Čo napísať chalanovi, ktorého som spoznala na dovolenke a je mi s ním super?

tamara885
15. aug 2020

Čo mám napísať chalanovi ktoreho som spoznala na slovensku na dovolenke a je mi s ním super? Naše mesta / dediny sú od seba vzdialené asi 2 hodiny čo je okolo 130 km a ani jeden nemáme vodičák? Píšeme si spolu a radi by sme boli spolu ale sme od seba ďaleko?

deti95060810
15. aug 2020

autobusy , vlaky nechodia?

tamara885
autor
15. aug 2020

@deti95060810 aha to ma nenapadlo 😂

tamara885
autor
15. aug 2020

Ale čo mu mám napísať , poznáme sa ešte celkom krátko a neviem či aj on niečo ku mne cíti ale nejakým spôsobom to naznačuje ale nie som si úplne istá

veronikaszabova
15. aug 2020

@tamara885 kolko mas rokov?
Pises ""radi by sme boli spolu ale sme od seba ďaleko"" a hned na to ""neviem či aj on niečo ku mne cíti ale nejakým spôsobom to naznačuje""

extempore
15. aug 2020

@tamara885 chlap bez vodičáku a auta? Ani by som s nim nestrácala čas...

veronikaszabova
15. aug 2020

@extempore to bude asi nejaka teenagerska laska 🙂

pribinak
15. aug 2020

@extempore počkaj, toto budú nejakí 16 roční Rómeo a Júlia

ivanka12311
15. aug 2020

@extempore to veru ani ja 😌 nie to ešte aby baba išla za chlapom

maca1984
15. aug 2020

Recept na peceneho kralika?😂

sara07
15. aug 2020

bože a čo sme mali my robit bez netu, sms, chatu , pokecu .. sme ručne písali listy 😂

sara07
15. aug 2020

normálne sa stretnete niekde na pol ceste na den, vybehnete na turu, posedite pokecate uvidíte akym smerom to pôjde , dialka nič neznamená v láske

marcellka32
15. aug 2020

Napíš mu že sa chceš stretnúť aspoň na pol dňa, uvidis, a inak 2 hodiny nie je diaľka, diaľka je 1500 km od seba.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
15. aug 2020

@tamara885 ved ked si spolu pisete, tak pokracujte v pisani, mozno chalan neskor navrhne stretnutie, tak sa stretnete. Vsetko ma svoj cas, netreba sa ponahlat a hlavne ho neuhanaj, nevyzera to dobre...

oli18
15. aug 2020

@extempore ved nema 18, tak este nema vodicak😀

tamara885
autor
15. aug 2020

@extempore nemá osemnásť tak ako môže mať vodičák a auto

tamara885
autor
15. aug 2020
majkeel
15. aug 2020

@extempore Ak clovek zije v meste, casto auto ani nepotrebuje. Cisto rozumova volba. Auto okrem kupy stoji prevadzkove naklady, zastarava, poskrabu ti ho, kazi sa, ukradnu ho, problem s parkovanim v meste ...
Clovek ho kupi, az ked sa musi casto presuvat na vacsie vzdialenosti a nasledne si ho necha, ked si uz potom zvykne na flexibilitu a pohodlie. Casto auto aj 2 tyzdne nevyberiem z garaze, ked nikam nejdem a obchod je 200 metrov.
S chlapom bez auta nikto ale nebude stracat cas. ;)

0silvia0
15. aug 2020

@majkeel nuz, niektore nechcu chlapa bez auta, niektore bez vlastneho bytu/domu, niektorym je to jedno a su rady, ze maju akehokolvek chlapa, aj facku od neho strpia, to mas tak....

majkeel
15. aug 2020

@0silvia0 To su dva opacne (a zle) extremy, davat si podmienky vlastnictva domu,... (privelke ocakavania a (pri)velke sebavedomie) a nechat sa fackat (nulove az minusove ocakavania a minusove sebavedomie). Zlaty dobry stred.

0silvia0
15. aug 2020

@majkeel jasne, len som tym chcela povedat, ze kazdy si moze vybrat podla svojho gusta. Ak niekto vybera podla nejakeho vonkajsieho statusu, tak castokrat vyberie zle ako by vyberal podla potencialu napriklad. Ale je to kazdeho osobna vec, kazdy si s tym svojim vyberom potom musi nejaky cas odzit, niektori sa so svojim vyberom trapia aj cely zivot🤷‍♀️

miriam11
15. aug 2020

@tamara885 nepíš mu prvá.

lintu
15. aug 2020

Co by si mu chcela napisat, ked sa na to potrebujes pytat inych? Ved si normalne piste, bavte sa o svojich zalubach, snoch, planoch, vymienajte si nazory na bezne temy ..... a casom sa tym spoznavanim niekam uz len dostanete. Zatial ste mozno mladi na udrziavanie vztahu na dialku. Najma ak povazujete tie dve hodiny za problem....

majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
15. aug 2020

@sara07 čo písali listy...mne chlapci hádzali kamienky do okna....a raz si pomýlil okno a hodil rodičom...😀

hopsadobrandejsa
15. aug 2020

@ivanka12311 🤣🤣🤣🤣

Ved ste bojovali za rovnoprávnosť pohlaví.......alebo len za rovnoprávnosť práv???? Ona ma taku istú šancu cestovať ako aj on

Double standards 😂

gadrels
15. aug 2020

Da si niekto guláš z chlebikom?

777januska777
16. aug 2020

@extempore no neviem či toto je meritko na človeka. Niekto vodičák a auto nutne nepotrebuje alebo je naučený fungovať autobusom, vlakom.

0silvia0
16. aug 2020

@gadrels o 1:21 gulas? Daj pokoj, ani za svet😬

moonlight1210
16. aug 2020

@hopsadobrandejsa rovnopravnost vo financnej, kariernej a spolocenskej oblasti.

Zial, niektore blbko-muzatky to cele pokazili.
To ale neznamena, ze sa teraz bude chlapske pokolenie za to skryvat, jak za mamkinu zasteru.
Ci?

Navyse, vy chlapci mate tiez double standards.
V robote bez mihnutia oka vezmete na tej istej pozicii vyssi plat, ani neceknete. Este to povazujete za vase nedotknutelne pravo. A v restauracii sa zrazu vyhovarate, ze zeny chceli byt rovnopravne, tak nech vam zaplatia veceru. 🙂
Ech, nezdarene plemä.