Čudný šek

hellokitty57
12. júl 2023

Dobrý deň dnes sa mi stala taká vec že
Manžel pochádza z Bardejova ja som košičanka bývame v Košiciach u rodičov... Dnes mi došiel šek na našu adresu
Na ktorom bolo svokrine meno a suma aby si mohla vybrať nechápem ako je to možné keď svokra žije v Bardejove má tam svoju adresu manžel ešte nemá v Košiciach trvalý pobyt tak nechápem ako sa mohla stať také vec že svokrin šek došiel nám tu na našu adresu..

patka06
12. júl 2023

Si si istá, že bol svokrin?
Tiež mi prišla do schránky "svokrina" pošta a zistila som, že má na našej ulici menovkyňu a poštárka sa jednoducho pomýlila 😂

marci77
12. júl 2023

Mne raz takto na nasu adresu tiez prisla poukazka pre svokru
Bola to suma za ockovanie na covid, co rozdaval Matovic
a potom manzel vravi, ze pri registracii na ockovanie dal nasu adresu 😅😂

hellokitty57
autor
12. júl 2023

@patka06 V našej obcí sú len 422 obyvateľov poznáme sa všetci nie je tu nikto kto by sa tak volal len svokra manželova matka... Ale nie som s ňou v kontakte ani to neplánujem môžem odovzdať na pošte že ako je možné že došlel šek na meno ktoré tu nie je ako sa mohla taká chýba štát? Odovzdať to a nech si to riešia sami

januska12323
12. júl 2023

A čo takto sa opýtať svokry? Zrejme omylom dala vašu adresu.

jaskolka
13. júl 2023

@hellokitty57 veď hádam muž s nou je v kontakte. Tak nech sa opýta on, keď ty nie si v kontakte.
Odkiaľ je vlastne ten šek? Musela teda ona alebo muž dat vašu adresu.
No a keď z nejakého dôvodu ani on sa s ňou nekontaktuje, tak ho proste zabaľte do obalky a pošlite svokre normálne na jej adresu.

viestta
13. júl 2023

@hellokitty57 a kto je odosielatel seku? Ak ma u neho svokra uvedenu vasu adresu, tak poslali sek na tu adresu, ktoru maju v evidencii

jaja20
13. júl 2023

@hellokitty57 Zanes ho na poštu, vysvetli situáciu a oni ho pošlú naspäť odosielateľovi ako adresát neznámy.