Kde máme ísť na nákupy do Maďarska blízko Štúrova?

rozala111
25. júl 2012

Ahojte, ideme na dovolenku na Margitu Ilonu, ak bude zlé počasie, chcem ísť pozrieť do Maďarska na nákupy - viete mi poradiť kam a kde sú nejaké obchodné centrá? Asi najbližšie pôjdeme do okolia Štúrova, chcem nejaké obchody s topánkami, športom, prípadne hračky a školské potreby, ďakujem.

tunzal
25. júl 2012

@rozala111 Ahoj v Ostrihome nájdeš obchodíky ale takzvané obchodné centrum nie, je tam tesco, praktiker, a oproti toho sú obchodíky hračky, topánky, šaty, elektro.....obchodné centrum potom v Budapesti tj. 40-50 km od štúrova alebo trošku bližšie je Solymár - tam je Auchan. ak by ste nechceli do madarska tak v Leviciach nedávno otvorlili obchodíky vedla hipernovy, sú tam aj hračky, šaty, elektro.....

renata1011
1. júl 2014

@tunzal a da sa tam aj platit eurami ostrihome,alebo len ich menou,chcem sa opytat do kedy je otvorene to tesco a kde sa tam nachadza,presne,da sa tam kupitlepsie veci alebo to iste co u nas ,ake su tam obchodiky

renata1011
9. júl 2015

@tunzal chcem sa opytat aj nejake znacky alegbo len take bezvyznamne obchodiky

fashionwoman
7. júl 2016

@rozala111 Ahoj ak máš ešte záujem vedieť niečo o obchodoch v Ostrihome alebo v Budapešti tak ti rada poradím ak by si chcela 🙂

damolenapeter
17. sep 2016

@fashionwoman ahoj ja sa chystám tento týždeň do Maďarska do Budapešti prosím dala by si nejaké info ideme tam prvý krát a chcela by som kúpiť hlavne oblečenie pre maleho pre seba a rodinu 🙂 falzifikáty diky za odpoveď