Hľadám si kamarátku v BA.

niikulienka
8. aug 2019

Ahojte. Chcela by som si najst kamaratku z Bratislavy, mam 22 rokov a ostala som tu akosi sama. Kamosky ostali na vychode alebo si uz zakladaju rodiny, maju deti, spouziacky riesia zasnuby a ja nic ..tak hladam niekoho s kym by som si obcas vybehla na vino, na kavu, na jogu, do kina, na korcule.. proste niekoho na volny cas. Byvam v starom meste. Fakt sa tu obcas citim sama a ve dvou se to tahne lip 😅ozvi sa prosim, ak mas podobny problem.

kataka10
8. aug 2019

@niikulienka Ahoj skus na facebooku skupinu Gettpal Bratislava. Je to pre mladych ludi, ktori hladaju partakov/partacky na rozne akcie a sporty.

holkafialova
26. sep 2019

Ahoj! Jestli je to ještě aktuální, tak se hlásím 😀 . Mně je sice 24, ale jinak jsem v podobné situaci a hledám v Bratislavě nějakou kamarádku. Jsem z Ružinova, tak kdybys chtěla, můžem někdy někam vyrazit.

darin146
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky291
18. jan 2020

Ahojte🙂 ak sa sem ešte niekto dostane v roku 2020, kľudne ma kontaktujte. Tiež som na tom podobne. Mám 24r, v Bratislave som od októbra.

latikas
5. feb 2020

Ahojte 🙂 Rada by som tiez spoznala veselu kamosku na pokec, vinko , kolacik , nakupy , vylety, prechadzky, jednoducho bezne babske aktivity 🙂
Mam 32 rokov, som uz dlhsie pristahovana do BA, ale moja rodina a kamarati tu neziju,preto ak si v podobnej situacii alebo ti len jednoducho chyba kamoska, budem rada,ked sa mi ozves 🙂

lejlaba
28. feb 2020

@beky291 ahoj, mam 26, este stale hladas kamratku ?

ivanaak
29. feb 2020

@latikas ahoj, ja mám síce 43 ale tiež hľadám kamošku na takéto babské aktivity😁 tak ak máš ešte stále záujem, budem rada keď sa ozveš a pôjdeme na vínko 🙂

misskisa
3. mar 2020

@ivanaak @latikas Ahojte baby, som na tom podobne ako vy, bývam v Petržalke, mám 37r, ak by ste mali chuť, môžme si napísať príp. niekam vyraziť..

adelina1
2. máj 2020

Ahojte, ja mám 37 a 10 ročného syna a rada by som aj s ním podnikla nejaké výlety s novými kamošmi, ak aj vy ste na tom podobne bola by som rada keby ste sa ozvali. Samozrejme aj bez detí môžeme niečo podniknúť 🙂

mirusinka1979
10. máj 2020

@misskisa ahojte mam 40, dospely syn a priatela. Som pristahovana a chcela by som sa zoznamit s nejakou babou, moje kamosky su daleko 🤗

fsg
17. máj 2020

@mirusinka1979 ahoj mirusinka mam 41 dospelu dceru..tiez by sa mi zisla kamka..moje kamosky maju male deti..a nemaju vela casu

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timi31kov
3. okt 2020

@latikas ahoj spajam sa 🙂 vcera som sa nastahovala do blavy a som velmi smustna,citim sa osamela.mam 31 rokov, od pondelka zacinam na ZS pracovat v druzine, taaaak rada by som sa porozpravala s niekym.mas este zaujem? budem velmi rada,ak mi odpises.diky.email mam:kovacovatimea20@gmail.com

pajka83
18. jan 2021

@latikas ak je to stále aktuálne, tak ja tiež hľadám kamošku na voľný čas. 🙂

xmichal123
10. feb 2021

@pajka83 ahoj, ja hľadám kamošku pre svoju ženu, ktorá ma s tým požiadala o pomoc 🙂. Máš teda záujem?

malin100
13. feb 2021

@holkafialova Ahoj, tiez som z Ruzinova a hladam kamosku s ktorou by som vybehla von na pokec. Ak je to este aktualne kludne sa ozvi na Malin100@azet.sk

sunflower28
5. mar 2021

ak hľadáte ešte niekto kamarátku tak napíšte 🙂 mám 31 a som z BA.

sydney5
24. mar 2021

Ahojte🙂 ak hľadáte ešte niekto kamarátku, kľudne ma kontaktujte. Mám 25 rokov, bývam a pracujem v BA, rada by som si našla nejakú kamošku na pokec, kávu či víno....

balerina252
26. máj 2021

Čaute dievčatá🙂 No ja mam rovnaky problem..Kamarati odišli alebo už niesu..A nejak mi chyba niekto s kym tráviť čas a pokecat..Ak by ste niektorá mali zaujem na kavičkovanie,vino,prechádzky keď už nam ide to pekne počasie alebo vylet,koncert ..proste čokoľvek tak napíšte 🙂)

wase
13. jún 2021

Ahojte 🙂 Hladam si kamaratku, partacku na travenie volneho casu - vylety, turistika, sporty, kino alebo si niekam len tak sadnut a pokecat 🙂 Mam 34 r., byvam v Bratislave.

ewelinka21
25. sep 2021

Ahojte baby… mam takmer rocneho synceka, tiez si hladam niekoho na pokec a kavicku aby som aspon na chvilu vypadla z tej dennej rutiny. Ak by ste mali niektora zaujem, napiste mi🙂 budem velmi rada

myllina
7. máj 2022

Ahojte, ja 37 tiez z Bratislavy. Hladam kamosku, najlepsie aktivnu, sportovo zalozenu, ale aj na bezne babske klebety. Partner je casto prec a ja nemam co robit.

beautyporadca
22. jún 2022

Ahojte baby, neviem či to tu je veľmi aktívne, ale mám 30 rokov, v BA žijem 4 roky z čoho bola korona 2 a neustály home office a preto nemám kamarátky (predtým som žila 8 rokov mimo Slovenska). Mám rada všetky aktivity ako je tenis, jóga, body pump, korčule, bicykel, ale rada počas leta chodím na wakelake, dobré jedlo, drink, kávu, prechádzky. Mám snúbenca, ale ten je stále v práci, tak moc času nemá a fakt mi tu chýba taká najlepšia kamarátka. Kľudne sa ozvite, budem rada.

eplove633
7. jan 2023

@myllina ak este hladas kamosku,tak sa ozvi ;)