Incon - plastové okná

miskakyska
20. apr 2012

...ste spokojní s oknami od firmy Incon a z ich montážou??

radustek
26. apr 2012

ahoj poula som ze nemaju dobre plast okna vraj idu tazko...my chceme tiez teraz davat a nevieme sa rozhodnut z akej firmy je ich strasne vela 🙂

nefertiti7
26. apr 2012

@radustek neviem odkial si ale najlepsie okna su značky Salamander a je jedno od koho ich kupis. Potom je dolezita montaž...my sme kupili z Holica firma ABC okna

denduska
26. apr 2012

@miskakyska my máme Incon už 5 rokov a všetko ok 😉

radustek
26. apr 2012

@nefertiti7 ano??ja som sa prave rozhodla pre ne...lebo su pekne biele uplne vynikaju...ale vraj musime dat pozor aby nam nedali polske 🙂 ja som okres prievidza tak zajtra tam ideme 🙂

radustek
26. apr 2012

@denduska no a incon som pocula ze sa tazko otvaraju ale fakt zavisi asi na tom ako ich namontuju

radustek
26. apr 2012

@nefertiti7 a nevies ako by sme zistili ze ci ta partia bude dobra co to budu montovat

miskakyska
autor
26. apr 2012

@radustek
@nefertiti7
@denduska my máme s nimi veľmi zlé skúsenosti..okna,montáž,komunikácia,reklamácie 0 bodov! ŠKODA REČI! Zaujímavy zakaznik a ochota trva len do vyplatenia..potom dovi dopo..to je nadlho!

radustek
26. apr 2012

@miskakyska hej???ako myslis ze su zle???lebo aj moja sestra ich ma a je spokojna ma ich uz 9 rokov

miskakyska
autor
26. apr 2012

..títo ktorých spominam majú pobočku v Žiline,ale výrobňu v Prievidzi a o montáž okien sa Vám postará skupina živnostníkov,kt.nechaju po sebe mrdnik ako v tanku a kopec špakov od cigariet..

denduska
26. apr 2012

@radustek
@miskakyska ja už si nepamätám, odkiaľ bol tí čo nám ich dávali, ale tuším tiež z PD 😕 no ale ako vravím, našťastie nemáme s tými oknami fakt žiadne problémy, dúfam ani nebudeme....zato moji rodičia si dávali robiť eurookná v inej firme, strašne drahé, ako okná fakt krásne, ale montáž taká, že prisámvačku ja by som ich lepšie namontovala..za všetko vraví to, ako som ležala raz u našich v spálni a počula som nejaké čudné zvuky spod toho okna a potom mi môj otec vraví akoby nič, že to sýkorky tam majú hniezdo...v diere v múre..čo tam ostala po supermontáži... 😅 😅 😅

miskakyska
autor
26. apr 2012

@denduska a tade dobré prefukuje,že?..okna môžu byť neviem ake kvalitné,čo z toho keď montáž,od kt.najviac závisí je na dve veci?

miskakyska
autor
26. apr 2012

...keď vidím kdesi,alebo počujem ich reklamu,prepáčte mi za výraz,,mi je na grcanie

radustek
27. apr 2012

@miskakyska myslis incon???

miskakyska
autor
27. apr 2012

@radustek áno Incon myslím

radustek
27. apr 2012

@miskakyska aha ja by som chcela salamander...dnes mi povedali ze vraz ALUPLAST je polsky 🙂

len.petra
27. apr 2012

@radustek my ich máme 8 rokov a doteraz žiaden problém. Celý panelák si ich dával a neviem o nikom, kto by sa sťažoval 🙂 Odporúčam

radustek
28. apr 2012

@len.petra salamander????chcem ten lebo je najbelsi...krasne vynika 😉 mozem sa spytat kde to tebe robili

len.petra
28. apr 2012

@radustek máme okná incon.. v Bratislave

radustek
28. apr 2012

@len.petra aha ja reku ze salamander...na tia incon som teraz pocula ze su uz neni dobre vraj tazko s otvaraju 🙂

len.petra
28. apr 2012

@radustek tak je to ale so všetkým.. niekto je spokojný a niekto nie.. len som Ti chcela napísať, že ich máme roky a sú super. Zatiaľ sme s nimi nemali ani najmenší problém a o ťažkom otváraní prvý krát počujem. Otvárajú sa ľahúčko. Okrem toho majú výborne zvukovo a tepelne izolačné vlastnosti, ale tu veľa záleží od montáže. Preto si myslím, že všetky "lepšie" značky okien sú na rovnakej kvalitatívnej úrovni a ak má niekto idnividuálny problém, spôsobila to pravdepodobne neodborná montáž. Toť vsio 🙂

dada1212
28. apr 2012

ja nemám incon, ale čo som zisťovala skúsenosti okolia aj na diskusiách, sú to kvalitné okná. samozrejme, pri každých sa môže stať, že narazíte na nekvalitných montážnikov, treba si dať pozor.
a ak sa zle niekomu otvárajú, okná sadajú, treba časom zmeniť nastavenie kovania, treba zavolať do firmy a mali by vám to prísť nastaviť bezplatne.

mamartinka
28. apr 2012

Dievcata nic v zlom ale na takuto temu o oknach je modra strecha.

miskakyska
autor
28. apr 2012

@mamartinka aaaale,nič v zlom..keď to Hirjakovi nevadí,Teba to trápiť nemusí.. :o)

radustek
28. apr 2012

@miskakyska mas pravdu a co je na tom ze tu si o tom piseme neviem...

latvia
29. apr 2012

o plastovych oknach sa diskutuje na www.modrastrecha.sk

@miskakyska hirjaka to netrapi lebo nesedi momentalne za pocitacom, temu si prosim zaloz na modrej streche ak tuto presne konkretnu na nej nenajdes.na to bola modra strecha vytvorena 🙂