 MB 😀