Čo robíte v zime po večeroch?

1. nov 2021

Comu sa venujete v zime po veceroch,ktore uz mate odrastene deti alebo ak aj nemate deti alebo jednoducho mate cas a chut sa realizovat. Zacinaju sychrave skarede dni a tak uvazujem,comu sa venovat,nejako sa rozvijat a prezit tieto tmave vecery.

lily14
1. nov 2021

Tv,knihy cvičenie.,kamosky..no ja mám malé deti tak aj im

hederamonstera
1. nov 2021

Citam, malujem, pozeram nejaky serial, obcas mierna nuda☺️ Milujem prechadzky po dedine cez vianocne obdobie, ked su vsade svetielka. Hladam si recepty na nezvycajne kolaciky na vianoce a pod

anne_mary2
1. nov 2021

nic extra, doma oddych kniha casopis, varim, peciem, periem, sem tam vybehnem na kavu, drink, na veceru, niekam do prirody, cvicit, na navstevu.. taka klasika asi 🙂 Nemam nejaky speci konicek ci zalubu, proste co pride :😅

sssss123
1. nov 2021

to co aj v lete, na jar, na jeseň, keď som doma varím, čítam, tv, notebook, upratujem, nič špeciálne,

bloger
1. nov 2021

Horúci čajík, deka a začítať sa do nejakej peknej knižky.

lucik194
1. nov 2021

cela rodina hravame spolocenske hry (starsie deti)

pre seba - pocuvam detektivky, alebo podkasty,
necitam, nemam silu citat, z casu na cas sa prihlasim na nejaky online kurz alebo workshop, vybehnem von s kamoskami na vino, po minule roky som chodievala 3x tyzdenne behat

autor
1. nov 2021

@bloger to som robila minuly rok a pravdu ti poviem az mi z toho hrabalo,ze nebolo do coho pichnut. Tento rok musim nieco vymysliet nejako sa vzdelavat cokolvek len nesediet doma

bloger
1. nov 2021

Prepáč tak to som ti dobre neporadil a čo tak poprechádzať sa tam kde bývaš obdivovať Vianočnú výzdobu svetielka

hederamonstera
1. nov 2021

Tak vdaka internetu sa mozes vzdelavat az az 🙂 moj “konicek” je aj youtube, samozrejme clovek musi vediet po anglicky, ale uz sa rozsiruje aj slovenska youtube scena. A su tam uzasne dokumenty a aj vzdelavacie videa. Ale nasilu sa nieco vzdelavat len aby sa clovek vzdelaval, nema zmysel. A kebyze mas chut na konkretnu temu, ktorej sa chces venovat, tak nad tym ani nerozmyslas 🙂

janickacrazy
1. nov 2021

Ja sa venujem manželovi, otvoríme vínko, pokecáme, stále máme o čom. Tiež sa vzdelavam online, na nete je kopa kurzov, kde stretneš ľudí s rovnakými záujmami.

autor
1. nov 2021

@hederamonstera vies co ja som taky typ cloveka,ze chcem vsetko. Nadchnem sa pre jazyky,zacnem sa ucit,potom chcem vediet sit,zacnem sit,potom ma napadne,ze aj hackovat by som sa mohla naucit a tak si nieco rozrobim a nic nedokoncim. V tomto som uplne nemozna.

prispievatel
1. nov 2021

Stačí mat internetovú TV s archívom a zrazu si viem pozrieť všetky relácie ktoré chcem a ešte aj nestíham, že deň neni ani týždeň neni dostatočne dlhý aby som len dohnal to všetko čo chcem pozriet. Na nudu neni čas.

hederamonstera
1. nov 2021

Som na tom rovnako 🙂 ale vsak to nevadi, treba skusat hocico, ak mas na to chut ;) je to urcite lepsie ako niekto, koho nebavi nic ;)

mandymoore123
1. nov 2021

@janickacrazy poradíte kurzy?

janickacrazy
1. nov 2021

@mandymoore123 tak záleží, čo ťa zaujíma, ja momentálne frcim na kurzoch od Katky Runa, skús pozrieť

anonym0001
1. nov 2021

Cvicim, citam knihy, pozeram videa na youtube, napustim vanu, urobim kozmetiku, masku, zehlim, upratujem, online kurzy, vecerna omsa ked mam chut.

mirkava
1. nov 2021

Ja som rada ak mám čas si zacvičiť 😉.