DEDRA - ekologická drogéria. Máte skúsenosti?

leniciatko
10. jún 2010

Ahojte, máte skúsenosti s týmito výrobkami- ekologickej drogérie? Pracujete niekto pre ňu, alebo predávate jej výrobky? Chcem sa spýtať: ste spokojné s výrobkami, alebo s predajnou činnosťou?
......veľmi pekne ďakujem za vaše odpovede. 🙂

evaromana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aninka30
14. nov 2016

@michaelamaranesi zlavu som dostala az po zadani cisla koordinatora, ale maju tam nejaky bordel, lebo koordinator za mna ziadnu proviziu nedostal..

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aninka30
14. nov 2016

@michaelamaranesi nakup som mala za 112e..ja som zlavu dostala, ale koordinator ma nevidi pod sebou zaevidovanu..neviem kde nastala chyba, kazdopadne moj prvy balik je na ceste a dalsi planujem coskoro objednat 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelinka2011
11. dec 2016

Dobrý deň prosím vás je avivaz dedra vhodná aj pre alergikov? Ďakujem pekne

alenamarian
12. dec 2016

zienky dobry vecer,ako je to teraz z prvou objednávkou?Kolko treba objednat na darceky?Niekde som pocula ze za 100 eu obj. dostaneme vzorky avivazi?Dakujem

alenamarian
12. dec 2016

@nelinka2011 tiez mam alergika,idem skusit avivaz sensitive... 🙂

evaromana
13. dec 2016

Ahojte dievčence, ak chcet objednávať z Dedry je dôležité sa registrovať,a dať číslo koordinátora,ak si neviete rady stačí sa registrovať na tento link https://www.dedra.cz/cs/?ppk=245365 bez registrácie platíte plnú výšku čiže za katalogovú cenu

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aninka30
5. feb 2017

@michaelamaranesi uprimne? 🙂 nie nejdem do toho..mna ich vyrobky nepresvedcili..gely na pranie nula bodov vydrzali malo...cistiace prostriedky detto..chvalim tie cistiace papucky a doplnky do kupelne 🙂 a tiez panvica je uplne cool 😊

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aninka30
6. feb 2017

@michaelamaranesi mam aj avivaze ale ako vravim male balenie na to kolko tam toho musim naliat 🙂 za tu cenu som myslela ze staci dat aj menej gelu(ako je uvedene)ale nestaci

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aninka30
6. feb 2017

@michaelamaranesi na kolko kg pradla cca?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabiati
3. nov 2017

Mile mamicky a ste spokojny s produktami ?Ja teraz idem nieco vybrat prvy krat😊

alenamarian
5. nov 2017

@gabiati ja som spokojna,avivaze su top,potom mam oblubeny prasok na pranie bianco na biele,cistic na truby,parfem do vysavaca,krem na sporak...odporucam 🙂

marika58
6. nov 2017

Ahojte kočky ja robím z dedrou a aj objednávam niektore veci mám odskúšane ako su čistiace prostriedky a mam aj niektore veci do kuchyne 😊 keby om mala veľa penazi tak nakupím toho veeeela 😁😂

gabiati
6. nov 2017

Dakujem🙂

petikmir
29. nov 2017

mamicky, ja som momentalne na rodicovskej a zacala som s nou robit pred mesiacom a teraz pred vianocami sa fakt oplati...mate zlavy, akcie a ked sa stanete predajcom teraz tak je aj startovaci balicek za prve tri objednavky velmi dobre veci...mne prisli a som velmi spokojna...plus som si uz co to zarobila...ale zarobit mozete len ak mate cislo koordinatora...ak by ste mali zaujem pomoct ci ohladom objednavky, startovacieho balicka ci pomoc ohladom skusenosti, tak rada pomozem a dam vam moje cislo koordinatora potom mozete nakupovat za 20-30% lacnejsie...vsetko bez vstupnych poplatkov...moja skusenost osobna je s nanox kupelna, cistic na okna, avivaze, cistic na ruru je mega super, prasky tiez...za ten kratky cas ma ocarila len skoda ze ten rodicovsky je na nic takze co si zarobim predajom to aj miniem...teraz cakam na vianocne ozdoby...piste, poradim...inak ked sa len zaregustrujete bez koordinatora, tak bohuzial zlavy nemate :(

myscocka
20. mar 2018

Dedra je ceska firma ponukajuca siroky sortiment vyrobkov, drogeriu, oblecenie, rozne doplnky, potreby do domacnosti do kuchyne, kupelne, obyvacky, tematicke doplnky na Vianoce ci na Velku noc a mnoho mnoho dalsieho. Registracia je zadarmo a uplne nezavazna. To znamena, ze objednavky nemusite robit povinne, robite kedy chcete a v akej sume chcete. Registraciou ziskate zlavu od 20% do 30% na vsetky produkty. Katalogy firma posiela do schranky zdarma. Ak neurobite 2 mesiace firma vam prestane zasielat katalogy. Ale stale sa viete prihlasit a objednat prostrednictvom eshopu pre seba aj svojich zakaznikov 🙂 Po roku bez objednania vam firma automaticky vasu registraciu automaticky vymaze, ale viete sa potom na novo registrovat znovu 🙂 Postovne je od 39,99€ zadarmo. Ale su niekedy akcie, napriklad dnes od 24€ zdarma 🙂 inak stoji postovne a balne stoji 2.99€ uz aj s dobierkou. tovar nosi kurierska sluzba DPD dvakrat do tyzdna. Za tovar sa plati vopred prevodom z uctu, alebo dobierkou kurierovi. Ak sa chcete zaregistrovat niekto napiste mi . Dakujem ;)

zmzh
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka270921
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka270921
Odpoveď bola odstránená
Zobraz