Balet Labutie jazero v Inchebe

alena891
27. nov 2017

Baby mate niektora skusenost resp. boli ste na balete v Inchebe? Ako ste boli oblečené? Funguje to na takom principe ako napr. v SND....„malé čierne šaty“...je to velkolepe alebo skor volnejšie...a hlavne cez zimu ste si davali k šatam klasicke lodičky?ako ste to riešili?dakujem za kazdu radu

sadika
28. nov 2017

Ahoj,bola som pred 3 rokmi. Ludia tam boli vselijako obleceni. Tiez to bolo v decembri tusim. Ja som mala upletove saty a k tomu elegantne cizmy,zas boli tam aj v noblesnejsom obleceni ale nasli sa aj taki co dosli v rifliach...

lavieenrose
28. nov 2017

aj ked ides do snd najdes ludi v rifliach

tanalyn
28. nov 2017

My sme tam tiež raz boli takto v zime a tiež som mala také rolákové šaty, stiahnuté elegantým opaskom a členkové čižmičky na takom stredom podpätku 🙂 ale tiež tam boli kadejako ľudia poobliekaní 🙂

flimelka
28. nov 2017

@alena891 kedy ze to tam je prosim ta?

lorela
28. nov 2017

@alena891 Boli sme minuly rok, vecerne roby a lodicky nie su nevyhnutne, vzhladom na prostredie, ktore velkolepe nie je, ale elegantne oblecenie na spolocensku udalost vhodne je.

rdi
29. nov 2017

Och keby to nebolo tak daleko, rada by som isla na nieco taketo :-/:-/

alena891
autor
29. nov 2017

4.12.2017 ideme...nebola som si ista či pojdem v šatach alebo elegantne nohavice a bluzka....nieco vyšpekulujem a dakujem pekne.....a aky bol balet?este som na tom nebola a tužila som to vidiet....🙂
@flimelka