Aký máte názor na tetovanie mena dieťatka?

moni144
18. feb 2013

Ahojte baby, aky mate nazor na vytetovanie mena svojho dietata na telo? ja si chcem dat konkretne na zapatie, uz jedno tetovanie mam, takze si neprosim nazory na tetovanie ako take. Ja velmi tuzim vytetovat si meno, ale stretla som sa uz aj s nazormi, ze to je gycove. co vy na to?

ivanka12311
16. feb 2018

Aj ja nad tym rozmyslam :D ale skor nieco malicke kde to vidno nebude

sasa1310
16. feb 2018

@materina_duska podľa mňa tiež gýčové a "sedlácke". má to každý druhý. A naopak. Toto jediné by som si vytetovať nedala.

sindas
16. feb 2018

@paaat. Takto..

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuli888
26. sep 2018

Vie niekto o dobrom studiu tetovanie v Ba?

vivuska666
26. sep 2018

Ja proti kerkam nemám nič, ale tieto otrepane tetovačky na zápästí alebo celom predlaktí mi už prídu nudné. Má to každá druhá. Ak by som si mala dať ja, tak to trošku ozvláštnim. Trebárs akoby jemný náramok a v tej linke meno malými písanými písmenami. A asi nad lakťom by sa mi to páčilo najviac. Nekričí to a nikto nemusí vedieť, že mám tetovanie.

tinatitti
26. sep 2018

Radšej by som volila zlatý náramok príp retiazku s menami deti. Ako tetovanie mi to príde gycove, už to má kazdy

megan777
27. aug 2023

@dada1212 super napad mame rovnaky nazor,inak ked je to nieco male mne to vobec nevadi ani nemam odpor k ludom co su cely potetovaniiiii,ale nikdy v zivote si tetovanie nedam lebo som zena ako ma stvoril boh

2006_1211
27. aug 2023

@moni144 ja si dám tiež malú ale ešte neviem ci meno alebo dátum jej narodenia ci niečo s nou spojene

walentina7
27. aug 2023

Za mňa trápne. Nosím svoje deti vytetované v srdci, to stačí.