Detská burza v Petržalke na Gercenovej. Viete niečo?

sylvia78
27. sep 2011

AAhoj mamicky,viete nieco o burze detskych veci v Petrzalke? Vraj to ma byt na Gercenovej v skole v oktobri.Dakujem

sylvia78
autor
27. sep 2011

@cicimon dakujem, no tak 22.10. Mame oslavu maleho, sakra nemoze to byt inokedy, fnuk

cicimon
27. sep 2011

@sylvia78 skus tu na ambroseho 🙂

metlonka
27. sep 2011

ahoj...vo stvrtok bude burza na detskom ihrisku Jama 😉 ak mas zaujem...tak ti poslem info do IP

cicimon
27. sep 2011

@metlonka posli pls aj mne... a kde je to ihrisko jama?

metlonka
27. sep 2011

v Petrzalke na Sasovskej

cicimon
27. sep 2011

dik, vygooglila som... len to mam dost daleko :(

sylvia78
autor
27. sep 2011

@metlonka Ahojcek dakujem a ak by si mohla tak mi posli info dakujem

sisinka76
28. sep 2012

aktualne info - jesenna burza bude 6.10. 2012 v case od 9 do 12hod 😉

veronique_1
18. feb 2013

A jarna burza 2013 bude kedy?

ami777
19. feb 2013

aj ja hladam info, kedy bude jarna burza 2013. neviete niekto?

xena77
25. feb 2013

bude v aprili..termin este bude upresneny 🙂

cey
13. mar 2013

Viete niekto nieco blizsie?

veronique_1
24. mar 2013

@xena77 Ahojky, este nie je presny termin?

xena77
24. mar 2013

Burza bude 20.4. Vsetky vas ocakavame 🙂

mmeggie7721
31. mar 2013

@xena77 A ako je to s prinesením oblečenia? To si predávame sami,alebo sa to len porozkladá označené a po burze si pre veci zase prídeme? Treba sa niekde nahlásit,ked chcem priniest veci a platí sa nejaký poplatok ako predávajúca? Ďakujem 🙂

veronique_1
7. apr 2013

@xena77 A kolkej zacne a aka je presna adresa?

xena77
7. apr 2013

baby, burza je 20.4. Od 9.00 do 12.00. Na zakladnej skole svatej rodiny na gercenovej 10 v petrzalke. Co sa tyka predaja, veci sa nosia den vopred, musia byt oznacene, my ich upratujeme a na druhy den po samotnom predaji si po veci zas pridete, plus sa vam vyplatia peniazky za predane veci. Kazda predavajuca ma svoje cislo. Treba vsak chapat, ze zaujem je velky a preto sa mnohym k cislu nepodari dostat. Neviem v akom stadiu je rozdaj cisel, takze vsetky co mate zaujem o predaj svojich veciciek, piste na adresu Beatke hlavnej organizatorke burzy: detska.burza@chello.sk...dufam, ze som pomohla.
Eva

veronique_1
18. aug 2013

A jesenna burza 2013 bude kedy?

veronique_1
8. sep 2013

A jesenna burza 2013 bude kedy?

veronique_1
12. sep 2013

@xena77 Neviete, kedy bude jesenna burza na Gercenovej?

xena77
12. sep 2013

ahoj, jesenna burza na Gercenovej bude 19.10.2013

jabadaba
13. sep 2013

@xena77 xeni, prosim Ta a kde na tej Gercenke bude ta burza? Dikes.

jabadaba
13. sep 2013

@xena77 aha, takto to funguje....som sa sla akurat popytat. No neviem. Je tento sposob predaja bez pritomnosti majitela predavanych veci ok? Ceny si totiz chcem stanovit ja a rada by som aj popredala osobne. Preco je to mimo predavajucich? Nechapem. Na koho sa mam spolahnut, ze mi jednak s vecami zaobchodi s citom a ze mi vyplati peniaze? A to ako kto teda bude predavat?

xena77
13. sep 2013

O vyplatenie sa netreba bat, vsetko je to na papieroch a po pozbierani veci po skonceni burzy sa maminky ktore mali na predaj veci zastavia, odskrtaju sa veci, ktore zostali, cena za predane sa vyplati maminke. Funguje to takto uz x rokov. Samozrejme, obcas sa nieco strati, ale pri tisicoch veci s tym treba pocitat. Funguje to tak, ze predavajuca donedie veci, oznacene, olepene, ocenene den vopred.my ich preberieme, podpiseme papier na ktorom je cislo predavajucej a vsetky veci napisane, vycislene aj s cenami...vsetky veci od vsetkych predavajucich dame na jednu kopu...a ked vsetky mame, na stoly sa daju cisla-velkosti a potom vsetky tieto veci triedime podla velkosti, aby mali kupujuce prehlad kde co je a kazda ide k tej svojej hromadke. Je toho vela, byvame tam piatky aj do desiatej...v sobotu dopoludnia je predaj...popoludni zas vsetky veci triedime...teraz podla cisla kupujucich aby sa vedelo ktora co predala a nasledne sa jej vsrtko predane vyplati...osobne sa tu nepredava 🙂

budulinka
18. sep 2013

@xena77 ahoj xeni, prosim Ta, treba sa aj niekde pred tym zaregistrovat? respektive.. ako sa dostanem k tym oznacovacim stitkom? a je nejaky maximalny pocet veci na jednu predasvajucu? dakujem.
inak, ja som bola minuly rok na jesen ako kupujuca a nakupila som velmi dobre, vsetky veci sme pekne ponosili.

ami777
19. sep 2013

@jabadaba ak si to chces predat sama, su aj take burzy (MC Hojdana Ruzinov, MC Rybka Podunajske Biskupice a viacere ine). skratka kazdy ide tam, kde mu to vyhovuje. mne ako kupujucej to vobec nevyhovuje, ked mamicky predavaju same, lebo chodim od stolika k stoliku ako taky puk, potrebujem jedny nohavice a cele doobedie len hladam potrebnu velkost...
takto v petrzke na burze pridem k stoliku s velkostou, ktoru potrebujem a staci sa len rozhodnut ktore beriem a za 10 min som vybavena... v BA je vyhoda, ze je moznost vyberu

jabadaba
19. sep 2013

@xena77 dakujem za odpoved. Cize, ide prevazne o odevy kedze spominas velkosti? Ja by som skor predavala potreby pre babatko. I ked aj oblecko mam co by som rada popredala, ale skor mi ide o posunutie tych vacsich kuskov po detickach, ktore nam zavadzaju. Preto som mala obavy ako to cele prebieha a pod. Ale inak dikes za info. A jasne, chapem formu organizacie tymto sposobom.

jabadaba
19. sep 2013

@ami777 no ak ide prevazne o oblecko to potom ano, takto selektovany sortiment znacne ulahcuje orientaciu pre kupujucich, zrejme by som to ocenila ako kupujuca aj ja, ze by som sla rovno na istotu k prilusnemu stolu.

xena77
20. sep 2013

predavaju sa aj ine veci ako oblecko samozrejme...kto co uzna za vhodne, vaky na nosenie, postielky, stolicky na papanie, odsavacky, hracky, bicykle, kociky..vsetko mozne co sa tyka deti..fakt je tam toho hrooozne vela...pripajam aj fotky, aby ste to videli ako to vyzera pred prichodom kupujucich 🙂 jedna foto uz aj s kupujucimi 🙂