Aký strih trička alebo blúzky sa hodí k tejto sukni?

ajka123452
8. okt 2015

Ahojte zienocky.
Mam na vas otazku. Mam doma takuto suknu ako dole na obrazku-odfotila som aj zblizka aby ste videli konkretnu farbu-nie taka ako na postave.
Len problém je ten, ze neviem co na vrch. Aka farba?? Aky strih tricka/bluzky?? Je to na velmi slavnu udalost a plecia hole nrmozem mat- korzet nepripada do uvahy.
Ide k tej sukni tato cyklamenova bluzka? Je o par odtienov svetlejsia a ak nie co ine?
Dakujem za radu, velmi pomoze.

mia265
8. okt 2015

Nie preboha 😀 ja by som si kupila biele cipkovane tricko s dlhym rukavom a dala dovnutra, pripadne cierne. úzke také na telo

natalym
8. okt 2015

Ani sukňa, ani blúzka nie je dobrá. Nehodí sa to k Tvoje postave. Ešte možno tak ako píše
@mia265. Držím palce.

hradnapani
8. okt 2015

to je sukna na gumicku? neviem, bluzka takto pozasuvana za gumicku vobec nevyzera dobre, neviem, ci by tomu pomohol nejaky top/ tricko... Alebo uzky top v kombinacii s nejakym dobre strihanym sakom/ kabatikom, aby sa ten pas zakryl? Alebo nezvazis nieco uplne ine?

alaguema
8. okt 2015

čierny priliehavý top (nie tričko!), dostatočne dlhý, aby zakryl tú gumku na sukni, na to prípadne ešte nejaké čierne sako. Dala by som si záležať na kvalitnom materiále oboch, aj topu, aj saka, ak to má byť na slávnostnú príležitosť.

esterba
8. okt 2015

@ajka123452 ak je ta sukna nutna, hladala by som nieco sive postavu tvarujuce co sucasne zakryje pas. Cierna mi priđe prilis tvrda, biela s fialovou trochu infantilna. Ale myslim si, ze za cenu takeho vrsku by si zohnala aj dlhe saty zavinovacieho vzhladu, co by tvojej postave prospelo a suknu eliminovalo 😉

katarinamarkova
8. okt 2015

@ajka123452 sorry, ale ta sukna, ak to je tvoje foto, ti strasne moc deformuje postavu. to tricko sa k nej ale absolutne nehodi........
odporucam - uplne iny strih sukne z uplne inej latky a k tomu uplne ine tricko, bluzku, resp. saty - tiez prosim uplne ineho strihu

bonaqa2013
8. okt 2015

pozri skupinu Móda -poraďme si navzájom....
to čo máš na sebe mi nepripadá ako moc slávnostné. Sikňa na gumku ťa rozširuje - zbytočne. K sukni by sa hodil top čierny a k tomu sako - troška priliehavejšie.
Ale mala by si skúsiť šaty .....

seahorse27
8. okt 2015

Ta sukňa rozhodne nelichotí tvojej postave a ta bluzka sa k nej nehodí strihovo ani farebne. K širokým spodkom sa nosia priliehavé vrsky a naopak. V tej farebnej kombinacii nevidím logiku. Ak už z nejakého dôvodu musíš mat tuto sukňu, tak k tom sa hodí sivá, aj čierna alebo biela by mohla byt fajn, kľudne aj čierno-biela kombinácia. Ked budeš mat cas vyraziť do obchodov, radšej investuj do nejakých pekne padnucich šiat. Môže byt aj užšia sukňa po kolena a volnejsi top. Hlavne daj pozor, aby ti to nedeformovalo postavu.

lulecko2311
8. okt 2015

Hod Si hrubsi opasok k sukni a tesnejsie tricko, bluzku... Nech sukna zvyrazni tvoj stihlejsi pas. Tiez by som Isla do bielej, ciernej alebo bezovej farby 😉 alebo zmen totalne outfit a oblec Si saty, take vo Ti zvyraznia pas 😉

pupavka123
9. okt 2015

@ajka123452 Prepac Ajka,ale toto nemozes mysliet vazne...je to strasne starecke,nelichotive k tvojej postave a ta gumicka to zabila..ked toto je podla teba na slavnostne pouzitie,neviem si predstavit potom co nosis na normalny den...ale komplet cele vymenit ako ti radia baby...za cenu nejakeho vrsku,uz kupis aj jednoduche slavnostne saty...ked nie su na to peniazky,pozri si bazare kde zienky predavaju saty,ktore uz nemaju kde vynosit a niektore su fakt za smiesne sumy...zadaj si do googlu-spolocenske saty predaj....a tam ti toho vyhodi 🙂

ladyblcha
9. okt 2015

tesne body - kludne aj cipkove ale opasok sa tam pyta ako pisu baby. ten gumickovy pas treba prekryt, spravi to vela.

gretocka
9. okt 2015

no vyjadrovat sa k tvojej postave nebudem, ale vseobecne plati tak ako pisali dievcaka, ak je sukna sirsia, nosi sa k nej vystihleny vrch (a naopak ked si das nejaku objemnejsiu vrchnu cast, potom treba vystihlit spodok), urcite nejakej kontrastnej farby, ziadne odtiene okolo farby sukne. no a ta gumicka na vrchu nie je moc dobra, mozno by to spravil nejaky opasok, ktory ten vrch prekryje.

teada
9. okt 2015

tiez sa mi zda, ze tricko je prisiroke ale asi by som aj suknu vymenila...

gagik
9. okt 2015

Sukna nie je pekna a slavnostna uz vobec

vika35
9. okt 2015

uff, ak tu suknu tak tricko elasticke na telo s veckovym vystrihom

nieco ako toto ten vrch. http://www.frocean.com/outstanding-formal-eveni...

a urcite opasok. farby, seda, bielo cierna kombinacia, mozno by som aj tmavo modru dala ale zalezi na materialy. urcite nic leskle.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka4
28. okt 2015

Pozri ja nosím dlhe sukne v kuse. ale nesijem si ich na gumicku. mne sa tie gumickvoe strihy moc nepacia, len ak by gumicka mala tych 5-7 cm, vtedy aj stiahne brusko, ale inak si robim na zips a kruhovu. ale urcite to tricko nie...jednak sa to nehodi vobec farebne a ozaj to vyzera strasne. ale skus bluzku co ta v hrudi zuzi a bude hlavne na sukni, lebo ked mas suknu na gumicku a mas ju v pase tak ti krati trup. ale ked si das na suknu aj ked je v pase bluzku ktora ti bude lemovat postavu a zuzi ti boky, krasne ti postava vynikne. a bude pekna aj sukna. 🙂 🙂 🙂

viera27
28. okt 2015

ono takto. Co sa tyka strihu a vhodnosti takejto sukne pre teba, povedali uz baby nado mnou. Vyjadrim sa k stavu nudze, kedy jednoducho nemas cas/peniaze nieco ine zhanat a tak musis zostat pri tejto variacii...
Ja by som zase az tak nezatracovala ani tu bluzku, pokial je teda rovnakeho materialu ako sukna (aj ked teda strihom ta bluzka nie je ideal). Prave takyto colorblock z rovnakeho spektra nie je zly. Problemom je prechod medzi bluzkou a suknou. Ten by som prekyla opaskom, ktory by postavu aj vytvaroval.

ladyblcha
28. okt 2015

@viera27 tak tak, opasok dokaze vela napravit