Autoškola a záverečné skúšky

25. máj 2021

Ahojte zienky dnes som mala druhe zaverecne skusky ..Prvy krat som nespravila kuzele ,dnes som kuzele spravila a jazdy nie ...mala som dlhu prestavku kedze boli autoskoly zavrete a citila som sa byt nepripravena moj instruktor ma prihlasil na skusky aj ked som mu povedala ze este niesom pripravena po takej dlhej prestavke v poslednom case je na mna velmi hruby a mam z neho stres ...Nemam ani chut ist na tie posledne skusky vcera mi stiahol volant na skuskach vraj som sa viac tlacila do druheho pruhu ...Poradte mi nemam silu uz ake ste to mali dievcata v autoskole

kitty123321
25. máj 2021

Povedz mu že nechceš ísť na tie skúšky teraz, a že si chceš dokúpiť ešte jazdy navyše aby si si bola viacej istá a mala menší stres. A hlavne sa snaž naozaj čo najmenej stresovať, viem že je to ťažké ale musíš to zvládnuť 🙂.

jarmila2010
25. máj 2021

pridaj si jazdy ,aby si nabrala zrucnosti a sebavedomie...urcite to das na 3x ;)

nicollette332
25. máj 2021

pridaj si jazdy aby si sa sa zase do toho dostala, nie si prva ani posledna co opakuje jadzu 🙂 drzim palce

marcellka32
25. máj 2021

Ja som vymenila inštruktora po prvom týždni (vkuse hucal na každú ženu, že má ostať pri hrncoch🤦), nebola som jediná čo ho vymenila, s novým inštruktorom všetko v pohode, v klude bez stresu, skúšky hneď na prvý krát urobené...veľmi záleží od inštruktora..on nemá čo byť na teba hrubý, si v autoškole, učíš sa a platis si to

michellia
25. máj 2021

Skus poziadat o jazdy navyse, budes si to ale asi musiet cvaknut. Ale ak ta znervoznuje instruktor, tak treba poziadat o ineho s odovodnenim, ze ta prilis stresuje

zuzankkaa1
25. máj 2021

Nemáme nahodou toho isteho instruktora? 😃😃
Zaplat si jazdy navyse a vymen ho za ineho. Nic ine ti nepomoze,mas uz len 1 opravny termin, potom ti to prepadne takze nemas co stratit

pribinak
15. nov 2023

Dakujem za kompliment. Ale ešte raz, mala si si nasporiť a potom robiť vodičak a nie fnukat do vankúša