Kam na 3 dňový výlet? Bojnice vs. Štiavnica

mataa52
12. júl 2019

Ahojte vedeli by ste mi poradiť kde sa oplatí ísť na 3 dní 2 noci teda. Či do banskej Štiavnice alebo do bojnic?? Mne sa pači aj Štiavnica. a v Bojniciach som bola iba v zoologickej. Za tie 3 dní by sme sa chceli niekde kde jje lacno aj okúpať aj pozrieť pamiatky. Nemáme auto takže budeme chodiť pešo alebo busom.
Poznáte lacné ubytko v Štiavnici alebo v Bojniciach?? Dúfam že sa niekto nájde kto mi poradi

mondolina
12. júl 2019

My ideme do Štiavnice, na nete nájdeš veľa ubytovaní. My ideme konkrétne do penziónu Nostalgia.

tyrkysova_kobyla
12. júl 2019

@mataa52 v BS je kopec pamiatok, kupat sa da na jazerach a peso sa v pohode dostanes kamkolvek 🙂

lenadka
12. júl 2019

@mataa52 podľa mňa skúste Štiavnicu a ďalší krát Bojnice. Bojnice poznám som tu denne je tu veľa penziónov aj ubytovanie v súkromí skús kontaktovať turistickú kanceláriu.

sintra
12. júl 2019

Za mna Stiavnica.

mataa52
autor
12. júl 2019

My nevieme plavať na 100%,takze najlepšie by bolo na kúpalisko ísť aj keď je to drahé. A pozerala som v Bojniciach je kúpalisko len asi veľa ľudí tam chodi

nini1010
12. júl 2019

Stiavnica a na Zlavomate najdes kopec ubytka za dobre peniaze.je tam co pozerat.

tyrkysova_kobyla
12. júl 2019

@mataa52 tak chodte do Bojnic, v BS nie je kupalisko

ovaaa
12. júl 2019

Zavisi ci ides s detmi akebo s partnerom.Vyhoda je ze mas vsetko pri sebe...as Bojnicky zamok, ZOO, Dinopark, Preposska jaskyna, show room, kazdu stredu vecerne predstavenie sokoliarov...nocne prehliadky zamku....Nedaleko su kupele, vyhliadkova veza. ..

mataa52
autor
12. júl 2019

Idem s partnerom.

chichua
12. júl 2019

@mataa52 v Štiavnici máš toho viac na pozeranie.A okúpať sa okrem jazier môžeš v neďalekých Vyhniach-taky menší aquapark. Volá sa to Vodný raj Vyhne.Alebo v hotely Sitno alebo v hotely Termal tam je zas wellness alebo v Sklených tepliciach-kupele.A v Štiavnici môžeš pobehat mesto,starý a nový zámok,epicentrum lasky-Dom Sládkovičovej Mariny,kadejaké múzea,baňa,nad mestom sú jazera,Štiavnicka Kalvária je top,potom je tu krištáľový kamenolom,tajchy,Kaštieľ vo Sv.Antone a kopec dalsieho. Štiavnica je tento rok mestom kultúry tak možno vystihnete aj dake podujatie.

ovaaa
12. júl 2019

@mataa52 tak potom Stiavnica Bojnice skor pre deti

martul
28. júl 2020

@tyrkysova_kobyla ahoj, aj my chceme ísť do BS, ale kde sa tam dá okúpať? Po ceste máme počúvadlo, ale tam je vraj studená voda, dík.

tyrkysova_kobyla
28. júl 2020

@martul Pocuvadlo este nie je najstudensie, Klinger je studensi 😃 inak neviem, aka je teplota tento rok, nemam odskusane, ale popularny je okrem Pocuvadla aj tajch v Banskom Studenci 🙂