Balík na poštu podaný elektronicky

ollynka
3. feb 2021

Koľko stojí prosím vás balík na poštu bez poistenia podaný elektronickou formou,...Mne ukazuje 2,70 eur, kupujúca mi píše že 2,50 eur.

dobkovci
3. feb 2021

2.5€

ollynka
autor
3. feb 2021

nikde tú cenu 2,50 nevidím.

dobkovci
3. feb 2021

Musíte si dať el.podaj

lucka_ke
3. feb 2021

ak podávaš cez EPH je zľava

ollynka
autor
3. feb 2021

@dobkovci ak vystavím elektronickú verziu, musím ju aj vytlačiť k balíku, alebo to oni si nájdu v počítači

lucka_ke
3. feb 2021

nadiktuješ číslo EPH a oni vytlačia, ale nie každá pošta vie tlačiť štítky, ja tlačím vždy doma

kiwi3
3. feb 2021

@lucka_ke nemusi to tam byt vytlacene
@ollynka staci nadiktovat eph. ak nevedia tlacit stitky, tak to nevadi, ale treba tam samozrejme dat normalne adresu (napisat alebo nalepit na balik)

dobkovci
3. feb 2021

Tak ako píšu 🙂 môže sa vytlačiť ale nemusí .

monicka10
3. feb 2021

Hlavne si účtujte balné.Ja už balim do igelity +0,35centov.

ollynka
autor
3. feb 2021

vďaka moc za pomoc,...pekný deň všetkým,...

ollynka
autor
9. feb 2021

@dobkovci ešte sa spýtam k tomu podaju elektronicky,...dnes som vystavila doklad cez elektronický podaj, musím zaniesť balík dnes na poštu, alebo aj zajtra ráno,..

oblecenie99
9. feb 2021

@ollynka Netuším,kedy musíš poslať balík ale doklad či čo to je si určite vytlac, ja som nemala a na mňa na pošte aj vrieskali a vôbec netušili,čo majú s tým robiť. ALE je pravda,že ja som zaplatila vopred kartou.. chcela som si ušetriť čas a napokon som tam strávila pol hodinu a všetko vypisovala ručne a platila znova v hotovosti 😒 ale peniaze mi majú vrátiť 😃

dobkovci
9. feb 2021

@ollynka do 7dni takže sa netreba ponáhľať

dobkovci
9. feb 2021

@oblecenie99 ja nevytlacam nikdy ale záleží od pošty ..ale skvelý prístup mali 👍👍👍👍🙈

oblecenie99
9. feb 2021

@dobkovci Ja som aj oľutovala tam, že som sa narodila :D Môj muž bežne na iných pobočkách chodil tak, že tam si dokúpil ten igelit, lebo nie vždy máme doma baliaci papier, a jemu v pohode vytlačili ten štítok a nalepili. Do mňa hodili pero, že mám si ručne vypísať adresáta a odosielateľa na balíku - na ten igelit guličkovým perom 😅 Nádherne to vyzeralo.

dobkovci
9. feb 2021

@oblecenie99
Kľudne doma zabaľte do čoho máte teraz to už je iné ako kedysi 👍no ste dopadli teda ...ale poučenie do budúcna netrapit sa zbytočné keď sú také ochotne

oblecenie99
9. feb 2021

@dobkovci No to som napríklad nevedela, ja si pamätám ešte časy, keď povinne (teda povinne, u nás tak určite chceli, čiže presne netuším) sme museli balík obviazať aj špagátom :D

dobkovci
9. feb 2021

@oblecenie99 to bolo dávno 👍👍👍🙈ja balík čo nájdem .. naozaj .. viete koľko žien bali do igelitky atď..

ollynka
autor
9. feb 2021

@oblecenie99 ja by som len rada videla ten tvoj výraz šoku, že si na pošte a poštárka nevie čo má robiť . Ak nevedela, alebo bola nová, mala si zavolať kolegyňu a vyriešiť to a nie takto,...

oblecenie99
9. feb 2021

@ollynka Nevedeli tri 🤷 môj výraz bol našťastie skrytý za rúško 😃😃😃 u mňa bol problém asi v tej platbe dopredu...kartou..ale prisahám,nikde mi nevyhadzovalo možnosť tlačiť..teda určite tam taká možnosť je..ale mňa ani nenapadlo tlačiť,ani nemám na čom .. a doteraz nechápem PRECO aj.. tak som to neriešila,odvazila som balíky doma,dala tam ešte tu ich rezervu,zaplatila a celá happy išla na poštu,že to bude rýchlovka 😂

ollynka
autor
9. feb 2021

@oblecenie99 tiež som rozmýšlala, že to zaplatím kartou, pri platbe hotovosť tam vypisuje, že povinnosťou vytlačiť to majú len zazmluvnený zákazníci. Že by to bol rozdiel ked sa platí kartou? Nepozerala som to. No ale som to teda vytlačila pre istotu a uvidím. Snád by to malo ísť hladko.

ollynka
autor
4. mar 2021

@dobkovci Dobré ránko, ako prosím vás mám balíček-ako listovú zásielku podať cez zásielkovňu. Nechce ísť so žltým lístkom na poštu.

dobkovci
4. mar 2021

@ollynka dobre ráno fu tak to vám neviem poradiť tak som nepodavala.