Darujem oblečenie pre bábo mamičke v núdzi

megynkakn
23. jan 2012

pred pár týždńami som dala inzerát na Bazoš , že darujem slobodnej budúcej mamičke veci po našom bábatku.........som zhrozená čo za ľudí sa mi ozvali ......nie matky ale otcovia, matky ktoré ani nevedia či sú vobec tehotné, kamošky kamošiek , obchodníčka secondhandu- teda nákupkyňa , matka ktorá má všetky deti v detskom domove lebo nemá kde bývať ale zasa čaká dieťa, žen z popradu ktorá silou mocou chcela aby som jej poslala veci len za poštovné lebo ona ich rozpredá a privyrobí si ve´d ja to nepotrebujem keď darujem........no tragédia , neozvala sa mi ani jedna mamička ktorá je naozaj v núdzi . ak viete o nejakej ozvite sa mi naozaj rada darujem ........Megy

dada1212
23. jan 2012

@megynkakn toto je podľa mňa najhoršia cesta, darovať veci cez internet niekomu neznámemu. internet je plný špekulantov, ktorí sa hrajú na chudákov a potom si privyrábajú predajom vecí.
ak chce človek darovať niekomu vecí kto to skutočne potrebuje, tak často sa stačí porozhliadnúť po okolí, možno by sa našla nejaká rodinka v núdzi, ktorá to potrebuje prípadne treba dať vecí nejakej organizácii, čo pomáha ľudom v núdzi. do takých organizacií si chodia brať vecí len tí, čo to naozaj potrebujú.

megynkakn
autor
23. jan 2012

ja v okoli nemam taku rodinu a ani ženu ......našťastie, a do organizáciií už vobec nie pretože po mojich velkych detoch skoncili veci v krizovom centre v pivnici vo vreciach....pracuje mi tam kamaratka a tym detom vsetko kupuju nové

katrinka8
23. jan 2012

Neviem, ci to je cesta, ja davam veci po malej kamaratke, ktora ma mladsiu dcerku od nasej a ona mi to potom vrati, ked je to zase im uz male, lebo planujeme mat este dietatko. Tak si to tak vzajomne posuvame, aby sa tie vecicky vyuzili. Nemas nejaku kamaratku, ktorej by si to mohla ponuknut s tym, ze by Ti to aj pripadne potom vratila (ak by jej bolo napr. trapne, ze jej to davas)? Ci to chces speciale niekomu darovat?

benne
23. jan 2012

@megynkakn nikdy si nebudeš istá, komu tie veci pôjdu. šikovná žena to bude vedieť uhrať na tvoje city, a presvedčí ta, že vážne je v núdzi, alebo pozná takú a takú slobodnú mamičku. ak dáš niekomu veci osobne, niekomu koho poznáš, vtedy si budeš istá. Pár vecí som už darovala, ale len za poštovné, aby som vedela, že to s nimi dotyční myslia vážne.. ak by ich aj predali dalej.. neriešim, pomôžu len a len sebe, a to bol ciel, i ked cesta iná, v mojom prípade to ale boli len veci na donosenie, neviem ako to je s tvojim balíčkom oblečenia. Momentálne nemám v okolí žiadnu adeptku v očakávaní, vlani som mala jednu 😅

diabliq6666
18. mar 2012

maminy..viem o jednej stranke,kde mozte darovat a tak isto ak nieco potrebujete daruju Vam...spekulanti sa najdu vsade,ale tam su overene maminy,ktore tu pomoc naozaj potrebuju..mne osobne pre malu uz darovali,kedze som s nou sama a tiez ja davam vecicky dalej,ked mi mala z nich vyrastie..ak by ste chceli,nie je problem dat link na stranku

baumajster
23. apr 2012

Dobry den!
Nazbieral som od dobrych ludi vseliake oblecenie,topanky,atd.,mam ich asi pre 50-80 rodin.Prosim vas,ked poznate neake rodiny ktory potrebuju pomoc,tak poslete mi kontakt na nich,alebo napiste co presne potrebuju,budem sa snazit vybrat pre nich tie najvychodnesie veci a velkost.Do 80-100 km od Samorina (93101) im to aj osobne doveziem.
Kontaktovat ma mozete na E-Mail adresu : baumajster@baumajster.sk,alebo na Facebook : Jan Andrejkovics,Samorin.
Dakujem!

NIE JE TO ANI PRE SECONDHANDOV A ANI PRE SPEKULANTOV,IBA PRE TYCH,KTORY TO VAZNE POTREBUJU!!

adman
24. jún 2012

@megynkakn - ja som v 7 mesiaci a zbieram výbavičku pre naše bábo. Bola by som rada keby mi niekto pomohol a daroval oblečenie, topánočky aj ostatné drobnosti.

terinka2013
24. jún 2012

no mňa z tých ľudí asi porazí... falošnosť všade, naozaj by bolo najlepšie keby si niekoho poznala. Možno počkať. takto nezistíš kto má problém s financiami naozaj.

katecameron
26. jún 2012

ja take rodiny poznam osobne az tri pretoze dve deti s dvoch rodín su spoluziackami mojho syna je to smutne rada by som im pomohla no viac nemozem ani ja

gabika76
26. jún 2012

...mna tak napadlo, že skúste osloviť Modré z neba, tam by určite vedeli kto to najviac potrebuje.

vietnamka
17. júl 2012

ahojte,
neviem, ci mozem prispiet aj do tejto temy, ale tak skusim.
Ja som teraz tiez podostavala pre babatko kopu veci, a nieco z toho vytriedujem. Su to vecicky, ktore sa mi zdaju obnosene, ale nie zeby derave, ale skor zasednute napriklad, alebo maju flaky. Mozem to dat na charitu samozrejme, ale radsej by som to dala niekomu osobne.
Velmi sa vsak bojim, ze ma kazdy vysmeje, ze take zasednute vecicky ponukam dalej.. nic ine im nie je, su bez dierok, aj som ich vyprala v detskom prasku. Neodvazujem sa ich ani ponukat tu na mk, na bazare.
@katecameron @diabliq6666 ak niekoho poznate, tak mi prosim poslite kontakt do sukromnej posty, ale aj ktokolvek iny, kam by som to mohla poslat.

diabliq6666
17. júl 2012

@terinka2013 mas pravdu...falosnost je vsade...ale..vela udi si mysli,ze mamina v hmotnej nudzi je nezamestnana zena,ktora si nechala urobit dieta a nema sa z coho onho starat..nikto sa nezaujima o to,ci bola predtym zamestnana a len momentalne tu pomoc potrebuje...ja osobne som pracovala do 5 mesiaca tehu,chodila som s postou a robila vsetko preto,aby som si nasetrila aspon na zakladnu vybavu pre malu,co sa mi chvalabohu podarilo...ale teraz berem len rodicak a pridavky,z coho sa zije velmi tazko...vyzivne este nemam,ebo sud od juna minuleho roku hlada otca mojej dcerky,ale ho nenasli...robim,co sa da,ale bez pomoci mamin,ktore mi pomahaju so sactvom neviem,co by som robila...zo zaciatku je to risk,ale postupne sa clovek dopracuje k tym,co tu pomoc potrebuju a su za nu vdacne

ankahe
30. júl 2012

@megynkakn ahoj no su ludia a ludia ale nic s tym nespravime ja cakam babo v januari a mam uz 3deticky cize toto je moje 4 uz som babo nechela ale nejak som sa rozhodla po 10rokoch mat dalsie..mne by sa teraz nejake vecicky na babo hodili lebo ja som tie svojo porodavala rodine kamaratkam a tak..takze zase zacinam od nuly...ak by ta to zaujalo a nemal pochybnosti o tom ze potrebujem nejaku tu pomoc bola by som rada ak by si mi pomohla..ak by si sa rozhodla prosim ozvy sa mi tu je na mna kontakt 0908334170 najlepsie sms a ja sa ti ozvem z ineho cisla nechcem tu davat to ktore pouzivam stale koli zneuzitiu dakujem...

logo123
2. okt 2012

jasom matka 6 malih deti surne bisom pre nih potrebovala sactvo velikosti od 1 do 10 rocnih moje meno je maria adiova velke slemence200 posta ruska07677 kto mi moze darovat vopred velmi dakujem 🙂 😉 😉

lucciak
7. okt 2012

@diabliq6666
ahoj mohla by si mi prosim ta poslat link na tu stranku, mam kopec oblecenia ktore nechcem vyhodit ale rada by som darovala. Dakujem 😉

logo123
17. okt 2012

ja bisom velmi podakovala kebi mi niekto pomohol viem ze su vela falosne ale ako to moze vediet niekto kto ma naozaj problemi neviem to dokazat ale mozes vidiet ze mam kopec deti prosim ozvi sa mi daka.mozte mi pisat

logo123
22. okt 2012

@ahoj neviem cisi nahodou mne si pisala mne bisa zislo nejake veci pre deti moje adresa je maria adiova velke slemence dvesto posta ruska nula sedem sest sedem sedem prosim ozvi sa mi ahoj lucciak

lulluska
28. okt 2012

@megynkakn ja by som potrebovala vecicky pre moju dcerku ale nikde neviem najst kde by niekto daroval veci. som sama a zijem iba z rodicovskeho prispevku. ak by sme este nieco mali tak by som bola rada za kazdy jeden kus. keby nieco ozvyte sa mi na luciapullmannova@gmail.com dakujem

lulluska
28. okt 2012

@lucciak mne by sa tiez zisli vecicky pre malu tak ak by ste este nieco mali ozvyte sa mi prosim na luciapullmannova@gmail.com.dakujem

ewwe
30. okt 2012

cauko baby, chcem vam napisat o uzivatelke ankahe, kt. tu pisala, ozvala som sa jej na tel. cislo, ze jej podarujem nejake veci, ze co cakaju, odpisala mi ze co chcem darovat, ja ze oblecenie a nejake hracky, no a potom mi odpisala ze naco jej to bude, na to som jej odpisala, ze ved pisala na konika, ze potrebuje nejake veci na babo, no a ked sme z jedneho mesta ze jej nieco podarujem, a tak asi klame, ked nevie o com jej pisem, na co sa mi uz viac neozvala, tak neviem, asi je to podvod 🙄 🙄 🙄

zz134
31. okt 2012

@diabliq6666 ahoj prosim posli mi link na tu stranku . Chcem darovat nejake vecicky tym kt. to naozaj potrebuju!
dakujem!

dzankaa
1. nov 2012

@zz134
Dobry den,mozem sa spytat,ake veci by ste darovali? Budem mat babätko a budem na neho uplne sama,takze by som prijala nejaku pomoc. Velmi by mi to pomohlo dakujem pekne.

lyenka
10. nov 2012

Poznate niekto rodinku v nudzi ktorej by sa zislo satstvo, periny, mozno aj nejaky nabytok? Ideme sa stahovat tak sa zacinaju kopit veci ktore sa nam uz nezidu ale mozno niekomu pomozu, najlepsie Kosice a okolie, dakujem 🙂

natalii6
11. nov 2012

@logo123 ahoj tu pises ze si matka 6 deti a vo svojom statuse mas ze mas 10deti tak potom klames 😒

splendida
12. nov 2012

dobry den, ja zbieram oblečenie pre jednu maminu ktorej sa ma narodit dceraka kazdu chvílku, manžel ju nechal na holičkach, je to češka a je muslimka, ak by mal niekto nejake vecičky kludne sa mi može ozvat, chcem jej poslat velky balík. Platí najom 7000 a 7000 aj dostáva matersku teda ešte len začne a zatial si robí len dlhy :/ . dakujem velmi pekne 🙂

sdsdsd
12. nov 2012

ahoj som kika moja mamina je v nudyi pred 3 dnami porodila no nema čo babetku ani sebe obliekat kebiye este tie veci mate tak mame yaujem ozvite sa mi nzet.sk budem moc štastna ked nam pomoyete

sdsdsd
14. nov 2012

ozvite sa nam na email kristínka0123456789@azet.sk

logo123
15. nov 2012

@natalii6 ahoj nemala som cas ti odpovedat ja mam 10 deti ale ztoho uz su 4 polnoleti cera sa vidavala hlapci ozenili a som nou uz su len 6 mali vies jasom mala danu to znamena ze som nemala male 10 rokov a 2003 som porodila z siestih 1 ho a dalsih potom preco bisom bola klamarka ne hambim sa za deti mam ih rada ale som hudobna zato som hcela spitat pomoc ale uz viem ze nikto mi nepomoze ale sa nehnevam ahoj

@natalii6

natalii6
15. nov 2012

@logo123 ahoj mna zarazilo to ze v statuse mas 10 deti a pises ze 6 tam sa mi to zdalo cudne..ako v dnesnej dobe mat tolko deti je odvazne najma pri tejto drazobe ale klobuk dole ze to zvladas ja mam dve a niekedy toho mam dost..a za deti sa hambit netreba a kedze je vas tak vela aspon mate o zabavu postarane 😉 ..skoda ja som asi pred 2 tyzdnami posielala jednej manine balik osatenia skoda ze uz nemam nic take co by som ti mohla posunut..dufam ze sa najeka mamina najde co ti pomoze..pekny den

vaska001
17. dec 2012

je to naozaj hrozne ze ľudia vyuzivaju dobrotu ludi malo kto sa najde ze pomoze tejto dobe som rada ze su este taketo mamicky malo ktora malicka ma internet ked je hmotnej nudzi poznam aj ja take dve mamicky a ked sa da tak im pomozem clovek nikdy nevie kde sa ocitne a ci nebude potrebovat on pomoc doba nieje bohvie aka