Gélové nechty v tehotenstve

baska57
12. jan 2018

Baby som v prvom trimestri tehu a chcela by som si dať urobiť gelove nechtiky ..len niekde som čítala že to nieje bezpečne vraj kvôli gélom a lakom... je pravda že by to mohlo uškodiť ? Dakujem

luc289
12. jan 2018

preco by si nemohla ? myslis akoze ziarenie uv lampy na nechty ? to nijako neovpplyvnuje to uz horsi je telefon v ruke 😀 uplne v pohode len mozno ti nebudu tak dobre drzat ako ked si ich nosila nie tehotna

baska57
autor
12. jan 2018

@luc289 nie kvôli uv lampe ale vraj tie gély škodia

luc289
12. jan 2018

@baska57 nneviem kde si to pocula ale to je pekna blbost hovorim to horsie su uz vlny co vyzaruje telefon a pocitac ako uvgel..

baska57
autor
12. jan 2018

@luc289 tak dakujem pekne skúsim to teda 😊

luc289
12. jan 2018

@baska57 na nete popisu bars co jeden povie ze je to fajn druhy napise ze ram nieco nieje v proiadku a uz sa to roznesie akoze je to skodlive .. kazdy koniec koncov robi co uzna za vhodne a toto nema priamy zasah na plod aj keby to bolo minimalne skodlive .. ako vazne to su take hovadiny ze zbytocne sa tym zapodievat hovorim akurat ti tie nechty mozno nebudu drzat tak dobre ako za normalnych okolnosti pohodka klidek ;)

bbiibbaa
12. jan 2018

Ja ked som bola tehotna tak som sa na to opytala gynekologa a ten na mna pozeral ze ci mi nahodou nesisi 😀 a povedal mi nech necitam hluposti na internete 😀 jedine co by si nemala tak pri porode mat farebny gel na celych nechtoch 🙂

balabasm
30. jún 2019

Ahojte 🙂 ja som to tiež riešila niekedy a je to v poriadku. Samozrejme treba sa poradiť aj s lekárom (ale takým, čo gélovými nechtami neopvrhuje len z princípu :D ) Bavila som sa o tom aj s kvalitnými nechtárkami v salóne, nechce sa mi to tu však rozpisovať, tak dám rovno ich článok k téme 🙂

https://www.aristora.sk/l/tehotenstvo-a-gelove-...