Aký máte deň?

15. sep 2021

Zdravím vás, ja len sa vás chcem opýtať aký máte dnes deň? Dúfam že každá má krásny deň.
A keď sa nejaká z vás cíti smutná a osamelá, alebo opustená, tak si povedzte že stále ste jedinečná a úžasná bytosť ♥️
A stále je niekto vo svete kto na vás čaka a chce vás urobiť šťastnou ♥️ 🌷 Žiaden chlap nestojí za to aby ste boli kvôli nemu smutná a nešťastná ♥️
A keď ste smutná s niečoho iného, tak vám prajem veľa síl a radosti, nech tie temné smutné dní rýchlo pominú 💜 každý deň si opakujte vetu: Dnes sa budem smiať a plakať budem zajtra 🙏♥️💟
Krásny deň 💟

ofzuza
15. sep 2021

Mila, ale preco anonym?

miriam11
15. sep 2021

Ahoj, čo užívaš? Chcem to tiež.

lesana25
15. sep 2021

Ňu ňu 😂

simona139469
15. sep 2021

Zrovna dnes je ten deň fakt na nič… mali sme plány a padli, chcela som čas stráviť s rodinou a nič z toho. Takze je to hrozne. Ale ďakujem za povzbudenie

0silvia0
15. sep 2021

Ja nie som na taketo lepkave reci, ale pozdravujem ta, lepsie ako modrokonove hadky🤚

basullinka
15. sep 2021

Mam PMS, takže asi dnes skončím vo väzení 🤣🤣🤣

autor
15. sep 2021

@simona139469 Snáď budete môcť čím skôr byť spolu 🙏 a vynahradiť si ten stratený dnešný deň.

autor
15. sep 2021

@basullinka Ouu, tak snáď to nejaká tvoja obľúbená čokoláda vyrieši 🙂😆

basullinka
15. sep 2021

@autorka no ved prave to, že nemám 🤣 a k tomu zavreté obchody. No chudák manžel 🤣

autor
15. sep 2021

@ofzuza neviem, aj predošlý príspevok som písala v anonynimite, možno to ma lepšie čaro 😆. Neviem na túto otázku odpovedať konkrétnejšie. Možno ďalší príspevok už v anonymite nebude 🙂

autor
15. sep 2021

@basullinka UPS, tak tu je problém 😆.

martina1201
15. sep 2021

Ja úplne super. Volali mi z RUVZ že sestrička ktorá mi brala krv v piatok je pozitívna na covid. Takže som v karanténe do nedele. Doma mám posledné 2 plienky denné pre drobca( asponze pamperskiek na noc mám dosť) a manžel je mimo. Do obchodu nemôžem a staršiu som musela vyhlasiť zo škôlky( sama tam ísť nemôže a ja nemôžem s ňou 🤣). Von s nimi ísť nemôžem, takže super dní do nedele ma čakajú 🤣. Aspoň že nemám žiadne príznaky. Plienky mi hádam niekto kúpi a donesie pred dvere 🤣🤣🤣

autor
15. sep 2021

@martina1201 Ouu, tak toto je veľmi nepríjemné, snáď vás choroba obíde vám prajem a pevne verím ze sa nájde dobrá duša nejaký sused alebo známy/známa co kúpi plienocky 🙏🙂 držím palce

margotka33
15. sep 2021

@basullinka pošli ho na benzínku.. 😂😂😂

basullinka
15. sep 2021

@margotka33 bojim sa, že pojde na benzinku aspon 500 km daleko 🤣🤣🤣 tento mesiac ma to PMS akosi ničí 🤣 neviem vydržať ani sama so sebou

suge
15. sep 2021

Ja mám dnes stredu.

margotka33
15. sep 2021

A ty čo nemáš čo robiť, len tu utešovať ,,nešťastne,,ženy? Môj deň nie je z ďaleká taký ako som si ho naplánovala.. Na úkor práce som si dala poobede 2h. slofika.. 😂. Neplánovane. Hovorím si, veď je sviatok, robota počká.. 🙂

margotka33
15. sep 2021

@basullinka sadni s ním do auta a šup na najbližšiu, aby si mala istotu, že to dlho nepotrvá... Predídete hádke.. 😂😂. Kúpiš si na čo máš chuť.. 😂

basullinka
15. sep 2021

@margotka33 akurat sme sa dohodli, ze sa ideme prejsť, tak zozeriem asi vsetky nanuky v dosahu 5 km 🤣