DEDRA - ekologická drogéria. Máte skúsenosti?

leniciatko
10. jún 2010

Ahojte, máte skúsenosti s týmito výrobkami- ekologickej drogérie? Pracujete niekto pre ňu, alebo predávate jej výrobky? Chcem sa spýtať: ste spokojné s výrobkami, alebo s predajnou činnosťou?
......veľmi pekne ďakujem za vaše odpovede. 🙂

evaromana
4. nov 2018

@leniciatko ahoj ano mám a len dobré pracujem s Dedrou 3 roky a som spokojná ak chceš vedieť viacnapíš mi súkromnú správu
maja

evaromana
4. nov 2018

@zdenka270921 mám a vynikajúce ak chceš vedieť viac napíš evaromanaazet.sk rada ti poradím

janulik1477
1. dec 2018

Ahojte dievčatá,aj ja pracujem s DEDROU a aviváže môžem iba odporučiť :D ...pre BB a ZV bez poštovného,tak sa kľudne ozvite ,ak by ste niečo potrebovali.

allesandra
20. mar 2019

Ahojte zienky, chcela by som si objednat nejake avivaze z dedry. Je tu niekto z BA- podunajske biskupice/vrakuna?

evaromana
21. mar 2019

@allesandra ahoj ak si chceš objednať objednaj si sama registruj sa a automaticky máš 23= zľavu + darček objednať si môžeš aj priamo cez tento link https://www.dedra.cz/cs/?ppk=245365 ak chceš vedieť viac napíš Maja

henulinka
15. okt 2021

@saskah7 prosím vás, nemáte skúsenosti s mopom od Dedry, je to ten 2v1, čo má rozdelené vedro na polovicu

evaromana
16. okt 2021

@henulinka ano mám ho doma a som spokojná ,chcete ho kúpiť ak áno napíšte mi poradím Vám ako ho mať lacnejšie a všetko okolo dedry

andrea1434
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskaska
11. apr 2022

Ahojte dievcata, nemate niekto doma sprej Dedra Antistatikum? Poterbovala by som vidiet zlozenie a neviem sa ho dopatrat. Ďakujem.