IPhone 5s

kiqusiq
7. feb 2019

Pekny vecer damy,
prosim mate niektore iPhone 5s pripadne iny iPhone? Chcela by som sa opytat, ci aj vam sa bezne stava, tyka sa to sms, ze vam sms pride, vidite, ze sa vam displey rozsvieti, ale nepipne vam ton. Mne sa to totiz stava velmi casto (nie, hlupa nie som a nemam tichy rezim), jednoducho z nicoho nic ked mi chodia spravy, tak zrazu prestane pipat ton, len sa rozsvieti displej ze prisla sms sprava :/ Takisto sa stava salsia vec tykajuca sa sms a to, ze niekedy sa dokonca displej ani nerozsvieti, ani nepipne a az nasledne ked ja sama dobrovolne rozsvietim displej, tak az vtedy sms pipne aj ked bola sms dorucena napr. pred 20 min. Teda to znamena, ze 20 minut uz sms mam akoze prijatu, ale displej sa nerozsvieti, ani nepipne, az ked sama rozsvietim displej. Je to prosim vas normalne a robi to aj vam??? Telefon som si kupovala koncom roka 2016 ako novy, normalne z online overeneho obchodu a toto mi robi takmer od zaciatku, takze zarukou to urcite nebude. Nebude to zarukou ani preto, pretoze sestra ma tiez tento telefon a robi jej vraj to iste. iPhone je dobry, vyhovuje mi viac ako smartfon, ale toto mi velmi prekaza. Dajte prosim vase skusenosti...

vivien16
7. feb 2019

@kiqusiq neposielaš sms cez iMessage?

kiqusiq
autor
7. feb 2019

@vivien16 Nie. Posielam normálne klasické sms. iPhone poznám a ovládam, viem čo robí, takže mojom "neznalosťou" chybu určite ja nerobím. Ako píšem, robí toto isté aj u sestry na rovnakom telefóne, preto ma zaujíma, či toto robí aj niekomu inému...

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0825
8. feb 2019

Ja mám 8 plusko a nikdy mi nič také nespravilo. Predtým som mala 6s a ani na tom nič.

dominika_sk
8. feb 2019

urob reset

hettinka
8. feb 2019

@kiqusiq pozri si, ako máš nastavené hlásenia.

janinque
8. feb 2019

Ja mam 5S a nerobi nic taketo, vzdy kde pride SMS, iMessage, WhatsApp alebo Viber message, pripadne aj sprava cez Messenger, vzdy pipa :D

lusiiija
8. feb 2019

Ja mam iPhone X a nikdy mi to neurobilo predtým som mala 5 aj 6s a tiež sa mi to nikdy nestalo.. skús pozriet nastavenia hlásení pripadne by som skusila servis

cawes
8. feb 2019

Skus nastavenia a ono aj zalezi v akom rezime je. Ak ho mam v ruke a pozeram nan a som na hlavnej obrazovke tiez mi nezasvieti, ak mam bloknutu obrazovku zasvieti aj zapipka

kiqusiq
autor
8. feb 2019

Baby, nastaveniami to nebude, ja mam zvuky aj vsetko nastavene o to nejde... jednoducho napr ak si pisě s priatelom sms tak pipaju aj prichadzaju a zrazu z jicoho nic to prestane - bud nepipa len sa rozsvieti, alebo ako som pisala, niekedy sa to stane aj tak, ze az ked ja sama rozsvietim displej vtedy pipne hoci sprava uz bola prijata napr. pred 20 minutami. Nerozumiem tomu, pretoze mi pride napadne, ze to robi aj mne aj sestre (jedine my dve mame tento telefon v rodine)...
Operatorom to byt asi nemoze vsak? Uz vazne neviem kde mam chybu. Nastavit si viem vsetko o to nejde, nie som hlupa ze by som nemala nastavene hlasenia a idem hladat radu na fora... proste sms pipaju, ale niekedy a dost casto sa stane, ze zrazu prestanu. Potom vsak, ked vypnem a zapnem tel. uz ide vsetko tak ako ma, ale za par dni opät... Nie je to divne ze aj mne aj sestre robi to iste??? :/

gabika0825
8. feb 2019

@kiqusiq ved tak choď do Mzonu/Istore, sa opýtať prečo ti to robí. Nie je to rozumnejšie ako to riešiť s laikmi, ktorí ti aj tak neporadia?

lienockamalicka
8. feb 2019

Tiez mam tento model a nerobi mi to. Skus restartovat, nielen vypnut a zapnut.

maminka2710
8. feb 2019

Ja mam tiež 5s, ale nikdy mi toto nerobil.

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cialota
13. feb 2019

mne to robil, ale len z casu na cas, akoby mu preplo, tyzden to takto robilo a potom to same prestalo, prelustrovala som nastavenia, bola som sa na to pytat a vysledok ziadny, nik mi s tym nevedel pomoct :/