Akú sumu ste ochutené dať za tenisky?

17. aug 2022

Otázka vyššie. Tým, že sme ženy tak sa v botniku nachádza ďalších XY párov inej obuvy ako tenisky. Skúsme však porovnať tie. Koľko bežné dávate za tenisky?

liz_lemon
17. aug 2022

ochutene? 😂

autor
17. aug 2022

Snáď to admin opraví. Čo už uskocil telefón. Tak nech je sranda na večer.

elizabet173
17. aug 2022

do 100 eur, za tenisky áno, nosím ich často, za sandále 100 eur napríklad len keby sa mi veľmi veľmi páčili, lebo tie obujem málokedy, väčšinou leto pobehám v šľapkách.
Ale keby boli ešte k tomu ochutené, dám aj viac 😎

dundulica
17. aug 2022

ja tenisky tuším ani nemám😂

petronellla87
17. aug 2022

Ja si kupujem iba Conversy, tak do 80e ☺️

zuzubb007
17. aug 2022

Milujem tenisky ja ich nosim takmer furt von, do roboty, daju sa vsade nosit, samozrejme zalezi na style sportova elegancia je top, kupujem okolo 50 eur Tommy Hilfiger su pre mna naj a ked nejaka znacka do 100 by som dala max

veselo_neveselo
17. aug 2022

Za tenisky na behanie, spokojne aj 150. Za tenisky len tak, na chodenie, to mi aj 80 pride dost. Hlavne, ked su z blbych materialov, tvrde, a casto fakt nepekne. Ale ja nie som target skupina, lebo mne sa nejak menej a menej pacia tie "trendove" veci.

bagerka
17. aug 2022

Môj botník sa zmenil....z asi 60parov štoklov na o čosi viac športových topánok., sandálov, slapiek, lodičiek... Ja som OCHUTENÁ dať do max 150€....ale môj drahý je maniak na tenisky(sám má asi 200parov) a keď vidí nejaké dámske, ktoré sa mu (mi) páčia, objedná mi...takže mám aj limitovanu edícii, čo objednal z USA a s clom stáli skoro 500€ 😑🤐

ndrag
17. aug 2022

Pri teniskach na bezne nosenie mi je luto dat aj 50, sportove mam najdrahsie za 220 a nie jedny🙈.

denden77
17. aug 2022

u mna najdes z 95% len tenisky 🤣
najdrahsie mam tusim za 150.. uz aj to mi pride vela, cize viac by som nedala 😁

misik14
17. aug 2022

Prvý krát som dala teraz za topanky 150€. Väčšinou idem ale 30-60€. Pod 30€ nie,lebo pokiaľ to neni mega výpredaj, tak sú to väčšinou šunty.

buberova
17. aug 2022

Za tenisky tak do 30.. za botasky do 70€ ale to by museli byť dokonalé ľahučké pohodlné... Inak tak do 50€

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaond19
17. aug 2022

Kedze mam 42ku velkost tak som rada ked najdem aspon nejaké schopné tenisky ktore sa mi a) pacia, b) su aj pohodlne, vacsinou ich mam aj 3 roky a chodim v nich aj do mesta, aj po lesnych cestach... takze mi nevadi dat sumu do 100€, lebo viem ze ich vyuzijem.

asocial
17. aug 2022

Ja budem mimo uplne. Znacky pre mna nikdy neboli dolezite. Tenisky mam najlacnejsie z Decathlonu, ale nenosim ich, resp. zriedka. Nosim taky ten cina styl ala converse pravidelne. Dam vsak za ne max 20 eur, kupujem vo vypredaji (sinsay, ccc, sem tam deichmann). Ja ani nemozem mat drahe, lebo som "captos" a viac ako dva tri roky ich nemam.

tribratri
17. aug 2022

Najprv by som si ujasnil pojmy. Tenisky su sportova obuv na tenis. Botasky su obuv od znacky Botas.

ummimaryam
17. aug 2022

Nie viac ako 25 eur. Príde mi to ako vyhodené prachy.

marcellka32
17. aug 2022

Mala som drahé rôzne a tlačili ma, boli nepohodlné..teraz som kúpila za 20 eur v Deichmann a sú pohodlné a aj pekne, a vyzerajú aj dobre

iwesska
17. aug 2022

Max.dvoje a max 40€ za jedny. Pre mna je to len teniska -obuv na sport,volny cas,nikde inde ich nenosim,takze im nepripisujem ziadny vyznam.

natalienka12
17. aug 2022

Ja mám športovú obuv do fitka od značky UA, cenovo okolo 150-200 a na behanie Hoka a Mizuno cenovo tiež do 200 eur, športová obuv je veľmi veľmi dôležitá, preto na nej nešetrím. Ale takú obuv nosím len na šport. Inak len lodičky, sandále, u mňa je na bežné nosenie hocikde, nie iba do práce, vysoký podpätok must have.

estrella5
17. aug 2022

Ani neviem, max do 30€, ideálne aj menej 😁 Oproti sumám čo tu píšete som asi niekde úplne inde 😁, ale mne je jednoducho ľúto dať toľko peňazí... Veľa času trávim so psom a často chodím domov ako také prasa 😅 Síce sa o obuv starám, ale pri mojom životnom štýle je bežné zakopnutie, zablatenie, zaprášenie,... a to by ma vystrelo keby majú dennodenne takto dopadnúť topánky za veľa peňazí 🙈

snezienkaaa82
17. aug 2022

Na behanie mam drahšie, cca 150- 180 €, také profesionálnej sie. Na obyčajné nosenie, prechádzky, von s deťmi tých 50-80.

sense
17. aug 2022

Najdrahšie asi cca 200e, ale bežné medzi 40-100e, keďže mi ide o funkčnosť a nemusí byť hneď najnovší model kupujem zvyčajne v outlet och al výpredajoch, keďže za rok znicim niekoľko párov, tak nech mi "nezničí" konto 😉

lesana25
17. aug 2022

Topánky nejem takže ochutené byt nemusia.

sigma510
17. aug 2022

Najdrahšie som si kúpila za 60 eur. New Balance. Drahsie sa mi kupovať neoplatí, nosím tenisky aj v práci celodenne, takže mi prežijú max rok. Aj keď sú značkové. Ale pre mňa táto značka najpohodlnejšia. Ale stovku by som nedala, pre mňa zbytočná investícia.

ildiko36
17. aug 2022

Max 25euro, aj tak su sezonove, radsej kupim kazdý rok nove tenisky..

amelie2017
17. aug 2022

Väčšinou si kupujem za 50, lebo ja všetky znicim za chvíľu. Ale pár krát som si kúpila aj za 80-100. Ale pošli rovnako ako tie 50 eurové

monillia
17. aug 2022

50 ale za kožené kvalitné topánky kľudne aj 150

galganka
17. aug 2022

Tenisky mám iba jedny... tuším okolo 40 eur stáli. Ale inak nosím barefooty, takže tam je cena kus vyššia.

ariannazara
17. aug 2022

Mam len páru ale takých ktoré sú nositelne a v móde roky.
Adidasy superstary, vansy, Adidas na behanie, potom mam ešte páru. Ale väčšinou kazde jedne stoja okolo 100vky. Ale doprajem si iné veci drahšie ale topánky to niesu.