Iphone 13 mini - zlý signál

14. sep 2022

Ahojte presla som na iPhone 13 mini, doteraz asi cca mesiac bolo vsetko ok, aspin som nic nepozorovala a zrazu uz cca 2 dni mam problem so signalom, najprv ki vyhodilo ze nemam nainstalovanu SIM kartu a zostala som uplne bez signalu (2x za den), mam od pondelka tak 1-2 palicky signalu zo 4. Uz mi aj v O2 menili SIM kartu to mi poradili na zakaznickej linke, problem je stale rovnaky. Bolo mi povedane, ze aj pan z O2 menil iphone a ma pocit, ze sa mu zhorsil signal. Mate to niekto aj z vas ze ci si proste len na to zvyknut ci mam reklamovat telefon??? Som z toho zufala.

deedol
14. sep 2022

mam iphone 12 mini a nikdy som taky problem nemala. reklamovala by som mobil.

minesasubu
14. sep 2022

Ja mam tiez 13 mini a mam max 3 paličky z 5 ale signal mi nevypadol , presla som na 5g sieť tak nvm mozno je to preto

ninusa221
14. sep 2022

2 krat som mala iPhone ( aj mam) a raz som mala problem v Telekome aj mi menili sim a v pohode bola poškodená. Toto som ešte ale nepocula skus prejst niekde inde alebo si kup tu 4 kredit a uvidis ci je problem v ich snimke alebo v iPhone

autor
14. sep 2022

@deedol ja mam vsak 13 mini, nie 12, vraj 13 ma takyto problem co mi bolo povedane tak zistujem ci je to tak naozaj alebo nie 😞

autor
14. sep 2022

@minesasubu no ja mam tak 1 palicku, niekedy 2, zo 4 a som zufala tak neviem ci si len proste zvyknut alebo riesit telefon 😞

wade
14. sep 2022

Skús dať dnu inú SIM od iného operátora. Ak to bude rovnaké - tak je to HW problém a treba reklamovať mobil. Ak nie - tak je to proste operátorom.

gabu_lienka
14. sep 2022

Mne to robil iphone, iny operator, cim dalej tym castejsie az som bola uplne bez signalu a mobil nepouzitelny (teda iba na wifi). Reklamovala som telefon

nika11103
14. sep 2022

Ja mám tiež iPhone operátora o2 a niekedy mám len jednu paličku signálu . 5 nemám skoro nikdy ale nikdy sa mi nestalo že sa mi niekto nedovolal alebo ja , tak pokial mi to funguje neriešim . Ale tiež som spozorovala že ten signál je permanentne slabý

anonymous87
14. sep 2022

Mam iphone 13 mini a slape ako hodinky 🤷‍♀️

autor
15. sep 2022

Dakujem za odpovede, docitala som sa, aj som dostala odpoved od autorizovaneho predajcu, ze problemy so signalom nastali u viacerych uzivatelov po najnivsej aktualizacii a vraj sa to bude riesit ale az, ako inak, nasledujucou aktualizaciou 😒😒