Je rotopéd hlučný?

dinkel
16. máj 2020

Dobry podvecer.
Chcem sa spytat, ci mate niekto skusenosti s rotopedom. Je rotoped hlucny? Chcem si nejaky kupit, ale nechcem robit hluk susedom pod nami. Mate s tym nejake skusenosti?
Dakujem.

nikiki29
16. máj 2020

@dinkel záleží aký si kúpiš. Svokra má starší lacnejší model a je veľmi hlučný. No podľa mňa nie až tak aby vadil susedom (aspoň sa nikdy nesťažovali). Ja mám teraz nový, vraj bol drahší (darček) a je podľa mňa úplne tichý 🤷🏻‍♀️

simsalabim
16. máj 2020

@dinkel ja mam asi 10 rocny a nie je hlucny. V predajni ti urcite poradia.

dinkel
autor
16. máj 2020

Dakujem za info, ja som pred tym mala stepper, ale susedia zo spodu mi buchali vecer. Ale to som hned ked som to doma skusala vedela, ze stepper asi nie. Tak dufam, ze v predajni mi dobre poradia.

zafir
16. máj 2020

@dinkel a co orbitrek?

simca06022011
16. máj 2020

Pod stroje sa predávajú špeciálne podložky, aby tlmili hluk... Ja mam veľký "eliptikal" a nepočuť žiadny extra hluk. Záleží aj od ceny akú chceš investovať... Sú stroje ľahké a keď sa do nich "opries", tak sa niektore až "kyvu". To im pridá na hlučnosti... Treba si parametre pozrieť a recenzie. Jedno je behať na ňom v tichej obývačke a iné v obchode...

dinkel
autor
17. máj 2020

@zafir co orbitrek? ci som neuvazovala? uvazovala som aj o orbitreku. Mas s tym skusenosti? Je to hlucne?

zafir
17. máj 2020

@dinkel orbitrek je super vec. Mam ho a je absolutne nehlucny. A navyse setri klby. Odporucam.

dinkel
autor
17. máj 2020

@zafir a mas nejaky drahsi, ci lacnejsi. Nechcem si kupit nieco, co bude buchat a potom to len odlozim. Stepper som si kupila lacny a nakoniec som ho musela odlozit a pritom cvicit som chcela. Moj problem je chrbtica, nemozem si len tak zobrat tenisky a vybehnut na ihrisko von a behat. Potrebujem nieco, co tlmi narazy. Takze ten stepper by bol dobry, len buchal a vrzgal a preto uvazujem skor o niecom takom ako rotoped, alebo aj orbitrek, ak najdem vhodny. Mozem sa spytat aky konkretne mas ten orbitrek?

zafir
17. máj 2020

@dinkel moj orbitrek je znacky Laubersport a je do 120 kg, pevna masivna konstrukcia. Ziadne hrkatko. Ja som zacala aj vdaka nemu behavat, a teraz uz viac beham ako orbitrekujem a tak ho mozno aj posuniem niekomu. Je v top stave a myslim, ze niekomu ako ty pomoze. Ma 8 stupnov zataze.

zafir
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zafir
17. máj 2020

@dinkel novy ma stal 380 Eur. Ak by si mala zaujem vieme sa dohodnut.

dinkel
autor
17. máj 2020

@zafir popozeram si este v obchodoch, musim si to aj osobne vyskusat. Ak by si mala cas odfotit ten tvoj orbitrek,tak mi posli potom nezavazne foto. moze byt aj sem, alebo do sukr.spravy. Dakujem.

zafir
17. máj 2020

@dinkel samozrejme, poslem ti do sukr. spravy.

simca06022011
17. máj 2020

@dinkel inak mam aj stepper doma a nebucha a nevrzga, čiže všetko je to o tom ako si vyberieš 😔

dinkel
autor
17. máj 2020

@simca06022011 a aky mas stepper? pozriem si to na nete.

simca06022011
17. máj 2020

@dinkel fúú to je nejaký no name dostala som ho k eliptikalu ako darček. Môžem pozriet keď za ním vyleziem zase 😂 dávala som veci na povalu a kvoli tejto diskusii som nan vyskočila ☺️

dinkel
autor
17. máj 2020

@simca06022011 🙂))) tak to je potom taky, co nebucha a nevrzga, lebo je na povale 🙂)))))) ja mam jeden taky v skrini, je uplne tichy, ale ked ho vytiahnem, tak zacne vrzgat 🙂)

kvetinka75
17. máj 2020

Mame tiez a nie je hlucny. V noci na nom necvicime a cez den to zanikne.