Bess.sk. Mávajú pred vianocami akcie?

danielaviki
8. okt 2010

Ahojte. Poznate stranku www.bess.sk? Neviete, ci mavaju pred vianocami zlavy, akcie? Alebo maju rovnake ceny ako teraz? Dakujem.

weiya
8. okt 2010

@danielaviki ahoj, poznam tu stranku, sem tam nieco objednam od tial, ale neviem ci maju zlavy pred vianocami,aj mna by zaujimalo 🙂

danielaviki
autor
8. okt 2010

@weiya ja by som tiez chcela objednat nejake veci na vianoce skor, aby potom toho nebolo naraz financne vela, ale zas, ak budu mat potom nejake zlavy , tak sa budem hnevat 🙂

berus222
8. okt 2010

ja som uz velakrat objednavala u nich a nezda sa mi, ze by mali vianocne (cenove) akcie. mali, ale v tom zmysle, ze dali napr. vianocne body s ciapkou ako set alebo este mavaju tyzden bez postovneho.

danielaviki
autor
8. okt 2010

@berus222 aha diky moc.

zuzka38
28. jan 2011

uz cakam 11ty den na dorucenie tovaru, objednavala som od nich prvy aj poslednykrat, este sa mi nestalo aby som cez nejaky internetovy obchod cakala tak dlho na dodavku tovaru.. konecna fakt
a citam ze niektore kocky cakali aj 5 tyzdnov???

juliap
28. jan 2011

@zuzka38 v obchodnych podmienkach maju dorucenie do 15 dni, takze ziadne 5 t, ja som objednavala pred vianocami tovar a prisiel do 10 dni, akcie mali len ako pise @berus222 ze set spolu, alebo set dospelacke+detske tricko, ale akcie na tovar takto maju pocas celeho roka, vzdy na ine ...

petra122
5. máj 2013

Mavaju zlavy pred Vianocami ją tam rada nakupujem...A niekedy aj cez rok maju dobre zlavy...