FMK Trnava - moderovanie sa nedá študovať

hanapataluba
22. sep 2018

Ahojte, ak by chcel ísť niekto študovať Fakultu masmediálnej komunikácie (FMK) v Trnave aby sa stal s neho moderátor, tak vrelo neodporúčam. Teraz som pozerala rozhovor zo Sajfom ( s FunRádia ) že moderovanie nie je niečo čo sa dá vyštudovať.

Je to na YouTube a začne o tom hovoriť od 03;00 minúty .

https://www.youtube.com/watch?v=fgZ2enFnFr4

Verím že vám to pomôže v rozhodnutí sa do buducna

natalienka12
22. sep 2018

@hanapataluba Objavila si teplú vodu.

conspi
22. sep 2018

@hanapataluba s/z .... 🤔

0silvia0
22. sep 2018

@hanapataluba a teba jeho nazor tusim hodil do vyvrtky... Je to jeho nazor, ma na neho pravo.

lelluska
22. sep 2018

@hanapataluba Ahoj, nuž do istej miery súhlasím, ze moderovanie sa nedá vyštudovať🙂 ale práca v médiách je oveľa komplexnejšia, nejde len o to postaviť sa na pódium pred 1000 ľudí a moderovať priamy prenos. Treba sa naučiť vela o technike, práci s hlasom, artikulácii a celkovo dostať rozhľad k čomu štúdium na masmediálnej fakulte určite veľmi pomôže. Preto by som to úplne nezatracovala.

natalienka12
22. sep 2018

Ja suhlasim s
@lelluska studium masmedialnej komunikacie pomoze, ale moderatorom nemoze byt kazdy. Moderator musi aj nejako vyzerat, mat prijemny hlas a mat talent. Nemoze byt kazdy Adela Banasova alebo Zlatica Puskarova. Ale ved aj rosnicku musi niekto robit.

lelluska
22. sep 2018

@natalienka12 Ano presne ako hovoríš, výzor a osobnosť su neodmysliteľne predpoklady.

erikavesela
23. sep 2018

@lelluska myslis tu krivu hubu puskarovej...kurnik aj hlas by si mala dat opravit...

lelluska
23. sep 2018

@erikavesela každému sa paci niečo iné🙂 a poukazovať na negatíva je veľmi jednoduché. Skús spomenúť osobnosť, ktorá sa tebe paci🙂