Ako zistím, či je gay?

cicuska_22
23. feb 2017

Ahojte ženy. Máte niekto skúsenosti s gaymi? V mojom okolí ke hrozne krásny chlapec za ktorým sa každé dievča otočí. Lenže! V živote nikoho nemal. Keby bol mladý ja neviem 15 rokov dá sa to pochopiť ale je to dospelý muž a na otázku prečo nikoho nemal nikdy neodpovie priamo ale vždy sa vyhýba odpovedi a odpovie okrajovo. Síce ma už niekde pozval takže to moju teóriu zas vylučuje :D vidíte aká som z toho zmatená?

ivanecka0602
23. feb 2017

No to teda ziiiiram 🙄

wolfin
23. feb 2017

to je ozaj problem :D ale... gay sa chlap nestava, vie to uz od mala, ze je... su to drobnosti, ktore ho prezradia a pokial nie je "okazaly", niekto, kto ho nepozna, to nema sancu zistit... mala som niekolko kamaratov gayov, na niektorych to clvoek videl z 50m, na niektorych vobec

cawes
23. feb 2017

@cicuska_22 moze fesak z malym perom🙈A preto ma komplex

tiper24
23. feb 2017

@cicuska_22 nemusi byt hned teply, kludne moze byt asexual

liz_lemon
23. feb 2017

to, ze ta niekam pozval vobec nevylucuje, ze moze byt gay
je vela gayov, ktori su dokonca zenati, maju deti a pritom ziju dvojity zivot

lintu
23. feb 2017

nie každý sa má po chvíľkovej známosti záujem druhému spovedať so svojimi súkromnými vecami... môže existovať milión dôvodov, prečo chalan doteraz nikoho nemal... škatuľkovať si ho hneď ako homosexuála (v podstate na základe ničoho) je trochu divné 😕 koľko má ten dospelý krásavec rokov?

mimla
23. feb 2017

@cicuska_22 Gentleman o svojom intímnom živote nehovorí. Ani heterosexuál, ani gay, ani mimozemšťan.

Možno je panic, možno nie, možno si túto svoju doménu viac považuje a odmieta ju verejne riešiť.

jeennyv
23. feb 2017

@cicuska_22 ako vies ze nikoho nemal, ho dobre poznas, ci sledujes..alebo len o tom ty nevies....ja poznam x ludi co nic nezverejnuju na sietach ani sa po okoli neproduciruju a vztah maju ci mali len to dat na znamost okoliu nepotrebuju

l3yla
23. feb 2017

😅

juliet86
24. feb 2017

Spytaj sa ho ci si mas robit nadeje alebo nie

0silvia0
24. feb 2017

@cicuska_22 podľa napísaného je zjavné, že ho veľmi nepoznáš. A keď niekoho veľmi nepoznám, otázka na prvom stretnutí prečo si nikoho nemal je netaktná, nevhodná, cez čiaru. Hovoriť hneď svoje vzťahové zdary a nezdary hocikomu na požiadanie a hneď je čudné... a keby sa ma to niekto pýtal hneď na prvom stretku tak by som si o ňom pomyslela svoje...

libawet
24. feb 2017

@cicuska_22 ťažko povedať. Môže to byť aj bisexuál a ešte sám nevie, ktoré pohlavie viac uprednostní. Ak je muž homosexuál, môže byť buď " za ženu " alebo " za muža ", a tí sa dosť ťažko identifikujú, pretože pôsobia navonok ako " normálni chlapi ", až z bližšieho poznania sa dá zistiť, že až taký "normálny chlap" to nie je.

marcelik88
27. feb 2017

No to je priam hrozny problem. Chudak chlapec, hned z neho robis gaya. Vsak ma len 15 rokov to je u chlapcov taky hanblivy vek. Tazko to rozoberat takto len z tvojich uvah. Treba ho lepsie spoznat a casom uvidis, co je zac. No rozhodne by som sa ho na jeho orientaciu nepytala len tak hneď😉

cicuska_22
autor
1. mar 2017

@marcelik88 on nemá 15 rokov píšem že keby mal 15 rokov dá sa to pochopiť ale nemá je to dospelý človek

deeena
24. jan 2019

No ten začiatok témy mi niečo hovorí. Mala som partnera,čo tiež dlho nikoho nemal. Vraj nechcel,nakoniec sme sa dali dokopy,zalozili sme si rodinu. Potom zneho vyšlo priznanie,že raz skúsil z chlapom....bolo mi to smiešne,no po 5rokoch vzťahu,si asi uvedomil čo chce,spolu nezdieľame spálňu pomaly dva roky,sme spolu len skrz deti. Tak asi viete na čom teda je

ruzenka57
17. dec 2019

@cicuska_22 skus mu zapnut gay P-čko a sleduj co to s nim bud robit