Aký máte názor na piercing v nose?

motylicek07
20. júl 2022

Ahojte aky mate nazor na piercing v nose taky malinky kamienok a v pupku tiez maly kamen. Mam 37 a velmi sa mi to paci hlavne ten nos. Dakujem

sissy27
20. júl 2022

@motylicek07 nos v pohode, do pupku by som nešla, to mi príde také zabudnuté z nejakých 90 rokov 😀 druhá vec, že asi nechodíš už veľmi s holým bruchom, takže to nebude mať veľmi kto obdivovať a budeš musieť dávať pozor, aby si si ho niekde nezatrhla.

karhu
20. júl 2022

este tak na babe do 20r, neskor ze fuj😅

sona110
20. júl 2022

Keď som mala 17r,sama som si prepichovala nos a mala som taky malinky kvietok v nose.Ale dnes mám 45r,už by som si to nedala.

veronika3110
20. júl 2022

noo robilo sa to pred 20 rokmi :D :D teraz mi to nepríde extra moderné :D ale ked sa to niekomu páči, tak proti gustu ....

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
20. júl 2022

mne to vsetko pride velmi detinske, typicke pre nevyzrete povahy, t.j.vhodne tak do 25 rokov maximalne. Ak by mi mal predpisovat lieky lekar s kruzkom v nose, asi by som zdrhla

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
20. júl 2022

Do 25 rokov v pohode.

a_alexandra_a
20. júl 2022

Podľa mňa éra piercingov kdekoľvek na tele skončila tak pred 10 rokmi... možno ešte nejaké puberťáčky by si to dali v nádeji, že budú "cool" ... pri 37 ročnej mi to príde už trochu smiešne 🙂

mamamasama
20. júl 2022

..,že uz je to out... A riadne... 🙈🙈🙈

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dana171
20. júl 2022

@motylicek07 ak sa to tebe paci tak si to daj. A ako ti aj pisu,ze to nie je v mode...tak to neries. Nie kazdy clovek ide podla najnovsej mody. A mam kamosku co ma 42 r.a ma piercing v nose a je to pekne. A daj si aj do pupka. Tam mam ja. V lete kamienky kombinujem s farbami plaviek. A pekne to ukaze ked si opalena. A smiesne to moze byt len cloveku co sa pozastavi nad tym,ze ma niekdo piercing. Normalny clovek take veci neriesi.

cajchana
20. júl 2022

Je to tvoje telo, ak sa ti to paci, tak proste smelo do toho. Vies so svojim telom si mozes robit co len chces, len by si mala byt o tom 100% presvedcena

judar
20. júl 2022

Daj si ked chces lebo zivot mas len jeden 👌 tak preco nevyuzit co chces....a na nazory typu ze era piercingov a neviem coho skoncila to je takeee ze eh 😂 nikdy nepochopim ze ked ma niekto 30-40 a neviem kolko rokov ze by nemal mat piercing len zato ze nema uz nast ci kol 20r 😂...to iste plati pri ludoch 50-60-70r ten primitivny postoj k starcovskemu obliekaniu preco by sa tak vlastne mali obliekat ..no a co ze su stary 🤦 a o noseni eelegantnych podprd ci paskovanych trenkach nehovoriac 😂

sisaka
20. júl 2022

@motylicek07 kolegyna ma cez štyridsať a nosí, ale ona je hinduistka, u nich je to znak, že je vydatá.
Základ je, aby sa to tebe páčilo, i keď osobne som už piercing v nose (okrem tejto kolegyne) nevidela už pekných pár rokov, takže je možné ako tu baby píšu, že to momentálne ani nie je v mode

deti95060810
20. júl 2022

v nose určite nie... mne to evokuje sopeľ.

sszuzu8
20. júl 2022

Odpadnem ze piercing je out. To podlieha nejakej móde? 🙈🤦‍♀️ Bože dobrotivy. Je to moderné a vkusne stále keď sa to nepreháňa. V pupku je to sexy len ženy čo si to nemôžu dovoliť budú hovoriť ake je to nemoderne a zbytočne ze to nikto neuvidí. Som matka dvoch detí a aj napriek tomu mám brucho v pôvodnom stave a nosím pierc aj po tehotenstvach a kľudne oblečiem crop top. V nose detto tam mam tiež. Vybrala som si akurát z okolia pery keďže mi to porušilo zubnú sklovinu

sszuzu8
20. júl 2022

@judar presne 🙈😃 tiež nechápem tie reči. To len čistá závisť z ľudí ide inak si to asi ne vysvetlím.

daduska2
8. aug 2022

@motylicek07 v pohode ,si daj,ja mám 44 a tiež som si dala a vôbec ma nezaujíma čo na to iný,smelo do toho

sandrasofia
11. aug 2022

Mám 28 a pred mesiacom som si dala, snívala som o tom od puberty, teraz prišiel ten čas 😁

hawkman
22. máj 2023

@motylicek07 Ja by som povedal že pierc sú stále v móde. Ja som bol donedávna tvrdým odporcom a zrazil som názor že piercing majú iba feťáci a tetovania iba basisti. No stretávam kopu ľudí čo majú krásne tetká a aj piercingy už nie sú výsadou okrajových skupín spoločnosti. Koniec koncov po pierci som zatúžil nedávno i ja. Asi druhá puberta😅Niečo cez 2 mesiace mám septum. Keď chcem dá sa za 2 sekundy otočiť do nosa a nikto nevie. Som v športovej komunite a negatívne ohlasy by som spočítal na jednej ruke. Hlavne konzervatívna rodina. Na pierc nikde nedávajú horný vek. Ak túžiš choď do toho. Lepšie neskoro ako nikdy. Ja v 48