Čo zvyknete nakupovať v e-shopoch?

17alexis
8. dec 2014

Milé maminy, čo zvyknete nakupovať cez internetové obchody? Čo by ste si odtiaľ nikdy neobjednali a na čo sa pri e-shope zameriavate - podľa čoho si daný shop zvolíte? Ďakujem za odpovede. 🙂 Prajem pekný dnik.

acer11
8. dec 2014

a čo ťa je do toho? 😀

pupavka123
8. dec 2014

@acer11 Osobne som nepochopila tvoju odpoved,velmi netaktna aj ked si tam dala smajlika...stacilo neodpovedat ☹

sabina1975
8. dec 2014

niekedy mi rozum postoji ked vidim oatzku co kupujete kde kupujete kolko platite hypo a pod. naco vam to je ved kazdy si robi tak ako moze a chce

mimonka8859
8. dec 2014

Síce som ešte mamina neni ale ja nakupujem iba cez internet, a úplne všetko 😀 ..všetko mi príde domov, a nemusím sa tlačit v obchodoch 😎

acer11
8. dec 2014

@pupavka123 netaktné je vyzvedať....

anuska74
8. dec 2014

podľa potreby, porovnám ceny atď. naposledy hračky lego mi prišli dnes.

pupavka123
8. dec 2014

@acer11 Mozno chce len poradit v niecom,len sa nevie rozhodnut pre ten spravny obchod a preto sa nas pyta na nejake recenzie 🙂

bubinko1506
8. dec 2014

z eshopov objednavam hlavne parfemy, knihy, spolocenske hry, elektroniku, vino. neobjednavala by som si oblecenie - nemam konfekcnu velkost, takze si musim vsetko vyskusat, ci to fakt sedi, tak ako chcem.
rozhodujuce je pre mna, ake ma ten eshop recenzie, ake ponuka moznosti dodania tovaru. automaticky vylucim hned eshopy, ktore ponukaju dany tovar za podozrivo nizku sumu, a osobny odber je v nejakom byte alebo v nejakej zastrcenej diere

dada1212
8. dec 2014

čiernu elektroniku, bielu elektroniku, aj drobnosti ako napríklad náplne do tlačiarní, oblečenie, potreby pre zvieratá, parfémy, kozmetiku a tak dalej.
vyberám aj podľa poštovného, nekúpim niečo za 20 eur čo má hmotnosť 100 gramov a dá sa poštou poslať za napríklad 1,50 eur a firma má poštovné 7 eur. veľké plus ak má firma aj možnosť osobného odberu na výdajnom mieste, nielen preto že je odber väčšinou zadarmo alebo za euro a ušetrím na poštovnom, ale hlavne preto že sa nemusím dohadovať s kuriérom kedy mi to donesie, idem si to vybrať osobne ked mám čas.

17alexis
autor
8. dec 2014

@acer11 Tiež som tvojej odpovedi neporozumela, asi som inteligenčne hlboko pod tvoju úroveň.
@sabina1975 Na hypotéku ani na nikoho finančnú situáciu sa nepýtam, ani ma to nezaujíma.
@mimonka8859
@anuska74
@bubinko1506
@dada1212 ďakujem veľmi pekne za odpovede. Premýšľam nad vlastným biznisom a uvažujem nad viacerými alternatívami. 🙂

katykis
9. dec 2014

Držím palce nech Ti to vyjde. 🙂

17alexis
autor
9. dec 2014

@katykis dik. Zatial su to len uvahy...