Čo pomôže proti urieknutiu?

luky1313
18. jan 2011

prosim vas verite na zoči, moja mala už štvrty den je nepokojna a hlavne v noci a ženy čo jej robili vodu hovoria že ma strašne silne zaspate zoči, neviete čo by ešte pomohlo

fanka33
22. nov 2011

tiez som neverila, az pokial sa nam to nestalo, aj u dcery aj u syna. U nas pomohlo oblizat ocne viecka od nosa smerom von k uchu, ale musi to urobit matka, u nas to zabralo do par minut. Teraz nosia obidvaja cervene snurky na rukach, aj to pomaha.

emita
22. nov 2011

modlitba a žiadna uhlíková voda. radšej svätená. aj biela mágia je mágia, čiže ak magiu vyhaňame magiou je to bludný kruh....

aliza
22. nov 2011

ano, existuje aj negativna energia, ale v zasade plati, ze co vyslem, aku myslienku-emociu, taka sa mi vrati. Nikto nam nic nerobi, robime si to sami. Ak je clovek v sulade so sebou samym, ak ma pod kontrolou emocie a neublizuje slovami, myslienkami, skutkami, tak sa ho ziadne 'zrobenie; ani nedotkne. Ale ak je clovek sem tam zavistlivy, neprajny, ohovara, posudzuje, kritizuje druhych, pocituje negativne emocie voci druhym, tak sa naburava, nazvime to, 'obranny stit' a moze sa stat tercom negativnych emocii druhych, ktore su, v konecnom dosledku, len opatovane tie jeho. Deti su energeticky napojene na matky, takze treba pracovat na sebe, na svojich vztahoch, aby nase deti neschytavali taketo utoky.

kiwi82
22. nov 2011

Dievčatá, ja som celé tehotenstvo nosila na krku stužku sv.Dominika a teraz visí zavesená na postieľke. Veríme, že nás ochraňuje (aj od neprajníkov) a modlíme sa. Existuje aj ruženec oslobodenia, ktorý sa môže modliť aj v prípadoch ak nám niekto zlé praje. držim palce.

ewka23
22. nov 2011

Ahojte .tiez mamtaky problem a uz fakt neviem ako to riesit.Mam 6 mesacnu dcerku a uz dlhsiu dobu spava velmi malo nechce spat ani cez den ani v noci ak zaspi tak velmi tazko sa jej zaspava stale je nepokojna vrti sa stale a co je najhorsie stale place proste doslova mrnci a to stale pokial nespi..ked sa zobudi place ked zaspava place ked papa mrnci nechce sediet ani lezat anisa nezahra nic..ma niekto s takymto niecim skusenost avedel by miporadit? kupem ju aj v čistci aj ju mamina stiera ale nic nepomaha..

pici
22. nov 2011

vytriet oci ocikanou plienkou balvnenou.. alebo oci vylizat , nasledovne: olicez viecko jedno a odplujes, druhe odplujes a takto tri krat...

zuzikkaa
23. nov 2011

@anicka1981 tiez som pocula o tych zapalkach...len neviem ako sa to presne robi...napis mi to prosim do IP...my sme zatial nastatsie nic nepotrebovali ale znama to spominala

zuzana581
23. nov 2011

Ahoj @luky1313. Nečítala som všetky odpovede, tak neviem, či už to bolo písané, ale mne svokra poradila vypluť oči. Vždy keď sme prišli k svokrovcom na dedinu a vyšli z domu, tak nás postretali snáď všetky babky, tetky z dediny a malá bola potom strašne urevaná. Svokra povedala, že jej mám olízať oči od vnútorných kútikov po vonkajšie a na konci odpluť (vypluť oko 🙂 No ja som na ňu pozerala, že či je v poriadku, ale ten plač sa už nedal počúvať, tak som to urobila a naozaj ti poviem, že malá sa okamžite ukludnila. Nechápala som, ale fungovalo to. Robievala som to potom ešte niekolko krát a vždy to fungovalo.

1katkas
16. okt 2012

kazdy nech si veri comu chce.... nech si da kazdy dietatu aj 30 cervenych snuriek mne je to jedno 😀 .. ja na hentake sarlatanske hluposti neverim... ako pisu @emita a @kiwi82 treba sa MODLIT a dakovat za dieta a nie cervene snurky jantarove nahrdelniky, ostane plienky a cojaviem ake blbosti este

michalka2012
23. dec 2012

Prosim Vas neviete mi poradit?Mam mesacnu dcerku,ona je fakt uzasne babo,teda pokial nas niekto neporiekol...uz to trva 6den,stale place neni dobre nijak ani na rukach,proste nijak,kupam ju v cistci,uz som pretierala aj ocikanou plienkou,aj mame cernevy naramok na rucke aj sme robili uhlikovu vodu zo zapaliek a uz som totalne bezmocna...neviem co s nou,nemozem sa na nu pozerat ked place a najhorsie je ze som bezmocna... :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danjelca
24. dec 2012

ono je to skor že deti sa nevedia bránit energiám cudzích...hlavne zvedavých ludí. Nejde o urieknutia ale o to že pre deti e tolko nových alebo ontenzívnych energií proste moc a plačú...čo pomáha....Majte ho pri kontakte s návštevami v šatke-ochráni ich vaša aura a ked ho má niekto na rukách pri prvom na´áznaku mrnkania zobrat k sebe.Dieta má mat pocit že je chránené vašou aurou...čiže čo najviac nosit pri sebe. Ak už "urieknuté" je..okupat-tým zmyjete energie a šup do šatky...noste dokedy je nekludne, prípadne omyt tváričku vodou opakovane. urieknutiu su zvyčajne len nápor cudzá´ích energií a malédietatko to ešte nezvláda. Náš malý bol po každej návšteve urevaný vyzriešila som to tak že som ho mala v šatke a vybrala na popestovanie nachvilku a sledovala kedy začal byt nepokojný a znova do šatky..teda žiadne rozvláčanie na ruách návštevami počas celej doby návštevy!

plegomazin
26. dec 2012

Urieknutie, porobenie, z očí, ako to tu nazývate naozaj funguje a nezáleží na tom, či žijeme v 18., 19., alebo v ktorom storočí. Je to negatívna energia iných ľudí...privolanie temna. Kto to zažil, vie o čom hovorím.

marmark
1. júl 2013

Aj ja som mala dnes podobnu skusenost, malinka mi vecer plakala, zvijala sa od bolesti, ocka zaplakane, kludne dietatko bolo dnes kopka bolesti.Nosenie, hojdanie na fitlopte, chodenie nepomahalo. Znama mi poradila az ju pretriem plienkou, skusila som... malinka si vygrcla zrazene mliecko a bol klud, polozila som ju do postielky a babo kludne zaspalo.

maralova
24. sep 2013

Neviem ale u nás sa dieta alebo dospela osoba vykúpe v rastline ktora sa vola cistec.

romankaem
27. sep 2013

Ocistec sa da kupit v lekarni 🙂 ja pouzivam tu cervenu stuzku. tiez som bola sprvu proti tomu skepticka, ale ako sa tu uz spominalo, ked uz clovek nevie kudy kam, tak vyskusa aj nemozne.

lucinkaboz
23. aug 2015

niečo take samozrejme može existovat,ale myslim si ze len vtedy, ak je to myslene negativne...inak myslet si ze dieta zakaždym ked zaplače je urieknuté....je viac ako chore, preboha zobudte sa

ajka45
27. aug 2015

Tiež mám nemilú skúsenosť s urieknutím,lenže u nás to bolo o to horšie,že nám malú uriekli zo závisti týždeň nám pred vchodovými dvermi každý deň umierali pavúky a pritom neboli ani raz striekané pomohol až odvar z čistca a teta bylinkárka prípravou uhlíkov,kto neverí nevadí,ale počula som aj o prípadoch keď už išlo o život,človek nikdy nevie a podla mojich skúseností bylinky ešte nikomu neuškodili

asimama
10. jan 2016

Sakura77 neodsudzuj pokiaľ nevieš..ja som mávala z očí.. Strašne sa mi začala krútiť hlava..až tma do očí.. Vracala som kade chodila..zotrela som sa cistcom a zachvilu nič..A zasadol,že az.sme v 21 storočí.. Prepáč..ale keď si to nezažila prečo odsudzujes?

misenka24
12. feb 2016

Neviete mi prosím poradiť čo urobiť s vecou, ktorá je počarovaná mágiou? Za iných okolností by som to nechala spáliť ... tá vec je síce z vosku ale nemá to žiaden knôt takže samo od seba mi to horieť nebude a vyhodiť iba tak do smetí to asi nie, čo s tým poraďte???

tegi78
9. apr 2016

viete mi pomocť niekoho poradit kto mi pomože sa očistiť.

angie109
18. jan 2017

@aero presne ako pises niektory ludia sa tak dokazu skaredo pozerat ze mozu dost uskodit, poznam jednu rodinu kde moja kamaratka odpadla z nicoho nic a bolo to z urieknutia, ja som mala zase cely den migrenu a to taku ze som vracala, mala som silne tlaky v hlave, krutil sa mi cely svet a hned ako mi babka zistila ze som bola urieknuta po pol hodine sa mi ulavilo vsetko zmizlo, moj stryco ked bol babatko dokonca dostal vysoku teplotu ked mu babka zmerala vodu zistila ze je silno urieknuty a ked mu pomohla takdo pol hodiny mal po teplote bez pouzitia nejake lieku

adrianacubonova
14. aug 2017

@kibuk
Prosim vas ako sa robi uhlikova voda aako to funguje

lion26
9. aug 2018

@lublana1 ahoj prosim vas mozete mi dat nejaki kontakt na tu liecitelku

lion26
9. aug 2018

@ressankajanka dakujem velmi pekne