Burza detského oblečenia v Žiline

silvik123
5. júl 2013

chcem sa opytat,hlavne mamiciek zo Ziliny a okolia,ci by privitali burzu detskeho blecenia,hracie,pomocok?Lebo ak by bol zaujem,mozem zorganizovat.Priestory mam,len aby som vedela,ci tam vobec niekto pride a ci by bol zaujem.Piste,bud od sprav,alebo sem.ak bude zaujem,bude aj burza.Podla mna to je dobre vec.

ivka1976
3. okt 2016

Nemam

vladuskaka
12. mar 2017

Chcem sa otytat či nebude niekde v Žiline burza detskeho oblečenie mam kopu veci na predaj.Ak by niekto vedel o nejakej dajte vedieť 😀

sofi18
2. apr 2017

@silvik123 Ahoj Silvik chcela by som sa pridať a popredavat detské veci ak je to ešte platné. Ďakujem Michaela.☺

miriam2206
11. apr 2017

Ahoj.No tak aj ja by som prišla predať na burzu.Mam chlapčeka,má skoro 1rok a keďže je to moje prvé dieťa nakúpila som mu toľko oblečenia že môžem zásobovať škôlku😅😅

sasozuma
23. okt 2017

Dobry vecer maminy, chcem sa spytat, kedze prispevok je stary, ci neviete o nejakych burzach v Ziline, kde by som sa mohla zapojit, mam kopu novych veci, ako aj malo nosenych po nasich dievcatach - dvojickach a rada by som posunula predajom veci dalej a uvolnila miesto v skriniach😉... Dakujem za info... Z.

nikaasamko
2. okt 2018

Dobry den vidim ze to tu bolo pridavane v roku 2013 ale chcem sa spytat ci to este funguje lebo ja mam strasne vela obleceniaa po malo a chcela by som to popredat uplne za symbolicke ceny lenze ja nemam cas to fotit a pridavat na net 😊😊preto by bolo pre mna jednoduchsie to nalozit do auta a predat. Dakujem za odpoved.😊