Firma na montáž klimatizácie

kenedi
16. feb 2016

Dobry den vsetci,

planujeme do bytu klimatizaciu. Nie mobilnu ale taku na stenu s tym ze ventilator bude vonku na balkone. Plocha nasho bytu je tak 75m2 ale staci mi ked vychladi len priestor kde su izby cca 54m2 - 60m2 (cca 156m3).

Potrebovali by sme poradit, doporucit firmu na montaz.. a mozno ak niekto z Vas vie aku silnu klimu by sme si mali zohnat tak napiste odkaz dole.

Vopred velka vdaka vsetkym ..

Ak nahodou takato tema uz existuje.. tak ma kludne nasmerujte na nu.. dufam ze tam budu aktualne komentare a odpovede k veci.

Dikes

danielahamar
16. feb 2016
lubica20
16. feb 2016

Nam vlani robila klimu tato firma http://www.klimamontaz.sk/mame značku DAIKIN a cena komplet na kluč 770€

kenedi
autor
17. feb 2016

ahoj lubica20 tiež pozerám tu firmu len neviem ako to je s výkonom klimatizacie. aký veľký mate byt a výkon klimatizacie?

kenedi
autor
17. feb 2016

@danielahamar značka klimatizacie úplne neznáma pre mňa 😕

danielahamar
17. feb 2016

@kenedi my ju máme v obchode a aj firma, kt dlhé roky montuje klímy prešla aj do tejto značky, ale je to každého vec čo si dá 😉

lubica20
17. feb 2016

@kenedi Daikin OKI Comfort FTXB-C 3,5kW tak tuto klimu mame a rozmer bytu mame 65metrov štvorcovych

kenedi
autor
18. feb 2016

@lubica20 mam otázky :
1, v akej izbe mate klímu
2, vychladila vám celý byt
3, koľko ste mali max stupnov doma keď ste zapínali klímu
4, ako sa zmenil účet za elektrinu
5, servis / čistenie klímy

Ďakujem

lubica20
18. feb 2016

klimu mame v obyvačke kedže tam svieti cele dopoludnie slnko,,,vychladí ale najlepšie je v tej obyvačke ale je citiť,že je klima nemame v byte už 30 stupnov ale okolo 24 servis a čistenie zabezpečuje firma ktora nam montovala klimu

ingrida456
30. júl 2018

Ahoj, klimatizácia je dobrý sluha, ale zlý pán. V týchto horúčavách je klimatizácia bohužiaľ nevyhnutná. Klimatizácie do bytov sú rôzne a je možné nainštalovať takú, aby tvoj organizmus netrpel. Všetko je to o výbere typu i vhodného miesta. Ja osobne odporúčam na nainštalovanie i konzultáciu firmu, ktorá má dlhoročné skúsenosti s klimatizáciami. V mojom prípade bol problém s neefektívnou klimatizáciou, ktorá mi len žrala obrovské množstvo energie a výsledky boli nulové. Absolútne mi nevedela vychladiť môj dom. Za mňa osobne ti môžem odporučiť firmu Eco3energy a jej produkty (www.eco3energy.sk). Samozrejme záleží na každom čo preferuje. Ale za konzultáciu určite nič nedáš. Veľa šťastia prajem pri výbere.