Kde kúpim sušené huby?

16. dec 2023

Ahojte viete poradiť kde by som kúpila susene dubáky? Viem že aj v potravinách majú take malicke 70g balenia ale skôr by som chcela veľký pohár možno ak niekto predáva domáce, dávnejšie som videla stránku na fb kde predávali ale neviem to už nájsť
Dakujem

martinmmartin
16. dec 2023

domace nekupuj, nevies co sa komu zdalo ako dubak len aby bolo viac na predaj. V obchode mas aspon kontrolu

minenkak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cecilia29
16. dec 2023

Viem ze môj oco mal prebytok , ale neviem ci ešte ma.

svetlonos
16. dec 2023

Ahoj odkial si?

autor
16. dec 2023

@martinmmartin to je pravda, nechcela by som ich od hocikoho ale skôr som myslela nejakú normálne firmu -farmu ktorá predáva domáce výrobky oficiálne

andreakotesova
16. dec 2023

Ja už v obchode nekupujem a ani neberiem od hocikoho len preto, lebo vždy v nich nájdem cervika 🤢 chvalabohu mi dajú rodičia, lebo tí krajaju/susia naozaj len zdravé huby bez dierok.

zuzinabila
17. dec 2023

Oslov znamych napr.cez soc.siete.ja som takto posielala kamoske na druhy koniec SK.

1ryba
21. dec 2023

@martinmmartin ty si asi z mesta však? Keď nevieš rozoznať sušený dubák od iného hríba.

minenkak
21. dec 2023

Ľudia fakt, nazbierať hríby je najľahšia vec na svete

autor
21. dec 2023

@minenkak tak keď ich nemám asi bol na to dôvod, načo takáto odpoved
Cely život chodil na huby dedko, ten už nežije potom môj otec a tohto roku nemal na to ani on čas a keď mal nerástli. Nikto nehovorí že je to ťažké ale vybrať sa sama do lesa na huby keď to nemám zvykom, proste nie. Spoliehala som sa na otca a tentokrát to prvým rokom nevyslo, no tak možno o rok už pôjdem s niekym ja
Ale som názoru že radšej nech si niekto ich kúpi než silou mocou chodiť sám niečo si dokazovať keď ich ani nepozná
Chleba si tiež môžete upiecť a nemusíte kupovať, podobne x dalších veci

minenkak
21. dec 2023

Čo si človek dokazuje zberom húb?

martinmmartin
21. dec 2023

lenze x dalsich veci ( vratane chleba) ta nebude stat zivot ked sa nepodaria. Ten rozdiel dufam vidis

autor
21. dec 2023

@minenkak že je to ako píšeš najľahšia vec na svete, tak niektorí ľudia sa radšej budú cely deň trápiť niekde v lese a nazbieraju 3 hríby než by si ich mali zaplatiť
Čas sú peniaze v prípade niektorých ľudí a za čas čo by ich išli zbierat, môžu sami vyprodukovať niečim iným viac a ešte niekoho podporiť, to je celé

minenkak
21. dec 2023

Toto je ale úvaha o hubách, ďakujem