Dráčik - online eshop

jaja1991
8. dec 2020

Ahojte, objednávali ste v poslednej dobe z dráčika? Ja som objednávala 24.11. a aj som to hneď zaplatila. Majú tam uvedené do 10 pracovných dní bude tovar doručený. Ako viem, že idú Vianoce a objednávok je viac, ale vôbec žiadne info, že sa lehota predĺži alebo tak.
Telefón na internetový obchod nemajú a na e-maily neodpovedali.

pallacinka
8. dec 2020

@jaja1991 Mám rovnakú skúsenosť, čo sa týka komunikácie. Objednávala som deťom adventné kalendáre a prišli na úplne poslednú chvíľu, týždeň od objednania. Povedala som si, že viac už odtiaľ objednávať nebudem, lebo presne ako píšeš, telefónne číslo nezoženieš a na emaily nereagujú.

94misicka94
8. dec 2020

Ja som objednávala v nedeľu a kuriérom sa nedalo ani poslať pisalo mi že momentálne nedostupné, iba na predajňu a tam to bolo hneď na ďalší deň 🤔

uriva
8. dec 2020

Ahojte, mne prišla zásielka presne po troch týždňoch, na maily neodpovedali, platila som cez kartu ihneď a bolo to ešte hlboko prehlboko začiatkom novembra. Takže teraz sa odtiaľ naozaj naozaj neoplatí, lebo to trvá dlho. Fakt neviem, či im tam robí len jeden človek a vôbec nekomunikuje cez mail, ale je to na pováženie v tejto dobe. Ja som písala niekoľko mailov za celý ten čas a ani na jeden doteraz nič. Ale týždeň už mám veci doma.

librarian
8. dec 2020

Ja som mala tovar na druhy den uz na predajni (BA).

jaja1991
autor
8. dec 2020

Na stránke píšu, ze majú toho veľa, ale tak aspoň by mohli odpovedať alebo napísať, že doba doručenia sa predlžuje. A teraz akože budem tŕpnuť, že či prídu hračky do vianoc. To je úplne super pocit.

hvolkovamirka
8. dec 2020

hmmm veru cez net som este neobjednavala, no ale musim povedat, ze som uz pocula take, ze im dodanie dlho trva. ako ted vacsina ludi vsetko riesi cez internet, tak asi maju toho fakt vela teraz

uriva
8. dec 2020

@hvolkovamirka Ja odtiaľ objednávam viac-menej pravidelne (tak 6x do roka), lebo máme v rodine veľa detí a doteraz som čakala max týždeň. Toto je naozaj už veľa. A ani minulý rok cez sviatky to toľko netrvalo - ale zas je pravda, že ak majú niekoho chorého, resp. prísnejšie opatrenia pri balení, tak nestíhajú.

sandokanka36
8. dec 2020

@jaja1991 este to podla mna prejde, asi len nestihaju. mali ti dat vediet ale isto toho maju teraz pred vianocami vela

sorciera24
8. dec 2020

ja som objednavala v nedelu, aj zapaltila v nedelu a uz dnes mi prisla sms, ze mam tovar pripraveny na predajni....dovazaju len na predajnu

tilko
8. dec 2020

Objednala dom 21.11. a 25.11 som to mala na predajni...ina doprava/dorucenie nebolo mozne

jaja1991
autor
8. dec 2020

Ak do piatku nepríde nič, skočím na predajňu na ktorú to mali dodať

petkasaurus
8. dec 2020

Ale celkovo maju tu stranku taku predpotopnu, nie je uz uzivatelsky friendly, ci ako to napísať..

simca06022011
8. dec 2020

@jaja1991 ake dorucenie ste si dali? postou? Lebo ja som objednavala v nedelu (asi 29.11.?) a bola som si to zobrat v piatok...
Inak eshop je to hrozny, nam tam babka objednala dcere, inak zvyknem kupovat cez ine eshopy, ak "musim".

lubomir_j
8. dec 2020

Ahoj. Mne prisiel posledny mail 23.11- ze obdrzali platbu a tovar pride do 10 dni na predajnu. Na predajni v BB ale nie je, neprisiel ani mail o expedovani😐. Tak tiez cakame. Predavacka sa vyjadrila, ze do Vianoc to vraj prijde, ale je to na nervy...

simca06022011
8. dec 2020

Inak dracik ma hrozny eshop podla mna funguju sposobom ako fungoval cez covid asi eshop garfield, ze stahuju tovar z predajni a posielaju to hore dole, plus niekomu kurierom/postou atd. A vybavuje to kto vie kto. Ja som pred cca 2-3rokmi cakala na babiku mesiac, a tiez par dni pred vianocami prisla... a nic sa nezmenilo viditelne.

nadja23
8. dec 2020

Ja mam tento rok velmi zlu skusenost-objednavala som 4.11. na dobierku,po 2 tyzdnoch som pisala,potom zase a nikto na 3 spravy neodpovedal... Potom som aj pisala,ze stornujem objednavku,ale zase nikto nic...no a 4.12. mi prisla sprava,ze balik dali dopravcovi-po mesiaci!! Co sa nikto ani len neozval,tak som balik ani neprevzala,uz mam nakupene...

srnanka
8. dec 2020

Ahojte kočky . Ja som chcela objednať z Dráčika no nedá sa kuriérom iba na predajňu. Poraďte mi prosím Vás z akého ozaj dobrého eshopoveho obchodu by som objednala hračky ako pre malé ale i väčšie deti . Ďakujem

jaja1991
autor
8. dec 2020

@simca06022011 doručenie na predajňu, lebo však iné sa tam ani nedalo

pallacinka
8. dec 2020

@srnanka Odporúčam skôr menšie obchody, tie si zákazníka viac cenia a takéto veci sa spravidla nestávajú. Pre mňa je Dráčik úplne dno (horší je snáď už len alltoys), keby mali to, čo som chcela inde, určite u nich neobjednám.

srnanka
8. dec 2020

@pallacinka keď práveže teraz sa do tých malých obchodíkov nedostanem , pretože sme v karanténe a budeme asi až do Vianoc preto riešim darčeky online.

miroslavaa31
8. dec 2020

Min.tyzden sme objednali,na predajni bolo na druhy den

pallacinka
9. dec 2020

@srnanka Myslela som práve menšie obchody online, je ich kopec. Dnes už skoro každý kamenný obchod má aj eShop a je veľa čisto len eshopov. Ja tiež málokedy chodím do obchodov a skoro všetko objednávam 😊

mon895
9. dec 2020

Ja som objednavala 27.11 a dorazilo v 7.12 na predajnu

mon895
9. dec 2020

Inak mne pekne po prihlaseni ukazovalo kde sa zasielka nachadza ci ju uz odoslali alebo nie ine info som nemala kym neprisla na predajnu

zubrienka1
9. dec 2020

@jaja1991 oni teraz neposielaju kurierom. iba dorucenie na predajnu.

jaja1991
autor
9. dec 2020

@zubrienka1 áno viem, dala som to na predajňu, ale doteraz ani ťuk o Tom, čo je s objednávkou. Že bude omeškaná, ale dva týždne je už naozaj dosť.

zubrienka1
9. dec 2020

@jaja1991 vyskusaj sa v mailoch pozriet do priecinku spam alebo reklama. Mozno ti aj pisali, ze tam mas objednavku

jaja1991
autor
9. dec 2020

@zubrienka1 už som pozerala, ale nič

editbal
11. dec 2020

Ja som práve tento týždeň bjednávala cez eshop a dopredu zaplatila...tiež mi to bolo divné že len na predajnu...ale nechala som tak,potom prísla info že lockdown a od 21. budú predajne off,tak som sa zlakla,či príde vôbec tovar tam ešte...ale mali by stíhať,hlavne teraz keď prišli taketo nariadenia...uvidím či napíšu do piatku,ak nie tak pôjdem na predajnu a kúpim ešte niečo dodatočne a na toto počkám po novom roku

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz